Šta je novo?

Donacija PDV Google

  • Začetnik teme Deleted member 9456
  • Datum pokretanja
D

Deleted member 9456

Guest
Da nisu malo preterali sa PDV?
Купили сте од продавца Weawow Inc на Google Play-у.

Број поруџбине: GPA.3334-5508-5814-02849
Датум поруџбине: 10. 12. 2022. 10:25:59 CET
Артикал Цена
Donate 2 EUR/USD (Weather & Widget - Weawow) 250 RSD
Укупно: 250 RSD
(Обухвата ПДВ од 42 RSD)[/guote]
Plus gospoda ne rade subotomi nedeljom pa bankovno knjizenje na mom racunu nije uradjeno, platio juce racun domacei sve za par sekundi proknjizeno. I sad se reklamira neka aplikacija za beskontaktno placanje googletu koju koa podrzavaju od Android 7 ja imam Android 8 i ne podrzava je. Sta se vise isplati ici preko peypal i ovo googletovo
 
Kolko se secam, kad smo kupovali na Google-tu skidali su nam jedan evro, pa posle vracali...
Pobrko sisa paypal tu skinu pa vrate
Nije sad tako donirao sam minimum koliko mi finsije dozvoljavaju, nisam kupovo, ovo je direktno racun od google koji sam dobio na email, fazon je doniras 250RSD a oni coveku maznu 1/5 za PDV, ludulo. A tek sad ove nove aplikacije za beskontaktno placanje koje su pod patronatom googleta sta ce tu biti, moj Xiomi android 8 ne podrzva tu aplikaciju,. Koliko sam shvatio to su mobilni koji imaju nesto kao i kartica ali mi se cini malo nesigurno, kartica nema napajanje i prislanjas je uz posterminal a a mob ima napjanje i ne prislanja se na varijatu posterminala, vecoi domet.
 
Dobio sam racun od Google odmah na e-mail ali kod moje banke iznos nije skinut, stoji kao rezervisan. Moja banka cak i nedeljom sve sto platim odmah se realizuje i prikaze u razvijenom prometu. Zar je moguce da je google toliko spor na relaciji USA -Srbija
 
Nazad
Vrh Dno