bobanstosic
Čuven
- Učlanjen(a)
- 20.02.2002
- Poruke
- 126
- Poena
- 620
"Rekli mi ljudi da moze da se ubudzi. Pa ko ti je reko taj neka ti budzi."😀
Salu na stranu imam problem.
Dal' neko zna postoji li neki program kao Nokia logo Manager.
Problem je u tome sto sam do sada koristio gore navedeni program sa Nokiom 6150 i sve je lepo radilo.
Posle promene telefona nastaje problem.
Nokia Logo Manager se povezuje samo preko irc-a ili com porta.
Naravno telefon koji sada posedujem, ima na sebi samo USB port kao vezu sa racunarom.
Ko mi nadje odgovarajuci program castim ga tepsiju bureka😀
Salu na stranu imam problem.
Dal' neko zna postoji li neki program kao Nokia logo Manager.
Problem je u tome sto sam do sada koristio gore navedeni program sa Nokiom 6150 i sve je lepo radilo.
Posle promene telefona nastaje problem.
Nokia Logo Manager se povezuje samo preko irc-a ili com porta.
Naravno telefon koji sada posedujem, ima na sebi samo USB port kao vezu sa racunarom.
Ko mi nadje odgovarajuci program castim ga tepsiju bureka😀