Šta je novo?

Dupli nalozi ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
.jpg


Kad se samo setim hahahaah
 
Originally Posted by KodMeneJeRadilo
..imam jako ozbiljnu platu i radim u jednoj velikoj softverskoj firmi, zapravo sam suvlasnik jedan od...diplomirani sam master informatike sa dosta inostranih sertifikata iz oblasti informatike al nemoj nikom da prenosis ko ih sisa

Ovo je poslato weasel-u2

Quote Originally Posted by goxxxy View Post
Zena je imala u planu da otvori IT servis, oboje smo diplomirani informaticari, mogu slobodno da kazem strucnjaci sa visegodisnjim iskustvom u radu ovde pa i u inostranstvu, znanje ne manjka, ni u jednoj oblasti.





Capturekostolo.png
A evo i odakle je diplomiran inzenjer informatike ;)

http://forum.fim.singidunum.ac.rs/search.php?searchid=216531&pp=

Samo tad je bio zenskog pola :D

A on je sigurno isti je broj telefona ostavio na tom forumu i na benchu da daje pravne savete :D
 
Poslednja izmena:
Klupo se polako odvija....
 
Ja sam u stvari Igoritza/Dzekson/Garancija ;) Ovaj ivke76 je samo "kriticarsko nastrojeni" alter ego :) Tako dodatno pumpam popularnost jer mora neko i da hejtuje, ne valja kada te svi vole ;)

Čini mi se da si Ritza-u zaboravio! :d
 
Здраво, ја сам Стевен Моффат из ББЦ.
Ја бих да искористим ову причу тхреад за нове Схерлоцк. Било би одличан додатак за нову сезону смо планирали.
S poštovanjem!
 
А сад да нагађамо чији је ово налог. :-devil-:
 
Dakle, inzenjer informatike sa singidingi koji deli pravne savete, suvlasnik je velike softverske kompanije, oba je pola, zivi u ciganmali i radi u Londonu, ako sam uspeo da pohvatam ?
 
Poslednja izmena:
Baltazare vrati se, sve ti je oprosteno...
 
KodMeneJeRadilo is online now

Activity
Viewing Forum Prodajem ili menjam

Last Activity
17.12.2015 20:27
 
Kolji vri voda! :d
 
Razvukao se film, a raspleta ni na vidiku :whip:
 
bc7199c555202c82c128d028e5c48f8da3ccbe0bf2a67ce90b8ec3ba9b8509a6.jpg


DixvwwjQpG9x.gif
 
Dakle, inzenjer informatike sa singidingi koji deli pravne savete, suvlasnik je velike softverske kompanije, oba je pola, zivi u ciganmali i radi u Londonu, ako sam uspeo da pohvatam ?
Mali off, kakve veze ima na kom je faxu neko zavrsio fakultet? Da li se na fonu-smer ISIT npr nauci nesto vise nego na singidunumu? Tesko. Pricam za IT. Drugar radi u Nordeusu kao softverski inzenjer, medju prvima se zaposlio, sad je šef, batalio etf, ne zanima ga uopste da uci gluposti koje mu nikad u zivotu trebati. I sad je neko ko zavrsi Etf veci strucnjak od njega?
 
Poslednja izmena:
Ne, ali generalno ljudi koji zavrse privatni faks mnogo manje nauce na njemu.

Nije biti softverski inzinjer samo znati programski jezik i sintaksu, mnogo vise je tu matematike, poznavanja hardvera i sl.

Odosmo u off...
 
Singidingi nije obican fakultet. Singidingi je zajebancija. /off
 
Ne, ali generalno ljudi koji zavrse privatni faks mnogo manje nauce na njemu.

Nije biti softverski inzinjer samo znati programski jezik i sintaksu, mnogo vise je tu matematike, poznavanja hardvera i sl.

Odosmo u off...

Зависи како ко... Имам колегу, завршио приватни и ако је само пола тачно то што прича, имали су сјајне прилике да науче свашта нешто што мени на државном није било ни близу. Са ове раздаљине посматрано, много сам глупљи изашао са факса него ови сада са приватног уз услов да желе да прихвате знања која им се пружају.
 
Da sve moje kolege sa faksa nauce sve sto im se pruza, gde bi im kraj bio. Licno gledam kako se provlace kroz drzavni faks, a od oni sa privatnih su posebna prica, pazi lik ne zna ni kako se zove ispit koji je taj dan polozio.

U Srbiji, a i na zapadu uz par izuzetaka, privatne fakultete upisuju ljudi koji nisu u stanju da zavrse drzavni, kao sto i u Grand produkciji pevaju ljudi koji nisu u stanju da snime krstenu pesmu (ne znaju da pevaju).

Idemo u debeli off.
 
Smatram da je faks doticnog vrhunski.... tamo naucis i da komuniciras sam sa sobom...
 
Pa ne pricam ja o *****ima koji ne znaju koji su ispit polozili, takvih ima svugde. Koga nesto zanima naucice dosta studirao on privatni ili drzavni...pogotovo u IT. Nemoj da imate predrasude, jedan deo ljudi koji su zavrsili privatne fakultete je strucan(dobar prosek, samostlno usavrsavanje itd) prihvatili vi ti ili ne, kao sto je i jedan deo ljudi sto su zavrsili drzavni fax nestrucan(provlacenje i "samo da prodjem"). Debeo off necu vise nista da pisem o ovome :)
 
Poslednja izmena:
Smiritese i ne kvarite sa off-om. Procitah u cugu.
atomi vrati se
 
KodMeneJeRadilo KodMeneJeRadilo is online now


Join Date 17.12.2013
Current Activity Viewing Thread Dupli nalozi ;)
Last Activity 17.12.2015 22:09
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno