Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

Ako nas izbace kao prošli put kad su povećavali cijenu, nema nam pomoći...

Ostavit ću još neko vrijeme, mogu naći par naslova mjesečno, a i titlovi stižu! :ROFLMAO:
 
Ako nas izbace kao prošli put kad su povećavali cijenu, nema nam pomoći...

Ostavit ću još neko vrijeme, mogu naći par naslova mjesečno, a i titlovi stižu! :ROFLMAO:
Ja Disney+ TR preko Applea plaćam tako da sam tu siguran, ali Spotify plaćam preko GP. Ako me izbace, gotovo 😅
Znam da su generalno sve GP kupovine blokirali za nove korisnike.
 
Jel može nekako da se na androidu napravi Apple nalog i doda kartica pa da se uplati preko Turaka?
 
Nek mi neko pošalje uputstvo na pp kako se uzima turski Disney i Spotify preko Apple-a,molim vas.Moram uzeti od nekog iPhone.🤣🤣🤣
 
Nek mi neko pošalje uputstvo na pp kako se uzima turski Disney i Spotify preko Apple-a,molim vas.Moram uzeti od nekog iPhone.🤣🤣🤣
Uputstvo iz FB grupe “Apple Srbija”:

PROCES:
Potrebno je promijeniti regiju vašeg Apple ID-ja na Tursku, što je sasvim jednostavno.
  1. Otvoriti App Store
  2. Klik na profil u gornjem desnom kutu -> klik na ime -> klik na "Region" -> odabrati Turkiye
  3. Payment method odabrati "None"
  4. Napisati vašu adresu, ali za grad staviti Istanbul, poštanski broj 34020, broj telefona može domaći bez pozivnog broja
  5. Kupiti iTunes TR Gift Card na stranici Turgame (imate od 25 TL/0.85 eura pa nadalje, ovisi koliko vam je potrebno)
  6. Otvoriti App Store, klinuti profil i "Redeem Gift Card", unesete kod koji ste dobili i to je to.
Sad ste spremni koristiti vaš kredit za pretplate. Npr. aktivirate Apple Music i skidat će vam mjesečno s tog kredita kojeg imate na gift card.
Ovo je promenu regiona na postojećem nalogu, a moguće je napraviti novi turski Apple ID i nadoplatiti preko GF.

 
A za Disney ako hoću godišnju ili Spotify?Aj mi piši na pp da ne idemo ovde u of.
 
A za Disney ako hoću godišnju ili Spotify?Aj mi piši na pp da ne idemo ovde u of.
Pa to je taj proces.
Skineš samo app Disney+ i aktiviraš godišnju pretplatu. To bi ti bio 7. korak u procesu.
Ne treba ni vpn za aktivaciju.

Spotify vise ne podržava in-app purchases, ne može preko Applea.
 
Koliko trenutno košta godišnja pretplata za preko Turske na ovaj način?
Znam da se to često menja zbog inflacije u Turskoj
 
Ja juče kontaktirao podršku disney +. Upao sa pričom da hoću da se pretplatim na disney + ali da se dvoumim jer je puno negativnih mišljenja iz Srbije što ne postoje titlovi i sihronizacija na naš jezik pa kako mogu da pružaju uslugu na našem prostoru a da to nema, baš bezveze.

Čovek totalno kul, ušao u bazu i odmah iz prve rekao da sam u pravu.

Prosledio je moju primedbu kome treba. Navodno treba što više nas da pošalje feedback da je nezadovoljan što plaća uslugu gde nema prevoda.

E da, napomenuo sam da Netflix i biviši Hbo Max (ne i sadašnji Max) imaju prevode. Na netflixu nekih 70 odsto a na Hbo Maxu je bilo 100%.
 
@MilanBre Da si ti živ i zdrav, to "prosleđuju" i primaju "k znanju" od kad su dostupni kod nas. :LOL:

Inače Netflix nema prevode na srpskom, mislim ako si ih slagao, šta znaju ti indijci u podršci. :LOL:
 
@MilanBre Da si ti živ i zdrav, to "prosleđuju" i primaju "k znanju" od kad su dostupni kod nas. :LOL:

Inače Netflix nema prevode na srpskom, mislim ako si ih slagao, šta znaju ti indijci u podršci. :LOL:

Ono da, bitno da ima razumljiv prevod. Meni hrvatski prevod ne smeta, ponekad mi smešne neke njihove izmišljene reči ali eto, ne smeta.
 
Koji iPhone je minimalno potreban za registraciju Disney+?
 
Ne radi mi aplikacija za Samsung. A kod androida i weba fali gornja traka sa onim najavama. Nešto su zeznuli?
 
Poslednja izmena:
Na dva Samsunga iz 2021. imam ovakav početni ekran. Sadržaj je vidljiv kad uđem u hubove...
 

Prilozi

  • IMG_20240605_113446.jpg
    IMG_20240605_113446.jpg
    126.2 KB · Pregleda: 88
Preko telefona prikazuje normalan pocetni ekran.
 
E da, sad sam primetio da i meni fali to.
 
Nismo spremni!😂

Btw 14.6. će biti 2 godine od kada su došli kod nas!
 
Nazad
Vrh Dno