Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako je gore u jucerasnjem "Aliluja" komentaru najavio da nas je pogledao bog sa novim bullom tako skocio euro, redovi ispred menjanica i nestasica istog u toku celog dana, nestasica goriva, ispraznili se rafovi u Lidlu i padose kriptovalute.
 
Sustinski gledano trenutne cene su vise nego dobre da ne preteram i kazem odlicne! Daleko iznad mojih ocekivanja. Da se razumemo moje pozicije su zatvorene i sve ovo gledam iz ladovine. Daleko sam od povratka u igru. Ali ako bi do leta zadrzali ove talase to je puna kapa. To bi prakticno znacilo da bi nam ovo bili leveli nekog novog bulla. Da li ce do njega doci videcemo. Jos je prerano pisati o tome. Strpljivo dok ne vidimo sta ce se sve izdesavati na globalnom planu ekonomije zbog svega ovog u Ukrajni. U ovom trenutku strpljenje je zlata vredno. Ko ima novca nek ceka prve signale. Mislim da ih pre leta necemo ni imati.
Moji fokus je i dalje na LTC, ETH stim sto sam u sve ubacio i MANA. Interesante stvari se desavaju oko njih. Treba ispratiti svako.
 
LTC se lavovski bori protiv ovog crvenila danasnjeg. Verujem da je cena oko 100$ (+/- 10%) zaista dno za LTC koje je sad vec u nekoliko navrata potvrdjeno.
Na ovom nivou smo bili i letos i imali sasvim solidan bounce nekoliko nedelja posle. Ne iskljujcujem slican scenario i ovaj put.
P.S. Malo sam dodao Ltc-a pa nek ide zivot :)
 
LTC se lavovski bori protiv ovog crvenila danasnjeg. Verujem da je cena oko 100$ (+/- 10%) zaista dno za LTC koje je sad vec u nekoliko navrata potvrdjeno.
Na ovom nivou smo bili i letos i imali sasvim solidan bounce nekoliko nedelja posle. Ne iskljujcujem slican scenario i ovaj put.
P.S. Malo sam dodao Ltc-a pa nek ide zivot :)
priznaj ima i Saj malo uticaj na tu odluku 😅

Mene vise vozi njegov optimizam nego mojih 5ltc kada skoci cena 😅
 
I jednog dana kad bude se stvarno sve sljokalo, reci ce... Eto, jel sam vam lepo rekao.

Ljudi, ja ne znam šta vi kog đavola očekujete od mene. Ja mogu da vam kažem gde stvari idu, ali ne mogu da znam tačno kada i kojim putem će tamo stići. Rekao sam vam da će berze i kripto pući, kako ja da znam hoće li to biti danas ili mesecima od sad? Rekao sam vam da će zlato poleteti, i evo poleće, i to je moglo da ne bude sada, već mesecima od sad!

Kratkoročna analiza ne može da bude ne znam koliko pouzdana. Rekao sam da očekujem uptrend na kraće/srednje staze uz ogradu da berza ne sme da napravi novi lower low i ta analiza je ispravna. I dalje smatram da su nam šanse za uptrend dobre, sve dok US02Y ne krene opet da divlja i berze ne nastave da padaju. Mislim na američke berze, pošto evropske su već pukle ko tambura i rat nastavlja da ih razvaljuje.

Ja vam dajem dobru analizu, a vi umesto da slušate, mene krivite što stvari ne idu kako ste vi zamislili. Da nije mene, kripto ne bi bio qrac od ovce i svi vi bi sad vozili Lambo, jel? Ušli smo svi voljno u Ponzi šemu, svi znamo kako Ponzi šeme završavaju, na kraju kom opanci, kom obojci.
 
Pa dobro, nisi all in u tome, pretpostavljam, kao i većina.
Neka je ponzi i neka traje koliko traje, ništa strašno i da ode sve.
To ti je kao recimo stav "jednog dana svemir će da nestane i da se vrati u prvobitno stanje, da se skupi u jednu tačku", daj zato da se odmah ritualno samoubijemo.
Kažem vam, desiće se to, i ponavljaću svaki dan :D
Zašto to radim ? Zato što brinem za svakog od vas. A i nezreli ste brate, ne umete da razmišljate svojom glavom, zbog toga sam ja tu.
 
Posle skorasnjeg rasta na 44k i trenutnog pada na 41-42k zaista ne mogu ni da se usudim da predvidim na koju stranu bi mogla cena..

Pitanje za holdere : U kom ste odnosu ETH - BTC ?
Pola pola ili cuvate vise jednog ?
 
Moze samo dole da ide jer i dalje nema razloga za rast, nadam se da gresim.
 
Pa neka ode vise na 10-20K i neka tu stoji godinu dana, pa da idemo u nove pobede, ovo klackanje smorilo...
I da ode na 10-20k, 99% vas opet ne bi kupilo Btc, jer bi vecina smatrala da ce da propadne, a ostali bi cekali jos nize cijene…
 
Ja ne bih ni uzeo BTC, nemam kesa toliko, ja bi za neku sicu uzeo altove onda, i cekao x10. Pa u sledecem potopu sa nekom normalnom sumom gledao btc/eth. :D
BTC nece propasti, osim ako se ne desi neka kokalipsa...
 
Posle skorasnjeg rasta na 44k i trenutnog pada na 41-42k zaista ne mogu ni da se usudim da predvidim na koju stranu bi mogla cena..

Pitanje za holdere : U kom ste odnosu ETH - BTC ?
Pola pola ili cuvate vise jednog ?
BTC i USDT 70%
ETH 10%
Ostalo razni shitovi koje ne bi trebalo ni da imam da nije ispao dobar trade i free ride pa se ne brinem previše. Doćiće valjda bar do nule 😂
 
Zbog svi desavanja u svijetu, mogu samo reci da je 40k+ za BTC odlicna cijena, ne znam koliko je odrziva. Vise sanse dajem da se cijena do kraja mjeseca spusti prema 30k bice jos problema nece se nista brzo rijesiti a inace mart je pretezno crven tako da ocekujem znacajniji pad.

U nekim zemljama porez se placa do 31 marta tu su odluke FED-a i da nema drugi problema vjerujem da je to dovoljno da pokrene znacajniji pad, mada cesto me btc potpuno iznenadi, tako da moze biti i ovaj put.
 
Da se neko samo setio da otvori temu o porftoliu clanova....




oh wait


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno