jorgovan
Čuven
- Učlanjen(a)
- 13.03.2002
- Poruke
- 4,963
- Poena
- 825
Imam problem koji se sastoji u tome da sam imamo Win XP pa naknadno instalirao Win ME i imao neko vreme dual boot ali sam u medjuvremenu obrisao XP cak sam i obrisao particiju ali mi prilikom podizanja i dalje stoji opcija odlaska u XP naravno kad probam da podignem XP on mi prijavi da ne moze da nadje neki fajl. Zna li neko na koj nacin mogu da resim ovaj problem????