Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidi se da ne vladaš materijom, kakav crni boljitak od rasta populacije, populacija raste samo u najjadnijim zemljama, dobija se gomila slabo edukovanih jedinki sa skoro nikakvom ekonomskom vrednošću, dok srednja klasa, nosilac svake zdrave ekonomije, propada sve brže.
Ovde si pokazao koliko ne znas...
 
@morbius je neophodan i kakav/takav balast u temi, inace ce ostati sami moonboy-evi, sto ne vodi nicemu. Iznosi svoje stavove, vjeruje u njih, i potkrepljuje ih nekim analizama. Ne podrzavam bilo kakav vid prozivke - argumentovano pobijanje stavova da.
Iznosi svoje stavove, vjeruje u njih, i potkrepljuje ih nekim analizama ali u pogrešnom delu foruma. To je problem :)
Otvorite novu temu, pa diskutujte do prekosutra i slomovima i balonima... biće nam svima lakše i svi će biti zadovoljni.

Warren Buffett sa aliexpress-a nam ne treba u krito temi!
 
Poslednja izmena:
Iznosi svoje stavove, vjeruje u njih, i potkrepljuje ih nekim analizama ali u pogrešnom delu foruma. To je problem :)
Otvorite novu temu, pa diskutujte do prekosutra i slomovima i balonima... biće nam svima lakše i svi će biti zadovoljni.

Warren Buffett sa aliexpress-a nam ne treba u krito temi!

Jer su kripto i stock market potpuno odvojene stvari i između njih nema nikakve korelacije. Oh, wait...

screenshot.png
 
Niko da prokomentariše LUNA ATH danas?!?

Već su upumpali ~1.5B$ u BTC kao peg na njihov stable UST, ostalo još toliko (koliko pratim, svakodnevno po ~125M$).


ThorChain (Rune) je otvorio pre par dana Terra (Luna) pool-ove.

FO7-F656-XEAglgyl.png
 
Na luni ce moci na najmanju korekciju da se udje u short, previse su je napumpali i proci ce gore nego sol nakon njegovog ath.
 
I Aave je odlepio ozbiljno.

Kakve su nam predikcije za Vikend, namuci se ozbiljno sa 200MA, dal je konsolidacija pred 52k ili nas ceka ipak nazad na 44500 kakva su Vam misljenja?
 
Niko da prokomentariše LUNA ATH danas?!?

Već su upumpali ~1.5B$ u BTC kao peg na njihov stable UST, ostalo još toliko (koliko pratim, svakodnevno po ~125M$).


ThorChain (Rune) je otvorio pre par dana Terra (Luna) pool-ove.

Koliko sam pratio, rekli su da će kupiti 10B$ u BTC.

 
Jer su kripto i stock market potpuno odvojene stvari i između njih nema nikakve korelacije. Oh, wait...

Pogledajte prilog 339654
Benchmark -> Specijalizovane komune -> Kriptovalute -> Diskusija o cenama

Smorio si rođeni za sve dukate što imaš ( nemaš a voleo bi, kao i kripto )
Ne znam kako te više ne mrzi da piskaraš i da te toliko svi sprdaju ovde... Da sam na tvom mestu, isključio bih internet na 100 godina
 
Correlation is not causation.

To verujem znamo svi.

Correlation sa cenom ima milion stvari na svetu, ali te stvari opet nemaju veze sa ovom temom.
 
Daj ne baksuziraj sa BCH! Kupio sam jedan po 630$ :D
Bar da se vrati na 650$ pa da sam miran hahaha
pa šta baksuziram, surovo ali istinito... Ja nisam pročitao ni jednu vest vezanu za bch 100 godina da se išta radi / unapređuje. Imali su svojih 5 minuta dok su bile skupe transakcije na btc-u, a sad je totalno beskoristan token, kao i X drugih zombi tokena :)
Skočiće verovatno, kao što sve skače periodično, samo lagano i pametnije sledeći put sa ulaganjem...
 
pa šta baksuziram, surovo ali istinito... Ja nisam pročitao ni jednu vest vezanu za bch 100 godina da se išta radi / unapređuje. Imali su svojih 5 minuta dok su bile skupe transakcije na btc-u, a sad je totalno beskoristan token, kao i X drugih zombi tokena :)
Skočiće verovatno kao što sve skače periodično, samo lagano i pametnije sledeći put...
Potpuno si u pravu. I ja imam nekoliko BCH-a i trenutno sam u minusu sa njima. Nada je ostala, ali se vera gubi. :) Čim skoči dovoljno, otarasiću ga se.
 
Benchmark -> Specijalizovane komune -> Kriptovalute -> Diskusija o cenama

Smorio si rođeni za sve dukate što imaš ( nemaš a voleo bi, kao i kripto )
Ne znam kako te više ne mrzi da piskaraš i da te toliko svi sprdaju ovde... Da sam na tvom mestu, isključio bih internet na 100 godina
Stavi ga na ignore... Sta ti je tesko 🤔

Citam i tebe i njega i Saja (izvinjavam se sto je u istom redu sa Morbiusom), smatram vas korisnim clanivim mada ne delim misljenje ni sa jednim.

