Šta je novo?

Dolby Digital Decoder

ipin

Čuven
Učlanjen(a)
31.08.2001
Poruke
668
Poena
619
Prijatelj mi je kupio odvojeno DVD player i zvucnike ali player nema Dolby Digital dekoder. Jedino resenje koje sam ja nasao kod nas je Creative Decoder DDTS-100 koji je 120-130€. Coveku je to definitivno mnogo. Jazz varijanti vise nema. Ima li neko predlog/resenje? Ako nema u Bg-u ima li u Nemackoj? Ovde sam jos neko vreme pa ako kod nas nema mozda moze ovde negde da se nadje. Mesta koja sam ja obisao do sada nisu urodila plodom.
Player je Pioneer a zvucnici Jazz 9906.
 
Nije valjda da niko ne zna?
 
Neka proda te zvucnike i doda kintu pa uzme zvucnike sa digitalnim decoderom....
 
Poslednja izmena:
The Minister je napisao(la):
Neka proda te zvucnike i doda kintu pa uzme zvucnike sa digitalnim decoderom....
Sve je to lepo ali covek to nece. Znaci hoce DD dekoder. Treba mi najjeftinije moguce resenje za DD dekoder.
 
PA ako je takav neki pa hoce iskljucivo vrlo jevtin dekoder - neka trazi, mozda i nadje.
U svakom slucaju mislim da je razlika recimo izmedju Jazz 9940 i 9940b (ovi b imaju dekoder) nekih 40 evra, ne znam za tacne oznake, pa je to u svakom slucaju najjevtinije resenje....mislim bar
 
The Minister je napisao(la):
PA ako je takav neki pa hoce iskljucivo vrlo jevtin dekoder - neka trazi, mozda i nadje.
U svakom slucaju mislim da je razlika recimo izmedju Jazz 9940 i 9940b (ovi b imaju dekoder) nekih 40 evra, ne znam za tacne oznake, pa je to u svakom slucaju najjevtinije resenje....mislim bar

U Logu i NT Softu nemaju zaseban dekoder.... tako da potraga i dalje traje
 
ipin je napisao(la):
U Logu i NT Softu nemaju zaseban dekoder.... tako da potraga i dalje traje

Igore, čoveku valjda treba i neki risiver/pojačalo? Pošto ni ono nema dekoder, neka uradi upgrade i promeni risiver. Osim u slučaju da ima aktivne zvučnike, onda neka menja DVD plejer :)

Pozdrav, Saša :)
 
Heinz je napisao(la):
Igore, čoveku valjda treba i neki risiver/pojačalo? Pošto ni ono nema dekoder, neka uradi upgrade i promeni risiver. Osim u slučaju da ima aktivne zvučnike, onda neka menja DVD plejer :)

Pozdrav, Saša :)

Jazz 9906 su aktivni zvucnici ali bez DD dekodera. Covek je pre par meseci kupio player i nije za kobinaciju da ga menja. RAnije je bilo DD dekodera a sada ih nema ni za lek pa zato postavljam pitanje da li neko zna gde jos mogu da se nabave? Yu , Nemacka....
 
Taj covek je mnogo komplikovan. Ako nece kupi taj Creative dekoder onda mu ostaje samo "prst u dupe i da filmove gleda u stereo-u" jer jeftinijeg nema.

Pozdrav!
 
Nazad
Vrh Dno