Šta je novo?

Dobre radne stolice

Probacu sutra ili cu da ih pozovem.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni je danas stigla isporuka iz ikea prodavnice, zanimljivo da im Bex razvozi te manje pakete za koje naplacuju 500 din isporuku.
Sto se tice sajta, pre par dana, a i danas, logujem se bez problema, ali kad ubacis nesto u korpu i odes na narucivanje, onda te iz nekog razloga izloguje, pa moras da ides na uloguj me, e tu onda nece da ti prihvati tvoju sifru ili mail i tako mi je stajalo danima, dok se danas nisam igrao po svim podesavanjima na sajtu i kad sam sve kao sto je bilo ponovo upisao, proradilo je.
 
Ja sam prethodni dan poručio Markusa. Stiže 14. Poštarina je 500 dinara
 
Stigao Markus za jedan dan. Naslon nije kriv. Možda tek malo, ali na tu visinu se toleriše.
d6bc48abda930ceedfa60591301fa547.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja poručio danas, stize kazu 16. mada meni je to sumnjivo da ce u subotu stici.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
To tako kažu. Meni ujutru stigao sms od IKEA-a da su poslali, a onda od BEX-a da očekujem pošiljku danas. :) Kombi stigao i samo moja stolica u njemu. :d

Screenshot_2019-02-12 Messages for web(1).png

Screenshot_2019-02-12 Messages for web.png
 
Stigao Markus za jedan dan. Naslon nije kriv. Možda tek malo, ali na tu visinu se toleriše.
d6bc48abda930ceedfa60591301fa547.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Moze li da se krece stolica na tom tepihu kada sedis na njoj?
Zanimaju me tockici da li su dobri, ja moju jos necu otpakivati :D

Послато са Pixel 2 уз помоћ Тапатока
 
Kreće se uz malo pridizanja i odgurivanja.
Za kvalitet točkića ne mogu mnogo da kažem. Mislim, pet komada bi trebalo da nose 75kg bez da bude nekih kvarova.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Markus je robustan, posle 2,5 godine ne primećujem nikakve probleme, svi mehanički delovi tip-top, štof takođe. Imam oko 100 kg, uglavnom malo preko. :D
 
Bio sa kevom danas u Ikei da pogleda stolice, odlučila se za Markusa, i ja isprobao, stvarno je dobra na prvo sedenje, možda mi malo smeta ona izbočina za donji deo ledja, ali njoj je super :)

Rekoh zahvali se Benchmarkovcima na preporuci [emoji41]
 
To nije izbocina, to je lumbalna podrska :D
 
Ko mi kriv kad sam navikao da sedim kao znak pitanja [emoji1787] Javiću utiske šta kaže keva posle nekog vremena ;)
 
@ @tomic
isporuka stvarno bila samo 500 dinara ?

pitam zato sto se spominje kroz temu i cifra od 3000 dinara.
 
Preko 30kg je ta cena ja msm.. Sama stolica ima oko 11kg u kutijama. Isto sam narucivao bez probe stigla za 2 dana Bexom, dostava 500 din.

Sto se tice tockica, odlicni su, meni se laminat ogulio kod stola zbog stare stolice, sa ovom nema nikakvih problema.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
500din, rece mi covek danas. Bice nesto ispod 14500 din za Markusa.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja imam ovu stolicu/fotelju iz JYSK-a: https://jysk.rs/radna-soba/kancelar-stolice/gold/kanc-stolica-tjele-crna

Kupljena je pre više od dve godine za 11500 (na akciji, 50% popusta), tada se zvala Trige. Velika je, široka i duboka, da ne kažem raskošna...Što se tiče nje, i zadovoljan sam i nisam.

Zadovoljan sam konstrukcijom - za preko 2 godine koliko je stara, ništa nije puklo (čak ni plastična zvezda), nije se odlepilo, rašilo, pocepalo...malo se klima zbog mojih 100 kila (sad možda imam i više), ali malo, podnošljivo, i jastučići na naslonu za ruke su se malo spljeskali jer su mi laktovi stalno na njima, ali su još uvek meki. Mehanizam za visinu i nagib još uvek radi kako treba...

