Šta je novo?

DVB Motor

darkoko

Čuven
Učlanjen(a)
10.03.2004
Poruke
210
Poena
620
Posedujem SS2 karticu dosta je koristim , pa sam hteo da kupim i neki motor za satelitsku....
Interesuje me koji motor se preporucuje, gde ima da se kupi i naravno posto....???
Pozdrav
 
Preporuka za Moteck 2100 motor, podržava DisecQ 1.2 standard, odlično radi već dve godine kod mene na terasi sa antenom od 110cm.
Nije dobio luft u motoru, jedino nije preporučljivo okretati ih kad duva neki jak vetar.
Vodi računa da će ti trebati neko jače napajanje u kućištu, jer ovaj motor vuče struju sa SS2 katrtice.

Dobar je i SuperJack DisecQ motor, ali je ovaj bolji.
 
Jos samo da znam gde ima da se kupi, zvao sam sat-trakt oni nemaju nikakve motore...
 
Stvarno ti ne mogu pomoći oko kupovine, ja sam ovaj uzeo pre 3 godine, i tada ga je drugar jedva našao u BGD-u. Probaj na elitesecurity forumu u sekciji balcansat.
 
Nazad
Vrh Dno