Šta je novo?

Dungeon Siege 2 [Official Thread]

ja sam half giant 32 lvl ...act 2 chapter7
prvih 3 dana sam igrao 10 sati dnevno, cetrvtog dana sam se vec smorio...ubila me linearnost, neprijatelji su slabi i ne zanimljivi, pecine nemaju kraja... dialozi su ocajni...kao ucestvujes u razgovoru a imas samo jednu ponudjenu recenicu da izgovoris...da ne pominjem da sam u jednoj pecini naso neka vrata...kucao sam na njih i onaj s druge strane me oterao u 3 piiip...a ovaj moj ubica mu se jos i izvini...jer je ponudjeno samo izvinjenje :wall: tu sam se extra smorio...da je moglo da se bira pojeo bih ga...zajedno sa tim vratima

iskreno receno ds2 ne moze da prismrdi diablu, nema tu igrivost...diabla sam mogao 6000 puta da igram ispocetka...a dungeon mi se ne da vise da igram...nije igra toliko dobra kao sto sam mislio...

to je neko moje...skromno misljenje :D

Diablo 2 RULZZ
 
Prvi link ne radi. A da li ste uspeli da otkljucate vrata koja se nalaze ispod R'zkha rusevina?
DS1 graficki bolje izgleda od DS2, stvarno mi neki ovde nisu jasni !?!
U odnosu na keca, dvojka je u svakom pogledu bar za dva koplja bolja.
Dorry je napisao(la):
Mysterous DS2 quest/mission:

Kao sto ima u DS1 i u DS1LOA, tako i ovde ima mysterious quest. Vezan je za ??? monstruma, tacnije treba da ga ubijete da bi ste dobili nesto. Vise detalja:

http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/dungeon_siege_ii_mystery.txt

Setovi:

Lista svih setova u DS2:

http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/dungeon_siege_ii_set.txt
 
Poslednja izmena:
Forum smanjuje linkove sam ako su dugački, valjda :S:

Da bi ste ih otvorili:

Ok, ne rade ako kliknes na njih iz explorer-a, ali rade ako kopiras link u novi prozor.
 
Referer Link Error

On every single HTML page of GameFAQs is the following request:
Feel free to link to this page, but not directly to the FAQs..
You're seeing this error message because it appears that you're linking from an external site directly to one of the text files stored at GameFAQs. GameFAQs is not a free public file server. Bandwidth costs money, and when sites link directly to files stored on the site, it becomes both a financial and resource drain. We've tried asking, but some sites simply don't care, so now we've implemented a technical solution.

Your browser is reporting that you linked to a GameFAQs-hosted FAQ from http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=81356&page=2&pp=25.

Problem je u sajtu.
 
Evo ja sam Elf combat mage 38lvl.

Ja ne znam o kavoj vi linearnosti pricate ljudi. da li je to kao u ds1 kod kojeg imam osecaj da non stop idem po jednoj pravoj liniji ili kao u diablu 2 kod kojeg radis questove jedan po jedan u tacno odredjenom redosledu.
Pradjite igru kao sto sam skoro ja pa recite da li je linearna.
Igra je u svakom pogledu fenomenalna, pogotovo u grafici za koju mogu da kazem da dobro bije ds1. Za one koji misle da bi grafika (sobzirom na sadasnji hardver) trebala da lici na doom3 ili slican fps nemam komentar, ali imam jedno pitanje: Da li ste ikada igrali MUD?

***SPOILER***
U aktu 3 sam se vise puta vracao u prvi i drugi grad da bi zavrsio vecinu sporednih questova!
Hmm... Linearnost??? :p :p :p
 
Da nepisem novi thread na ovu temu, molio bih da mi neko kaze da li je imao problema kao i ja. Naime kada ubijem neku zivuljku u igri i kada ispadne nesto iz nje ja nevidim sta je u pitanju. Do pre neko vece sam bez problema video racimo kada ispadne 34 golda i sl, a sad vidim samo da je nesto ispalo ali nepise sta je u pitanju iznad toga? Zna li iko resenje za ovo???
 
