Šta je novo?

Drveno kućište

Obadva kucista su extra, svaka cast na trudu :)!
 
Meni nije jasno samo sta si hteo da uradis.. vidim vatrene reljefe. Mislim verujem da je bilo potrebno puno truda i umeca da se to napravi ali moje misljenje lose ukombinovan stajling to vise lezi metalnim kucistima a ako si hteo drveno kuciste ono treba da bude elegantno, prefinjeno... Nadam se da se ne ljutis zbog kritika, ali sto se tice umeca i truda to ti dajem 10ku pozz
 
Kakvi vatreni reljefi? Jel mi gledamo isto kuciste? Ovo sto ja vidim su normalne sare drveta. Boja takodje odgovara drvenim elementima.

Vidim da je stara tema, ali svaka cast. U prvom momentu sam mislio da ce ovo biti nestrucno sklopljena sper ploca, ali je sve uradjeno stvarno fenomenalno
 
Ima dva komada ono prvo je ok uradjeno ali ovo novije mi se ne svidja pogledaj malo gore... na ovoj strani
 
Radio je simbole overclock.net foruma.. A sada sto, to ja zelim da znam :)
 
Meni je strana po 30 postova i nisam gledao kompletnu temu jer nisam znao da ima jos slika. Samo pocetak sa slikama i kraj :d
sorry
 
Ma nista, sve ook samo kazem takvi elementi su za metalna kucista cenim rad ulozen trud ali pogresio si stajl moje misljenje. Ono prvo ti je ok.
 
Pa ispalo je da sam radio taj simbol ali vas uveravam da je to slučajnost(do sad nisam nikad bio na tom forumu). Moja zamisao je bio Fire tribal. To sam uradio na obe bočne stranice. Nemam zašto da se ljutim, ukusi su različiti. Ko god je video uživo moje kućište se oduševio. Jedine kritike sam dobio na sređivanje kablova i to priznajem. U f.... zrenjaninu ne mogu da nađem ono što mi treba da to i uradim. Polako ima vremena. Pozz
 
Meni se bas svidja kuciste, i mislimd a bi boja Noctua ventova bas lepo lega... :)
 
noctua_nf_p14_140mm_fan.jpg



Je l' sad razumes sta je hteo da kaze? ;)
 
Svaka cast,ali prvo mi je lepse kuciste. jel te mrzi da bacis vise slika.. Od pocetne faze pa do kraja? :)
 
Nazad
Vrh Dno