Ono čime nisam zadovoljan je sunđer na sedalnom delu i naslonu za leđa.

Pogledajte prilog 249994

Kao da su stavili extra meki sunđer samo u delu na kome ti je pozadina i na koji se oslanjaju leđa, sve ostalo je tvrđe i skoro da nije uopšte promenilo oblik. Usled toga, postala je malo tvrda za sedenje (ne previše, ipak sam satima na njoj), ali najgore je to što uopšte nemam potporu za leđa. Leđa mi upadaju, sedim pogrbljen a naslon za glavu je od tvrđeg sunđera pa mi gura glavu napred. Takva je postala nakon samo nekoliko meseci...sad moram da stavim jastuče iza leđa da bih imao kakvu-takvu potporu iza njih.
Šteta, jer je sve ostalo robusno i dobro napravljeno. Mislim da je mogu popraviti ako je odnesem da lepo tapaciraju te delove, da budu tvrđi i u ravni da ostatkom...probaću, resto mi baš odgovara.
razmisljam se izmedju ove, u jysku trenutno 12 500 i Markusa..Ni markus mi ne deluje puno bolje a ovog teleta sam probao i nije losa....samo ne znam jel vredi te pare... za duze sedenje 8-10h za računarom. 176-80kg..jel ima jos neko ovu tjele stolicu?
 
Poslednja izmena:
Stigao Markus jutros, ja sam za sada zadovoljan sasvim.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Deluje mi višlji naslon na Markusu, što je veoma bitno ako si visok.
 
Nema vise Markusa u Ikei. Sve ste pokupovali :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema vise Markusa u Ikei. Sve ste pokupovali :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ima tamo opcija da se vidi kada ce im i koliko dolaziti.
Pre neki dan kada sam uzeo, cini mi se da ih je preostalo 6.

Послато са Pixel 2 уз помоћ Тапатока
 
Navodno već sutra 49 kom. :)
 
Izgleda da su bas popularne.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ma nabavice sigurno, imaju oni Markusa i te mega popularne modele uvek, samo sacekati malo nabavku i to je to.
Koza ili tekstil, ja sam uvek za kozu, probao sam pre par dana obe, premestao se po 10 puta iz jedne u drugu, kad sednes na kozu, instant se osetis prijatnije, nego kad sednes na tekstil, koji je klasicno boring.
Jedini je faktor to sto pricaju da se leti koza greje, pa mozes da se oznojis, ali to je samo taj deo gde sedis, jer na ledjima je luftirajuca mreza, pa ti vidi sta ti je bitnije, ali koza je bez sumnje osetno kvalitetnija, ali i osetno skuplja.
Takodje ako ti je soba pravilno rashladjena tokom leta, sumnjam da ces imati problema.
Ako imas viska 4k da bacis, uzmi kozu.
 
Poslednja izmena:
Tekstil definitivno. Nakon 2-4h sedenja i tekstil se zagreje, koza bi gorela.
 
Ma koje leto, uvek se znoji bulja na kozi. Znoji se i na platnu, jer je dole sundjer koji takodje nije bas propustan, a koza jos pogorsava stvar, ne mora da bude toplo u sobi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Znam da se eko koza ne greje i nema znojenja, a posto je ovde prava koza, moguce, ne znam.
Svakako propust u dizajnu onda, bolje da je od mreze, ko ledja.
 
Ma gde se ne greje druže, nije moguće da do sada nisi sedeo na takvom nameštaju.

Imam ja jedan trosed od eko kože (skaj po narodski). Zimi hladan, leti topao, i potparava se samo tako. Ovo leto sam hteo da ga dam na tapaciranje tekstilom.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Juriš [emoji41]
698687c2666288d76215984e09745862.jpg
 
Ma gde se ne greje druže, nije moguće da do sada nisi sedeo na takvom nameštaju.

Imam ja jedan trosed od eko kože (skaj po narodski). Zimi hladan, leti topao, i potparava se samo tako. Ovo leto sam hteo da ga dam na tapaciranje tekstilom.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Pa upravo zato sto imam takvu stolicu, od eko koze, zato i pricam, nemam nikavih problema ni leti ni zimi.
 
Nazad
Vrh Dno