Proday je napisao(la):
Da nepisem novi thread na ovu temu, molio bih da mi neko kaze da li je imao problema kao i ja. Naime kada ubijem neku zivuljku u igri i kada ispadne nesto iz nje ja nevidim sta je u pitanju. Do pre neko vece sam bez problema video racimo kada ispadne 34 golda i sl, a sad vidim samo da je nesto ispalo ali nepise sta je u pitanju iznad toga? Zna li iko resenje za ovo???

Ako koristis tastaturu prilikom igranja, mozda si slucajno roknuo neku kombinaciju tastera koja iskljucuje opciju da se vide itemi koje su po podu... Vidi u options ili tamo gde su kombinacije tastera za neku opciju/kombinaciju da ponovo ukljucis iteme. U DS1 trebao si samo da stisnes ALT i ponovo si video iteme...

BTW, patch za DS 2.2 je davno izasao, cisto informativno za one koje jos uvek zive u bagovima :)

Evo linka za download:
http://www.actiontrip.com/files/patches/dungeonsiege2.phtml
 
E pazi stvarno, bas sam pocetnicki postupio po pitanju ovoga. A trebalo je samo pritisnuti L (kao sto pise u opcijama). Hvala Dorri u svakom slucaju.
 
Proday je napisao(la):
E pazi stvarno, bas sam pocetnicki postupio po pitanju ovoga. A trebalo je samo pritisnuti L (kao sto pise u opcijama). Hvala Dorri u svakom slucaju.

U're welcome ;)
 
presao sam igru, nije losa, sto se gameplay-a tice, kec je bolji. Ne znam kako se dobija peti slot za party u igri, kaze da treba da budem veteran da bi ga dobio, nije mi ga dao ni sa levelom 47 sa kojim sam i zavrsio igru (l47 knight) i to me je jako smorilo, dva puta sam menjao kritere koje vodim i ovaj dark monster sto sam vodio mi je bio dobar i nisam hteo da ga bacim da bi uzeo zmaja isl. i to je jako lose sto su uradili, trebali su staviti onda staviti da mozes sve kritere na pocetku da uzimas ali da mnogo vise kostaju ovi bolji pa da mozes da planiras lepo koga ces voditi kasnije i skupljati kintu. Mageovi su jadni do jaja i zalim ljude koji su se mucili da igraju sa njima. Neko rece "videces tek kad naletis na tri dark mage-a" - e pa kad vodis mageove onda verovatno jeste problem, ja sam ih posekao nisam niti jednu bocicu popio, samo ukljucio elemental rage na oba knight-a, monster baca neki brutalan decay armor (50% na lvl 40) i arcerka sa throwing weapon i 300armora. Pobio sam mageove bukvalno za 30sec. Health steal oko ~40% na oba knight-a sto mu od ~1500 damage-a na elemental rageu dodje jako mnogo helta po hitu. Takodje jos jedna zamerka (pored mageova i zivotinja) je procenat koji daju abilitiji na level up-u. Ono je smesno, prva 2-3 puta da po 5-6 posto, posle treba da das dva poena da bi dobio jedan %. Kad gledamo recimo budzenje poena za crtical strike ili armor - pa to je smesno, treba da dam poen na critical da bi imao 33.5% umesto 32% !!! koja je jeb**a razlika ? Da ne pominje onaj zadnji ability sto dize procenat criticala- nije 200% vec 242% !!! WOW ! Nisu to morali ni ubacivati. Ability su smesni, sem dva tri koja su dobra (invurnability, onaj wave sto bacaju fighteri i elemetal rage. Ostalo je manje vise smesno. Mogao bi da pljujem po tim specijalima do ujutro ali nema smisla. Ono, u kecu se primecivalo i te kako kad na nesto potrosis poen, ovde se primeti teki kad potrosis 5. Oruzja i armori koje mozes da kupis u shopu su u uglavnom i najbolja oruzja koja se nadju u igri (kazem uglavnom) recimo ja nisam (ni sa chantom of greater prosperity) dobio bolji one-handed weapon od onog koji sam kupio na 70% igre (32-64 damge, 10+ strenght, 1+ mele skills...42000gold-a kosta), bossovi izbacuju ultra lose i pos**ne iteme, mislim da vam ne kazem sta sam dobio kad sam ubio valdisa, ili dark mage-a (od valdisa najbolji item koji je ispao je zuti item, kapa sa 12 armora +8% magic res. 4% mana regen, i jos par nebitnih i sitnih statova, pored ovoga dobio sam i unique rsten koji daje +12 health i +4 health regen.) Enchantovanje itema je u ovoj igri gubljenje vremena posto je maltene svaki item koji ispadne iz monstera bolji od onoga sto mozes da enchantujes. Sa ovime sam se malo smarao i posle odustao iako sam nasao (kao i svi verovatno) 1000 nekih "dobrih" regenta, npr regent koji zauzme sve kockice pri enchantu i daje 35% repel damage @#$^ A takav armor sa jos dodatnih statova mozes da kupis u prvom gradu... Sve u svemu kad se nakupis armora, repel damage-a i steal helth procenata igra postaje uzasno laka (sem ako ne vodis nekog mage-a, pogotovo comba mage-a koji gine u svakoj drugoj borbi (pada u nesvest). Ozivljavanje bas poginulih likova je prica za sebe. Ne znam koja je fora ali mi pogine neko u partiju (kod mimica naravno) vratim se u grad i onaj grobar kaze namam leseva ???? Poginu mi svi, respawnujem se, podigne mi leseve, sledeci put isto tako,kaze opet nemam leseve. To je neki bug valjda....ne znam ni sam, posle nisam ginuo i nosio sam ressurect skrolove pa mi nije bilo ni vazno.
Grafika je lepa, u pocetku nije nista posebno, tek kasnije su nivoi inventivniji.