Ne mislim da je promasio temu na benchu.

Ti si perma bull dugorocno on bear u teoriji i svako neka vozi svoju pricu 🍻
 
I Aave je odlepio ozbiljno.

Kakve su nam predikcije za Vikend, namuci se ozbiljno sa 200MA, dal je konsolidacija pred 52k ili nas ceka ipak nazad na 44500 kakva su Vam misljenja?
Ne verujem bas da ce da dotakne ispod 45k. Moze brzo da pusti wick do 45500 pa napad na 50k. Kako god altovi polako a sigurno beze i prolazi voz, tako da je ok biti u koinima po meni.
Cekam ovaj EOS d askoci ali nikako. Kazu da ce da odvali kao i XRP :)
 
Potpuno si u pravu. I ja imam nekoliko BCH-a i trenutno sam u minusu sa njima. Nada je ostala, ali se vera gubi. :) Čim skoči dovoljno, otarasiću ga se.
Vidi, minus je sasvim normalna stvar u kriptu, a pogotovo u trejdovanju.
Niko nema 100% uspešnih trejdova.
Zato i postoji stop loss, koji verujem da ne koristiš, pa zato onda ili čekaj plus ili preseci i prihvati svoju grešku i minus
Stavi ga na ignore... Sta ti je tesko 🤔
ma stavio sam ga sa zadovoljstvom, ali ne vredi kad vidim na desetine postova koji ga quote-uju i sprdaju
 
Da sam se pridrzavao stare dobre taktike kada dodjes na x2, prodaj pola i uzmi ulog, a sa druge strane stavi stop loss na 5-10% na dole, bio bi bogatiji i sa vise mogucnosti trenutno, a ovako samo crveno i cekanje... :cautious:
 
Ti si perma bull dugorocno on bear u teoriji i svako neka vozi svoju pricu 🍻
Vidi, nemam ja uopšte problem sa tim ko je perma bear ili bull ili šta god, ali kad se diskutuje konstruktivno na temu kripta, a njegovih bar 80% postova je vezano za druge stvari koje su možda delimično i ok, ali za drugu temu.
 
A niko ne spominje hackove ovih raznih shitova, samo cijenu gledate.
Axie hackovan za 600 mil. 🤣
 
Benchmark -> Specijalizovane komune -> Kriptovalute -> Diskusija o cenama

Smorio si rođeni za sve dukate što imaš ( nemaš a voleo bi, kao i kripto )
Ne znam kako te više ne mrzi da piskaraš i da te toliko svi sprdaju ovde... Da sam na tvom mestu, isključio bih internet na 100 godina
Pazi, za ovo je u pravu. Kripto se stvarno trenutno ponaša kao visoko rizičan asset, tj. isto kao deonice na berzi.
Što ima smisla, ako računaš da je veliki deo investicija u kripto trenutno špekulativnog karaktera. Tržište kriptovaluta se može smatrati "zrelim" tek onog momenta kada se ova veza raskine.

Ne znam zašto ste toliko napali čoveka? Za većinu stvari je potpuno u pravu, a za ostale ćemo tek videti da li će biti ili ne. Ja mislim da neće biti, ali moje mišljenje je isto toliko validno kao i njegovo u ovom trenutku.
 
Smorio si rođeni za sve dukate što imaš ( nemaš a voleo bi, kao i kripto )
Ne znam kako te više ne mrzi da piskaraš i da te toliko svi sprdaju ovde... Da sam na tvom mestu, isključio bih internet na 100 godina

Ja dajem potpuno iskrena mišljenja, radim što pričam i pričam šta radim. Normalno da se većini ne sviđa da slušaju ružnu istinu, tako je svuda i uvek. Mnogo im lepše da slušaju tvoje šarene laže, pruža im nadu u lambo. Ti kažeš da ti je cilj da ti 51% trejdova budu uspešni, ali niko ovde nije video tvojih 49% neuspeha, jer samo o svojim uspesima pišeš. I onda kad te čovek čita, sve izgleda super, idemo na mesec, juhuhu, pa kad se tržište kripta skrlja i ne dostigne tvoje nemoguće targete, onda se na neko vreme izgubiš sa foruma i eto te opet posle.

Ti si ubedljivo najveća štetočina ovde. Saj možda živi u fantazijama, al je bar načisto iskren, to mu poštujem.
 
Ja dajem potpuno iskrena mišljenja, radim što pričam i pričam šta radim. Normalno da se većini ne sviđa da slušaju ružnu istinu, tako je svuda i uvek. Mnogo im lepše da slušaju tvoje šarene laže, pruža im nadu u lambo. Ti kažeš da ti je cilj da ti 51% trejdova budu uspešni, ali niko ovde nije video tvojih 49% neuspeha, jer samo o svojim uspesima pišeš. I onda kad te čovek čita, sve izgleda super, idemo na mesec, juhuhu, pa kad se tržište kripta skrlja i ne dostigne tvoje nemoguće targete, onda se na neko vreme izgubiš sa foruma i eto te opet posle.

Ti si ubedljivo najveća štetočina ovde. Saj možda živi u fantazijama, al je bar načisto iskren, to mu poštujem.
1: Ja poštujem što pratiš moj doprinos temi, ali očigledno ne pratiš dovoljno, jer da pratiš, video bi da su se velika većina mojih targeta o kojima sam pisao se ostvarila.
Od kad sam aktivan u temi, cena btc-a je otišla X puta na gore. A tvoje prognoze i slomovi? I bežanje u keš, pa zlato i ostale gluposti? Msm, vide se iz aviona neke stvari, ali o tome treba drugi da sude, a ne ja ili ti...

2: Podnošenje računa radim samo kome trebam, tebi neću sigurno, bez brige. I hvala za iskreno mišljenje, znači mi puno :ROFLMAO:

3: Moje trejdove, kakve - takve su ljudi bar mogli videti, svi koji su hteli, a tvoje niko nije, jer si samo teoretičar. U tome je velika razlika između tebe i mene

4: Svakako si dobar kao kontra indikator, jer svaki put kad se raspikaraš mi odemo u lep plus...

5: Smirise se, o5 nisi si zaboravio da uzmeš terapiju... vidiš da ponovo varničiš. Poješće te sujeta bespotrebno, i ostaćeš o5 tu gde jesi - u crvenom, baš zbog toga.

6: Prestani da paranojišeš ovako javno, jer nas nije preterano briga za tvoje probleme u glavi.

Toliko
 
Jednostavno je, kad mračiš - mračno je. Njemu je mračno uvek..
Ebeš i kripto..Morbijuse ni žene te neće više hteti 🙂
I još nešto..nisi ti zabrinut za nas na forumu, da povećamo naše imovinsko stanje, nego je tebi bato bitno da BUDEŠ U PRAVU. Znam takav tip ljudi i držim ih se podalje..
 
Jednostavno je, kad mračiš - mračno je. Njemu je mračno uvek..
Ebeš i kripto..Morbijuse ni žene te neće više hteti 🙂
I još nešto..nisi ti zabrinut za nas na forumu, da povećamo naše imovinsko stanje, nego je tebi bato bitno da BUDEŠ U PRAVU. Znam takav tip ljudi i držim ih se podalje..

Ja mislim da sam jedno milion puta ovde ponovio da bih mnogo radije bio bogat nego u pravu. Ne mračim ja jer sam negativan tip, naprotiv, u privatnom životu mi ide super, pogotovo u zadnje vreme mi se nekoliko stvari izdešavalo na koje sam mnogo dugo čekao. Ako ja dajem crne prognoze, to je samo zato što zaista i vidim ogromne probleme na osnovu dostupnih činjenica i onoga što kažu investitori sa debelim iskustvom.

Pojma nemam što se stado uzjoguni kad im pružim negativnu sliku, pametan trejder se i te kako ovajdi od suprotnog mišljenja, oni umesto toga prozivke ko deca. Ne znam šta očekuju, da se iznerviram? Ja sam investitor, nema tu emocija, strictly business, što bi rekao don Korleone. Vuk ne sme da razmišlja šta ovce misle o njemu.
 
Izgleda prejak 48k otpor, zauzimanje nizi pozicija, pa vjerovatno napad naredne sedmice, ide vikend vjerovatno nista od 48k+ ili 50k
Rekao bih da je bolje da rast gradimo postepeno sa utvrdjivanjem support levela nego samo up i up.
Ja sam u ovom mini dumpu dokupio XRP
 
Ja mislim da sam jedno milion puta ovde ponovio da bih mnogo radije bio bogat nego u pravu. Ne mračim ja jer sam negativan tip, naprotiv, u privatnom životu mi ide super, pogotovo u zadnje vreme mi se nekoliko stvari izdešavalo na koje sam mnogo dugo čekao. Ako ja dajem crne prognoze, to je samo zato što zaista i vidim ogromne probleme na osnovu dostupnih činjenica i onoga što kažu investitori sa debelim iskustvom.

Pojma nemam što se stado uzjoguni kad im pružim negativnu sliku, pametan trejder se i te kako ovajdi od suprotnog mišljenja, oni umesto toga prozivke ko deca. Ne znam šta očekuju, da se iznerviram? Ja sam investitor, nema tu emocija, strictly business, što bi rekao don Korleone. Vuk ne sme da razmišlja šta ovce misle o njemu.

Ako sam dobro razumeo referat, bolje biti bogat nego siromašan, mračiš jer si pozitivan tip, don Korleone je investitor sa debelim iskustvom i vuku bi bilo pametnije da razmisli šta šarplaninci koji čuvaju ovce misle o njemu?
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno