Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Polako se cini kao da gubi ritam ali nije nemoguce da se ovih dana nastavi pump. Ne znam jos uvek razlog zasto skace.
 
Pa odluceno je za novi suplaj koji ce iznostit 100b , znaci da se blizi mozda wallets snapshot za migraciju.
 
Tomi, može malo bliže objašnjenje šta dobijaju holderi nakon snapshota?
 
100b americkih, tj 100 milijardi ili nasih 100b, tj 100.000 milijardi?
Čeka se ta migracija, što znači da će trenutni suplaj biti smanjen na 100 milijardi, samim tim će i cena FEG-a porasti. Menja se samo logo, ime ostaje isto, iskodirano sve ponovo iz 0, posle se čeka samo audit, pominju da će raditi audit 2-3 puta za svaki slučaj (u kontaktu su sa najboljima iz te oblasti, nisu rekli jos sa kojima pregovaraju).
Takođe, promenjen logo koji mi se svidja, e sad ovoliki pump uzastopno 2 dana samo zbog logo....? Nešto se tu možda valja iza brega....
 
Alal vam vera sto ste bili istrajni sa FEG-om, daj boze da vam donese i x100.

Ja sam ga kupio za par stotina EUR, mastao o skidanju nula i na kraju ga prodao tamo na 0.00...3550. Ne mogu da se setim da li sam bio nesto sitno na gubitku ili dobitku ali bio sam srecan kad sam ga se resio.

Twitter ekipa im je kao najgora sekta.
 
Ako si bio sitno na gubitku, onda je ok. Ja kad se bolje setim nešto sam kupovao i na x10 od sadašnje cene, tačno kad je bio onaj drugi pik. Neiskusno, al dobro, nikad ne idem sa Bog zna kakvim parama, tako da čekam dok se ne vrati nazad, a ne mora da znači da će se ikada vratiti.
 
Ja se razmisljam da sad nakupujem brdo FEG-a mada je cena vec solidno skocila. krastavac, nisam stigao pre 2 dana, onda kad sam napisao ovde i od tada samo posmatram. Razmisljam da pazarim za 1000 USDT-a pa sta bude.
 
Tomi, može malo bliže objašnjenje šta dobijaju holderi nakon snapshota?
Ne dobijaju nista nego se radi snapshot walleta da se vidi ko koliko % ima FEGa, toliki postotak ce se dobiti kad bude migracija. Holderi FEGa ce morati da manuelno urade migraciju. Dok ce holderi ROX tokena dobiti automatski taj novi FEG (merged FEG i ROX)
100b americkih, tj 100 milijardi ili nasih 100b, tj 100.000 milijardi?
Pa ako sad ima quadriliona onda od tog odbijes 6nula i toliko tj 100000000000
Ja se razmisljam da sad nakupujem brdo FEG-a mada je cena vec solidno skocila. krastavac, nisam stigao pre 2 dana, onda kad sam napisao ovde i od tada samo posmatram. Razmisljam da pazarim za 1000 USDT-a pa sta bude.
Ja pre 3 dana jos dok je cena bili 034 , rekoh kupit cu ali moram ici prvo u prodavnicu, pa kad sam se vratio napravio rucak i onda uzeo tel u ruke kad ono twitter notifikacija feg pump. ja za chart kad on vec na .060 i kupim na 055.
 
Ne postoji jer jos nije uradjen audit. kad prodje audit onda ce i biti alatka za migraciju. to bi sve trebalo da bude valjda to kraja godine
 
eksplozija se bliži, volume skače
 
A forumaši se pale.

Sorry for low quality post, nisam mogao da odolim.
nisam rekao na koju stranu, nemam pojma iskreno - ja uvek imam dva ordera i za short i za long, jedan pokriva drugi.. ali ovako uzan kanal i dug sideways mora jednom da eksplodira.. nadam se LONG.
 
Poslednja izmena:
Da. Baš se drži BTC. Čekam da se nedeljni SRSI spusti ispod referentne vrednosti potkupljenosti (20) ali se zalepio u zoni oko 19k i samo smrducka. Prvi put kad je SRSI dobacio do 80.09 rekoh oboriće ga Putin zavrtanjem Severnog toka, nije. Drugi put kad je došao do 76.21 i videlo se da nema snage da pređe 80 rekoh zreo je za tehničko peglanje, ali ništa. U svakom slučaju dok se SRSI ne spusti ispod 20 ne pipam BTC, pa makar sutra skočio na 50k.

https://www.tradingview.com/x/lKTPJ2dJ
 

Prilozi

  • reta.png
    reta.png
    126.3 KB · Pregleda: 68
Poslednja izmena:
Jel taj Peter nas Morbius ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno