Šta je novo?

Dogecoin [DOGE] (scrypt)

uuu nesicu jeftino si ti to nesto stavio :d

dobar je ovaj multipool evo danas ceo dan kopam na njemu i sve je ok, namestio auto isplatu na svakih 1000kom i do sada sve stiglo (i to dosta brzo)!
jedina mana mu je sto ima dosta invalid/stale sharova 4-5% (neznam dali je to do mene ili do poola) dok sam na ostalim imao 1-2,5% max
 
i to sto kazes, mozda smanjimalo da ne budem toliko alav :p
 
Ja sam menjao scrypt pools i multi, trenutno scryptpools radi savrseno..
 
lol...ja sinoc kopao nesto malo i ugasio...sad vidim 5 transakcija,ukupno 500k..ali i dalje ne mogu da zakljucam wallet
 
500k (kao hiljada = 500.000)

ili

500k (u smislu 500 kerova?

Ako je 500.000, moguce da sam ja pogresio adresu, pa ako nije problem da mi vratis. :d :d
 
500.000 nije mi jasno koko sam za sat-dva uspeo toliko da iskopam....inace ovo mi je prva transakcija :D
samo na coinedup.com moze sa ovim da se trguje?
 
Ne mogu da povucem kerove sa vircurex-a..obrnuo sam neke kerice,i kad ukucam koliko hocu da podignem i adresu,ne moze da se klikne na withdraw..ima li jos ko ovaj problem?
 
Ne mogu da povucem kerove sa vircurex-a..obrnuo sam neke kerice,i kad ukucam koliko hocu da podignem i adresu,ne moze da se klikne na withdraw..ima li jos ko ovaj problem?

Vircurex je uvek imao minimalni limit za povlacene sredstava. Za BTC je bio 0.1 cini mi se, odavno nisam koristio tu menjacnicu.

Proveri da nije to u pitanju.
 
Ne mogu da povucem kerove sa vircurex-a..obrnuo sam neke kerice,i kad ukucam koliko hocu da podignem i adresu,ne moze da se klikne na withdraw..ima li jos ko ovaj problem?

Imam opciju withdraw ali ja ih coram za BTC, tako da ih nisam nikada slao. Ali opcija je tu.
 
Evo bas da probam,radi povlacenje,i to za manje od 5 sekundi stize!!!,i meni je bila opcija za povlacenje zatamnjena,ali su mi novcici bili na order,kad sam ih vratio na stanje i IZABRAO IZ PADAJUCEG MENIJA DOGE,MORA DA TI SE POKAZU PORED<TADA DOBIJAS MOGUCNOST POVLACENJA,i evo stigli u novcanik za tren!.

Edit: next diff 708!
Khm.. 759
 
Poslednja izmena:
Jel' neko uspio da pokrene wallet na linuxu? Meni se samo na trenutak pojavi slika sa walleta i onda nista. Kopirao sam dogecoin.conf u dogecoin folder a pojave se i ostali fajlovi samo nigdje nema prozor od novcanika.

Edit:
Po treci put sam skinuo fajlove sa gita, kompajlirao i sad radi wallet. Nemam pojma zasto nije radio prvi put.
 
Poslednja izmena:
koji valja pool za ovo da probam par dana da rudarim malo, da skupim, možda i profitiram :)
 
Ja koristim doge.scryptpools.com mada nisam imao vremena da testiram pool-ove bio sam previse zauzet na poslu
 
Ne mogu da te inv presao sam limit iako nisam nikog invajtovao :D
Ostavi poruku na bitcointalk forumu imas link na pool-u.
 
www.multipool.us
stvarno ne znam..u sredu sam krekuo sa kopanjem,ovo mi je prvi put da sam prebacio nesto u novcanik..
zna neko u cemu je fora,kako da zakljucam novcanik?gasi se kada probam da ga zakljucam
 
ima li neko problema sa depozitom na cryptsiju ?jutros poslao i dalje mi u pending i imam veliki broj verifikacija?
 
Mogu ja da ti trazim inv na tvoj mail ako hoces.
 
Ja za oko 3 sata sa 7950+280X imam 135 confirmed i 1019 unconfirmed na fastpool-u. Yebote to je 3 puta manje nego po kalkulatoru..hmm...hmm, idem nazad na ltc ili na neki drugi pool ;).
 
Sad sam provalio da sam davno registrovan na multipool... Aj i ja da probam tu keretinu.
 
Nazad
Vrh Dno