Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da ti se vise isplati da se drzis teorije koju si branio ovih dana.
 
Nema zime iz razloga sto nema grafika i sva snaga se rasporedi na gomilu valuta. Ima tu jos dosta lufta da se kopa sa finom zaradom ali videcemo dokle. Vec je usitnilo. Do pre mesec i po dana sam pravio 5 dnevno, sada 1.5. I to ce se polako topiti ali opusteno, cena je dobra za vecinu rudara tako da ce se snaga povecavati konstantno. To je dobro za sve valute.
LTC samo ceka da eksplodira cenom za par meseci. Mislim da ce i BTC otici jos dosta gore, kinezi ga kupuju kao ludi.

Nema grafika u ovoj priciji pod vodjstvom TomeNeDiplome.. Vidi na Ebay tamo se gadjaju grafikama, al je vecina u Americi.
krastavac normalno da si kopao 5, al kad je cena bila 2, a izracunaj sad koliko kopas.. al u dolarima, jer dalje se tako gleda.
Jedino tu se moze neke ekonomske zakonitosti primeniti, npr gde je velik profit ima svi da ulete, dok se on polako ne ispegla.. Sto se i ovde desava trenutno.. al videcemo sta ce biti
 
Nema grafika u ovoj priciji pod vodjstvom TomeNeDiplome.. Vidi na Ebay tamo se gadjaju grafikama, al je vecina u Americi.
krastavac normalno da si kopao 5, al kad je cena bila 2, a izracunaj sad koliko kopas.. al u dolarima, jer dalje se tako gleda.
Jedino tu se moze neke ekonomske zakonitosti primeniti, npr gde je velik profit ima svi da ulete, dok se on polako ne ispegla.. Sto se i ovde desava trenutno.. al videcemo sta ce biti
E krastavac ako je sad Toma kriv sto nema grafika...

Stame briga koja je sad cena u dolarima kad necu da prodajem po ovoj ceni :)
 
Jedan predlog vezan za depozit novca na Bitstamp, vidim da u mogucim depositima stoji opcija AstroPay..jel probao neko to?
 
Ah, vidis nisam gledao gde je moguce otvoriti racun..tacno, samo u Juznoj Americi...a sta je sa ovom Ripple metodom?
 
Ah, vidis nisam gledao gde je moguce otvoriti racun..tacno, samo u Juznoj Americi...a sta je sa ovom Ripple metodom?

Ripple je metod da $ prebacis sa bitstampa od jednog korisnika drugom, oba korisnika su na bitstamp-u...

Jedina metoda iz srbistana je virvox ali bas nije povoljno kupovat preko CC karte zbog provizija... znaci kupi lokalno od nekog, kontaktiraj zamjns mozda on ima nesto za prodaju takodje...
 
...nije lose pratiti BTCChina, a trgovati na btc-e koji kasni.
 
Ja cekam da dodje na 1049, ali nikako da prevali hiljadarku na stampu.
 
Danas prepodne sam bio u Intesi da otvorim račun, dođoh kući, dočeka me ovo:
We regret to inform you that your verification request has been denied.

Reason:
ID document does not meet our verification standards - we are unable to determine the validity of the submitted ID document as we do not understand your language.

Please submit a high quality (300dpi) color image of a notarized English translation of your ID document or an English translation of your ID document certified by a government authority.

Please resubmit your documents as described on our verification page: https://www.bitstamp.net/account/verify/

If you have any questions regarding Bitstamp exchange service please read our FAQ or use our support form (https://www.bitstamp.net/support/). Our support staff will be more than happy to assist you.

Best regards,
Bit stamp team

Uslikao sam novu ličnu sa čipom, rezultat vidite. Pasoš nemam. Neki savet? Ili moram vaditi pasoš, bez ikakve potrebe?
 
Nikako više da se dižu ove valute, ima već 2 tjedan, točno od dana kad sam ja uložio neke pare u njih a prije toga su rasle po 100% dnevno. Pitanje je hoće li uopće više rasti do onih 1250.
 
^ Pa ili slikaj LK i neki racun na cirilici ili vadi pasos. Ne znam kako ostali koji koriste cirilicu - da li i njima traze "english translation" ili prihvataju posto je sve na cirilici?
Ko zna gde im je support, u Indiji/Indoneziji/...

Sta mislite, 'oce ovo jos malo dole pa gore ili jos mnogo dole?
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
^ Pa ili slikaj LK i neki racun na cirilici ili vadi pasos. Ne znam kako ostali koji koriste cirilicu - da li i njima traze "english translation" ili prihvataju posto je sve na cirilici?

Već jesam LK, ali račun na ćirilici nemam. Ustvari imam, od struje. Format je na ćirilici, podaci korisnika na latinici. :smash:

Da, isto sam se i ja pitao ovde:
Da mi je znati kako to rusi rade? Dobro, oni imaju BTC-e, ali opet.
 
Poslednja izmena:
Već jesam LK, ali račun na ćirilici nemam. Ustvari imam, od struje. Format je na ćirilici, podaci korisnika na latinici. :smash:
Da, isto sam se i ja pitao ovde:
Radi se tako sto odeneses racun ili sta vec na cirilici kod prevodioca-sudskog tumaca koji ti tvoj dokument prevede na engleski jezik, overi pecatom, posalje sken i ti ga prosledis tamo gde treba.
 
Koji je sad razlog pada i očekuje li se porast u budučnosti?

Daj kakva su to pitanja, ti koji su ovde jer veruju, naravno da su sigurni da ce cena gore, cak i one ribe sad sto ludacki DUMPUJU to rade da kupe vece kolicine BTC/LTC i tek onda krenu da pumpaju.... cekaju takve kao ti da im uletis i prodas u panici, dok ce oni samo trljat ruke...

Sta vise taj majmun sto sad dumpuje cenu dole jos za sebe nista pametno nije postigao jer kapital uvecao nije
 
Daj kakva su to pitanja, ti koji su ovde jer veruju, naravno da su sigurni da ce cena gore, cak i one ribe sad sto ludacki DUMPUJU to rade da kupe vece kolicine BTC/LTC i tek onda krenu da pumpaju.... cekaju takve kao ti da im uletis i prodas u panici, dok ce oni samo trljat ruke...

Sta vise taj majmun sto sad dumpuje cenu dole jos za sebe nista pametno nije postigao jer kapital uvecao nije
Ok, a jel savjetuješ da kupim večeras ili čekam sutra, planiram ubaciti još 100e? BTC ili LTC.
 
Razlog pada je što neko veliki hoće da kupi jeftino, naravno da će da raste u budućnosti, jer taj isti hoće da proda skuplje nego što je kupio :d
@student
Kako bre prenisko, ja ga čekam na 25 ,)
 
Poslednja izmena:
Ok, a jel savjetuješ da kupim večeras ili čekam sutra, planiram ubaciti još 100e? BTC ili LTC.

100€ stavi u dzep i cuvaj za crne dane, pre ce ti zatrebati nego sto ces zaraditi. Ako bas hoces da se obogatis, onda ovu ruku preskaces, sad se ni ne kupuje ni ne prodaje, ovo je sad prekretnica, ili ide u ambis ili na vrh.
 
Ok, a jel savjetuješ da kupim večeras ili čekam sutra, planiram ubaciti još 100e? BTC ili LTC.

kupis BTC ok je cena, pa cekas pad LTC ako se desi... sve je to rizik :)

zato sto LTC moze ihaj dole, a moze sutra da svane vest velika i da momentalno ode 140% gore...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno