Evo jedan problem sa filmovima tj. samo jedan film je problem. Nije mi jasno film je Malena, mada to nije ni bitno kod druga je slika super kod mene ne da ima kockica nego je slika uzasna, jos imam osecaj kad da gledam film u 16 boja, znaci nemam ni full color. Jedina razlika je sto je kod druga XP a kod mene w98, codec je 5.02 a kartice su 2mx 400. Jer moze nekako popraviti ovo, mislim ne kontam gde da gledam, stavio sam i podesavanja u codec-u na max mada i dalje je isto. Sad jedino XP da stavim ali dobro mislim jedan film ni tamo ni vamo ali me bas zanima u cemu je fora.