Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma kakvi crni grci, oni mogu da napumpaju koliko i mi iz Srbije.
 
Nikako da napsem, pre 15-ak dana sam povukao nesto $$ tj eura sa bitstampa, u raiffeisen banku, ali to mi nije stiglo. a odgovor sa stampa je ovakav:


Bitstamp has recently learned that the Raiffeisen Banking Group has addopted an internal policy regarding Bitcoin-related transfer. The group no longer allows transfer related to Bitcoin. As a consequence your recent withdrawal transfer was rejected by your bank and the funds have returned back to our bank account.


Ima li jos neko slicno iskustvo, sa jos nekom bankom u Srbiji?
 
$6 i finex.

A BTC stoji jos uvek, ne znam koliko je to dobro.
 
a BTC stoji mislim da ce se odnos ovog leta promeniti tj da cemo imati novi high
 
Vrlo lako moze da se desi, sto je i realno skroz obzirom da je polovljenje. Mada ako mene pitas to mi je nebitno skroz. Mene samo cena u dolarima zanima, ja bih da se istresam tako da bi najbolje bilo da se i btc ukljuci u trku u nekom trenutku. LTC ce da nabije 7$ a btc ce negde na 280$ biti.
6.206$ top u kini.

Sprema se i BTC-e da predje sesticu.

edit: probio ga je :d
 
Poslednja izmena:
tesko da se on sada nesto pita lopta je na istoku
:)

Siguran sma da je pustio pipke i na Istoku...Jos uvek je u plusu mnogo, ako je zutima prodao po 40+...A kupio je onda kada je objavio da ce ltc da raste. tradingview...Negde oko 1.5 cini mi se.
 
ja neki dan video bota koji kupuje po 38.324 ltc-a na btc-e, i prodaje ih instant na okcoin-u. ista cifra. tako da...
 
Vrlo lako moze da se desi, sto je i realno skroz obzirom da je polovljenje. Mada ako mene pitas to mi je nebitno skroz. Mene samo cena u dolarima zanima, ja bih da se istresam tako da bi najbolje bilo da se i btc ukljuci u trku u nekom trenutku. LTC ce da nabije 7$ a btc ce negde na 280$ biti.
6.206$ top u kini.

Sprema se i BTC-e da predje sesticu.

edit: probio ga je :d
[emoji102]
ne mogu da zaustave LTC, pa moraju tako ;)
[emoji102]
 
tesko da se on sada nesto pita lopta je na istoku
:)

Ma fontas je davno rekao da prati trzite, on samo ulece u LTC i podupire pump, on mozda ima par K BTC-a

Ja se vise nadam da je u ovoj prici ista grupa koja ga je pumpala na 48$, fontas je tu profitirao ali on je izasao na 0.02xx do 0.03 jer nije verovao da moze toliko LTC da se naduva
 
Poslednja izmena:
kako kupuju kad im novac blokiran na berzi, tj. ne mogu da prodaju to đubre precenjeno od akcija?

pazite samo da ne padnete na istu foru, pa da kad treba da prodate ltc neko ne izvuče kabel neki utp. :D
 
Ne brini se ti za nas gledaj u tvoje diagrame i pusi cigare, mi cemo se vec nekako snaci :)
 
hi hi

pa zašto bih se brinuo za vas, vi ste ionako bag holderi, ja samo da se ne naprave neke nove kesadžije. :D

100 k damp i ltc ide pravo na 0, bar na btc-e. :D a 100 k je ništa, realno.
 
Poslednja izmena:
Biće i ljudi na Marsu nekad posle polovljenja.
Čudi me da se tebi ne čini da ovo poleće. Meni ovo liči na standardnu priču.
 

Prilozi

  • BitcoinBubbleStages.png
    BitcoinBubbleStages.png
    30.1 KB · Pregleda: 108
koliko samo shitcoinova je tako poletelo, pa se za dan sručilo. kao što rekoh, celi orderbook na btc-e je ćao sa jednim dampom od 100 k novčića ili 600 K dolara po sadašnjim cenama. to su smešne cifre, tipične za shitcoin.

prethodni balon je dogurao do 48 $, al to je bilo godinu i pol dana kad je btc bio 1200 i to nije nikakav pokazatelj osim ovima što se nadaju da istovare svoje. neka neko dokonijii sračuna koliko je novčića naštancano od tada i pušteno u promet.

jeste balon, za metar dana 300 %, ali ne verujem da će daleko dogurati bez btc-a.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno