Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Saj, jel ims neko poredjenje LTC u odnosu na ETH iz prethodog perioda ?
 
BTC dominance shart izgleda zastrasujuce.....gotovo identicna situacija sa kraja 2017 kad je ETH skocio 100posto u 15dana...a altovi odapeli bahato 15dana posle toga jer se iz ETH prelivalo kasnije. Jedina razlika je sto je BTC pre toga bio na paraboli i ostar pada a sad je isao "sideways"..... Mislim da smo tek na pola bull runa ali kad malo gledas ima itekako slicnosti sa proslim peak-om...
 
Onako početnički, mislim da Musk i svita oko njega mogu da izguraju stabilno ovih 0,5 USD sve ostalo bi bilo preterano za ovako kratko vreme
U emisiji moze reci da niko nije verovao u doge a evo ga na 0,5 a docice i do dolara jednog dana
 
ja se ziv pojedoh sto sam izasao iz eth na 2500, ali sam vecinu prebacuo na doge pa mi je lakse... jedino sto sam deo ubacio i na digibajt koji tavori ali ne moze se sve

pitanje za eth koja vam je procena da ce biti dobar sledeci ulaz?
 
Ja sam planirao izlaz iz Doge-a na 0.61, ali koliko skace danas, raspodelio sam par izlaza od 0.61 do 1.12 ;)
 
Mozda tako i bude, ja se osecam mirnije bez Doge-a, već mesecima najviše visim na netu zbog njega.

Bas se vidi da ga sile...
 
ja se ziv pojedoh sto sam izasao iz eth na 2500, ali sam vecinu prebacuo na doge pa mi je lakse... jedino sto sam deo ubacio i na digibajt koji tavori ali ne moze se sve

pitanje za eth koja vam je procena da ce biti dobar sledeci ulaz?
2500$
 
Ne znam sta vas mami da izlazite iz ETH,pustite ga da radi svoje.Ako izadjete sta onda ?
 
A ok. Da si napisao 2260 pomislio bih da si mislio 3260 al ovako... :)
 
Ma mlatio celu noc, (mada mi je svih 20$ zarobljeno na Hotbit-u 😁), pa jutros rovit izbunario 2660..se izvinjavam :)
 
Polygon MATIC i XRP

i kao ja na SAJ-ovu "reč" u LTC
Sigurnije ti je da ostanes u ETH ,sta znam po meni XRP bi mogo malo i da padne jer oce da zgrabe DASHA,LTC i malo ETH jer je to sigurica. Sta ima SAJ da kaze oce LTC biti fixiran prekosutra 340$ :D
 
Kolko sam ja pratio Musk je reko da ce ga terati do 4.42$
 
ja se ziv pojedoh sto sam izasao iz eth na 2500, ali sam vecinu prebacuo na doge pa mi je lakse... jedino sto sam deo ubacio i na digibajt koji tavori ali ne moze se sve

pitanje za eth koja vam je procena da ce biti dobar sledeci ulaz?
Sto si se ziv pojeo, ti ispade genije :)
Post automatically merged:

Svaki prethodni put kad se pumpao doge btc je padao, ali je vec sledeceg dana krenuo jos jace gore. Nema razloga da ne bude isto i sada.
 
^^pa prosli put sam se i shebao kad sam iz kera presao u btc...doduse tad je sve krvarilo par dana...

ode na 0.6
 
Ja iskreno ne vidim nista ...
Jedino ako neki misle da je moguce 25 dana konstatan rast bez pada ni od par %.
Eth juce otovrio na 2950, tnutno je 3250
Ltc juce otorio/zatvvorio 270/295 trenutno je 305
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno