Šta je novo?

Drzac i futrola za tablet

iki_xx

Slavan
Učlanjen(a)
21.11.2008
Poruke
60
Poena
309
Pozdrav ljudi,
Zna li neko gde u Srbiji ima da se kupi neki drzac za tablet, znaci da mi stoji na stolu, kao slike sto stoje.
Ipad ima odlicnu onu "cover" varijantu.
Motorola isto ima dobru stvar.


To je najbolja varijanta, i drzac i futrola u isto vreme.
 
bump

Zar niko nema neki drzac za tablet, ili futrolu?
 
bump

Zar niko nema neki drzac za tablet, ili futrolu?

Zaboravio si da navedeš ono najvažnije, a to je koji tablet imaš? Ja na galaxy tab 7 imam upravo ovakvu sličnu futrolu kao sa tvoje slike, ima da se pojuri po netu za 30 evropskih. Imam i desktop dok sa HDMI, on ima da se ujuri za oko 50, zatim držač za kola koji je oko 15 kod nas.....no, kao što rekoh, bitno je za koji uređaj tebi treba?

Ne znam smem li ovde da ti reklamiram neke domaće sajtove, ali ima ih par kod kojih se može naći ponešto za razne tablete.
 
Da li dolazi u obzir i neka internet kupovina? Ja sam skoro naručivao par stvarčica i stiglo je bez problema posle 20-ak dana. Dobro ne možeš da opipaš ali su cifre povoljnije.
 
Zaboravio si da navedeš ono najvažnije, a to je koji tablet imaš? Ja na galaxy tab 7 imam upravo ovakvu sličnu futrolu kao sa tvoje slike, ima da se pojuri po netu za 30 evropskih. Imam i desktop dok sa HDMI, on ima da se ujuri za oko 50, zatim držač za kola koji je oko 15 kod nas.....no, kao što rekoh, bitno je za koji uređaj tebi treba?

Ne znam smem li ovde da ti reklamiram neke domaće sajtove, ali ima ih par kod kojih se može naći ponešto za razne tablete.
Daj bar linkove od tih proizvoda da ih vidimo, pa cemo sami proguglati i naci gde ima da se naruci.
 
Ma pregledao sam sajtove svih vecih radnji u srbiji i nista nisam nasao.
Samo neke navlake za 10inch book-ove

Date neke predloge

Sent from my Xoom using Tapatalk
 
Evo na primer ovako nesto mi treba:

Protective case ICONIA TAB A500

protective_case_01.png


protective_case_02.png


protective_case_03.png


protective_case_04.png
 
Od domaćih sam poručivao sa SveZaMob i MobiHaus. Ovakvu futrolu kaosa prve slike, samo za galaxy tab 7 sam našao kod proizvođača Cellular Line (ne znam imaju li nešto za Xoom), Dock sam pokupio na nekom od službenih putovanja, ali ga ima na nekoliko stranih sajtova sa kojih sam poručivao. Recimo, www.cnn.cn ima ponešto za tablete, DealExtreme takođe, poručivao sam i sa CaseMate sajta i sve je uredno stizalo. Eto, to je ono što sam ja koristio do sada.

Umalo da zaboravim, i na sajtu firme Targus ima ponešto, odande sam jednu futrolu nabavio. Ima još jedan kanadski sajt sa kojeg već par godina unazad poručujem svašta za telefone, a imaju i opremu za tablete, čim ga iskopam negde, javim koji je.

hajde još jedan edit: evo baš na cnn.cn ovo što čovek traži za xoom

http://cnn.cn/shop/motorola-xoom-leather-portfolio-case-p-12179.html
 
Poslednja izmena:
Hvala na linkovima , cim ih overim odmah javljam sta sam uradio.
 
Takvu futrolu sa držačem dobiješ kad kupiš Viewpad 7 ....
 
Nasao sam sta mi treba na cnn.cn
Da li je neko vec poslovao sa njima? Kakva su iskustva?
 
Poslednja izmena:
Kod mene na poslu ekipa ljudi stalno nešto naručuje, i ja im se pridružim kad god mi nešto treba. Nikakvih problema za sada. Sve stigne i sve bude okej.
 
Za stvari kao sto su futrole, torbice, folije, nosaci i slicne stvari za tablet, preporucio bih kineze.
Cene su jako niske, slanje je besplatno a ima da se bira izmedju 100-tine modela. Ceka se 3-4 nedelje.
Kvalitet varira ali na dealextreme kupci postuju revjue pa moze da se zakljuci sta je ok a sta nije.
 
Ima li negde ovako nesto kao sa postavljenih slika, za ViewPad 10s? Ne nalazim na pomentim sajtovima nista za njega.
 
Nakon malo istrazivanja, za cnn.cn sam procitao veoma lose stvari.
Na kraju sam narucio sa dealextreme.com
Gledao sam na tom sajtu pre nego sto sam napravio ovaj topic, ali problem je u tome sto su im kategorije skroz pobrkane pa se nemoze nista naci preko pretrage.
Na kraju sam morao da pregledam "laptop gadgets" kategoriju i tamo sam nasao ovo: http://youtu.be/Ub9jEfb9feQ 9.5$ :)
 
Nakon malo istrazivanja, za cnn.cn sam procitao veoma lose stvari.
Na kraju sam narucio sa dealextreme.com
Gledao sam na tom sajtu pre nego sto sam napravio ovaj topic, ali problem je u tome sto su im kategorije skroz pobrkane pa se nemoze nista naci preko pretrage.
Na kraju sam morao da pregledam "laptop gadgets" kategoriju i tamo sam nasao ovo: http://youtu.be/Ub9jEfb9feQ 9.5$ :)
Ajde ako ti ovo stigne, okaci ovde post da vidimo jel sve proslo ok.
 
Mislim da nece biti nikakvih problema sa posiljkom. Narucivao sam i ranije sa dealextreme.com i vrlo su korektni.
 
Ja sam skoro naručivao nešto sa DealExtreme i CellularFactory i roba je stigla bez problema. Iznosi su bili ispod 30 USD tako da niko nije pominjao ni carinu ni bilo šta slično. Takođe jedan kolega je skoro naručio neki ronilački sat (koji radi manje više sve a uz to i sprema sarmu) čija je cifra preko 500 EUR i takođe nije platio carinu. Za ove sitne iznose nije čudno ali za sat sam bio baš iznenađen. Tako da slobodno rizikuj sa nekim manjim iznosom pa vidi i sam.
 
To je zato sto ima gomila satova za 10-30$ pa nisu provalili da je taj mnogo skuplji.
 
Za Galaxy Tab

Danas sam takvu futrolu kupio u radnji Dr Techno u Novom Sadu. Marka je Hama.
 
Javi da li si uspeo da porucis sa uk verzije amazona.
Ja Sam pokusao sa Ger. Verije Ali hoce da salju samo knjige

Sent from my Xoom using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno