Šta je novo?

DOS igrice pod WinXp

Zeljko_NS

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
69
Poena
609
Verovatno je bilo mnogo post-ova na ovu temu, ali nikako da nadjem....dakle, uspem da poteram neku matoru DOS igricu pod Xp-om, ali u igri bude sve usporeno...da li postoji neki patch mozda za XP da bi se normalno mogle pokrenuti DOS igrice? Ili je jedina opcija resetovati comp i podici sistem sa win98 bootabilnom disketom?
 
Zeljko_NS je napisao(la):
Verovatno je bilo mnogo post-ova na ovu temu, ali nikako da nadjem....dakle, uspem da poteram neku matoru DOS igricu pod Xp-om, ali u igri bude sve usporeno...da li postoji neki patch mozda za XP da bi se normalno mogle pokrenuti DOS igrice? Ili je jedina opcija resetovati comp i podici sistem sa win98 bootabilnom disketom?


Najbolje ti je da instaliras i WinXP i Win98 pa kad hoces starije igre dignes lepo Win98 i uzivas!🙂
 
Nazad
Vrh Dno