Šta je novo?

Dropcoin [DROP] (DropLP)

Evo ja predje 10 000, sve kupovao, imam neki cudan osjecaj po pitanju ovoga.
 
Ja sam na 20k i isto imam cudan osecaj, al za to je verovatno zasluzniji pad LTC-a :D
 
@undertaker_84 odlicno, svaka cast :) Dakle, ovde se u pricu upetljao onaj Wolf i pravi miner tako da je prolicno dobra ekipa oko ovoga. Sad dok se developer ne javlja(zbog bolesti) cijena je niska i sad je pravo vrijeme da se kupi. Ako odigraju pametno, a nisu to glupi ljudi, pa da koriste miner u privatne svrhe cisto da podignu diff i pri tome da ne dampuju cijena ce otici gore bar 20x. Prateci proteklih godina ova ekipa je dosta uticajna i lako ce biti da se ovo progura na jacu berzu. Sve se sad drzi u tisini, koin nisu cak ni na coinmarketap stavili. Mudro rade.
 
Poslednja izmena:
vas dvojca u top 10 a ja i nesic sa kopanjem jedva u top 50, ovaj cpu mining postao gubljenje vremena...danas malo bolje daje posle duzeg vremena
 
Poslednja izmena:
:p
vidim pala mreza pa da pustim malo da kopne neki novcic, nego jel izasao neki noviji miner ili onaj stari koristite i dalje, fx8350 daje oko 28kh
 
moze li neko ovo da objasni: prebacio sam iz jednog novcanika na drugi sa jednog riga na drugi pise isplata samom sebi i umesto da mi prebaci coine prebacio mi fee neku cifru sa gomilom nula pa kakva je ovo sala sa walletom?
stisnuo sam ono request payment i dao mi novu adresu poslao sam na tu 13 potvrda i dobio fee umesto coina :smash:
Total debit: -76.99999127 DROP
Total credit: 76.99999127 DROP
Transaction fee: -0.00000873 DROP
Net amount: -0.00000873 DROP

@nesic da taj stari programcic cepam sa xeonom iz potpisa 2.8x7 threadova=19.6kh danas je iskopao 6 blokova
 
Poslednja izmena:
aaaaaaaah, koju cenu cekate, sa qubitom rekoh da isplatim procesor samo pa je dovoljno kad ono, trt, sa ovim isto, ili da skupim dovoljno za jedan 4960/5960 :p

EDIT:
ma nisam zapazio da je pala mreza da pustim, kad je bila oko 8.5+ iskljucio sam
 
Poslednja izmena:
Ja sam prestao da kopa ima 20 dana, kada sma iskopao oko 10k.
 
Za ni jedan CPU coin nema nada zbog bot pasasti, citam i da su YAC napali cim je NF otisao na 17, mada i pre napada nije bio fit :)
 
Ovo nije CPU coin, baš kao ni YAC.
 
Ovo nije CPU coin, baš kao ni YAC.

YAC je postao delom CPU opet jer je N factor 17 neefikasan na GPU-u... zato sma ga i spomenuo coin koji se najvise selio sa CPU na GPU i sad opet na CPU botnet, verujem da ce ga forkovat jer na N 17-18 vladaju procesori

Ovaj vidim da kopaju CPU-evima, botnet-vi su iskreno zlo, sta god da pokusaju to je osudjeno na propast (primecoin koji je sad GPU pa je digao cenu 8x) itd... sad ako izadje GPU miner i bude javan a ne privatan za placanje Wolf-u mozda i prezivi ambis koji mu sledi
 
Jeste visok n, ali mislim da se još uvek kopa grafikama. Samo uposli CPU miner za YAC, pa vidi koliki ti je hash. :D

DRP se može kopati nVidi-jom.
 
Jeste visok n, ali mislim da se još uvek kopa grafikama. Samo uposli CPU miner za YAC, pa vidi koliki ti je hash. :D

DRP se može kopati nVidi-jom.

Da kopaju ga grafikama ali su imali napade botnet-ana pre nedelju/dve, nisam pratio sta se desavalo jer su bezvredni :)

Grafika mora minimalni 3-4 puta efikasnije da bude od CPU-a, jer botnetovi imaju free resurse a CPU coini su svi potonuli tako da traze zrtvu, a iz primecoin-a beze jer je GPU miner nabildovao diff
 
Poslednja izmena:
Ja sam stao sa kupovinama za sad, imam oko 14K. Ukoliko se developer ne pojavi i ne pocne da radi na promociji tesko da ce sta biti od ovoga.
 
tek 1 od 1000 napravi neku priču
 
Hm nista se ne desava al moram priznati da su neke stvari cudne bar sto se tice berze. Ja i dalje kupujem sad sam na 82K.
 
Nazad
Vrh Dno