Kazem, sve u svemu proveo sam mnogo sati na igri, nije losa, zabavna je (kao i svaka igra gde budzis heroje) ali je neizbalansirana sto se magija i likova tice, takodje i pasivnih i aktivnih abilitija. Recimo sa rengerkom sam koristio i luk i crossbow i throwing i najbolji je throwing (najjaca oruzja, normal speed i bleed koji sa brdo dexteritija, u mom slucaju ~240x0.4 radi i po 200 damge-a na 4 sec) onaj stun chance za cross bow sto stunuje na ~2sec i ima na 5 poena 8% da stanuje je smesan i zamoran.

eto toliko od mene, mozda nekom i pomogne ovo, nekom ko tek oce da igra ovu igru.

PS. Zivotinje su do 00, kad ih lepo hranis sa brdo sitnih itema jako dobre budu, retko ih napadaju, imaju veliki damage i jako mnogo helta (vuk mi je imao 800 hetla kad sam ja bio level 20 i imao 300, on je radio 180-225 damage-a , ja 90-140...posle sam ga zamenuo za jednu dark zivuljku :) koja je na kraju igre radila 225-350 :d )
 
@gx-x: Peti slot dobijes tako sto igras na Veteran i sto ga kupis u Tavernu (kod onih koji prodaju slot :) )...
 
Pqti slot dobija se tako sto zavrsis igru na mercenary i krenes na veteran , zatim u prvom gradu kod one babe u tavernu kupis 5 slot , a kasnije mozes i jos slotova da uzimas!
 
ajaoooo, znaci peti slot ne postoji u igri :) Ko bi zdrave pameti ovo igro ponovo...pa nije to diablo :)
Hvala na odgovoru !
 
vampire je napisao(la):
Pqti slot dobija se tako sto zavrsis igru na mercenary i krenes na veteran , zatim u prvom gradu kod one babe u tavernu kupis 5 slot , a kasnije mozes i jos slotova da uzimas!

Netacno. Ne mozes vise od 5 clanova da imas u jednom Partiju ;)
 
Trebalo bi da moze da se dobije 6 slotova u Elite
 
A jest, 6 je, ja se nesto ubagovao :S: ;)
 
Nazad
Vrh Dno