Verovatno je bilo mnogo post-ova na ovu temu, ali nikako da nadjem....dakle, uspem da poteram neku matoru DOS igricu pod Xp-om, ali u igri bude sve usporeno...da li postoji neki patch mozda za XP da bi se normalno mogle pokrenuti DOS igrice? Ili je jedina opcija resetovati comp i podici sistem sa win98 bootabilnom disketom?