Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kompanija primenjuje novu tehnologiju i sistem kako bi smanjila troškove i povećala profit? I am shocked!

Kao što je kolega već napisao, nema ovo veze sa ekosistemom na koji se odnosi ova tema.
 
Nema previse dodirnih tacaka ali bitna je tehnologija koja stoji iza toga. Bitno je da se ona primenjuje. JP je svakako jako zvucno ime koje i nama vedri i oblaci vec duze vremena. Svaka vest da ce koristiti kripto je pozitivna ma koliko nemala veza s nama.

Tapatalk from Poco loco
 
Nisi u pravu.
Ovo je izuzetno važan dogadjaj, govori nam da će sistem u bližoj budućnosti usvojiti kripto kao legalno i uobičajeno monetarno sredstvo. Naravno, za ovaj banksterski kripto od 1/1 nas zabole dupe, ali to govori da će ove 'legalne' kripto valute sigurno pratiti i poneki polulegalni primerak, ili će se na neki način medjusobno vrednosno uvezati.

Da li će to bi BTC ili neki drugi, videćemo ali ja tipujem na BTC.
Borko, nemoj vise, molim te...

TT on 6X
 
ova tema je bolja od emisije "Mentalno razgibavanje" :laugh:
 
Nema previse dodirnih tacaka ali bitna je tehnologija koja stoji iza toga. Bitno je da se ona primenjuje. JP je svakako jako zvucno ime koje i nama vedri i oblaci vec duze vremena. Svaka vest da ce koristiti kripto je pozitivna ma koliko nemala veza s nama.

Tapatalk from Poco loco

Vidi, svi mi se nadamo da je tehnologija blockchaina u sluzbi crypto valuta a sta ako je obratno? Sta ako crypto valute postoje samo radi promovisanja blockchain tehnologije i sirim prihvatanjem nje izgube na znacaju?
Blockchain ce nesumnjivo imati svetlu buducnost ali ne vidim kako to mora neraskidivo biti povezano sa valutama.
 
Voz je na zeleznickoj stanici, mozes da sedis u vozu i cekas da krene, mozes da setas po stanici i kada krene da uskocis u voz, a mozes i da odes iz stanice pa da se vratis posle nekog vremena ali mozda ti voz pobegne, a mozda je uvek bude tu. Voz ce svakako krenuti iz stanice, samo sto niko nezna tacno vreme polaska ...
 
... i sto ne znas gde ce voz zavrsiti. Da li u kanjonu ili u Parizu.
 
Kad bude krenulo neces stici ni da kliknes, kao malo pre.Ovo je samo kontrola bustera
 
Poslednja izmena:
Pikcic od jadnih 500 BTC
 
Kad da ocekujemo promenu "avatara"? :d
Moze li invite na PM za discord... da i mi smrtnici nesto pametno procitamo, ako nije frka?

Tesko ove godine.

Nismo nasli jos uvek low, a ni akumulacije nije zapoceta. Tako da ovo moze poprilicno potrajati. 6k i 10k nivoi su jako bitni - kao $300 i $500 u proslom bull-u. Bice dobro ako vidimo prve znake bull-a do Q2 '20. Tada ce doci i novi avatar, onaj sa rogovima. :)
 
Nadajmo se da ce nam LTC prekratiti dosadno cekanje
 
ETH krenuo pred Constantinople Fork , "The second version of Constantinople will not actually hit the network until February 27th.".
 
Ja ocekujem bullish u narednih par nedelja. $4500+

Mora biti malo trckaranja bikova pre totalne kataklizme. Bear nije prosao.

Stabilizacija na $3850-3900 kvoti je dobra stanica pre $4200 a zatim i $4400-$4500 levela. Ether kao lider medju altovima ovoga puta gura i BTC. Manje vise ocekivan scenario, koji zahteva malo strpljenja.

Zec, Dash, Etc, Neo, BTG i ostali koje sam pominjao jos u Decembru imaju sada ispitni rok i priliku da pokazu sta umeju. Verujem da ce pored ETH-a jos jedan krenuti gore.

Dakle treba biti spreman za istres istih, ali ne i 100% siguran da ce svi otici sada. Sledeci rok je za ~3 meseca, tamo Maj - Jun. Tako da nema zurbe i panike. Period je katastrofalan pa svaka zarada u okviru istog je impresivan rezultat.

Lako je bilo '17-te i delom '18-te kada smo znali pravac.
 
Vi radite kako mislite da je najbolje , Ja sve vodece valute svaki put kad znacajno ojacaju samo shortujem i to sa polugom :)
Od okretanja trenda nema ni naznake a i pitanje da li ce ga ikad vise i biti ,
Svi sad gledaju da izvuku dolare iz kripto novcica a niko ne bi da ulaze , a milijarde dolara se ispumpavaju :)

Tako da kad vec nema skoka i profita na rastu ima ga na prodaji :) . ako vam trebaju alati i instrumenti kako da sortujete posaljite privatnu poruku .
 
Ja nesto isto dugo nisam pisao, kratki koment samo, mislim da smo u mini bull-run-u, i to od polovine januara, pa ko je primetio i trgovao , neka uziva :)
 
Nije mi jasno zasto svi analiticari preskacu LTC u analizi, jel on gubav pa ga preskacu, svuda se pise o drugima, o njemu nista. Mogu da prihvatim da je on kineski kripto ali nije za bas ovakav tretman. Za 15 dana je skocio za 50% i nikom nista.
 
Nije mi jasno zasto svi analiticari preskacu LTC u analizi, jel on gubav pa ga preskacu, svuda se pise o drugima, o njemu nista. Mogu da prihvatim da je on kineski kripto ali nije za bas ovakav tretman. Za 15 dana je skocio za 50% i nikom nista.

ne spominji mi.hteo sam da ga kupim na oko 32-33 :D i nisam :d
 
to sto ne znas naucices,
gaco pa ne smeju nista da pisu o LTC, jer on moze sve da iznenadi, da prestigne eth i dash , jer on u stvari ima najvise inovacija i najjeftiniju transakciju i transakcije idu u sekundi, a ceka se jos i na neke novosti, pa on je sad pokrenuo ovaj skok, a ne eth
 
Zato sto LTC nema neki razlog za skok sem pullback-a pogle godinu dana krvarenja.

Pa pogledajte weekly chart na ltc/btc paru, on nije imao nikakav oporavak ravno godinu dana. Sa 0.025 direkt na 0.0067. Mora koji mesec da bude zelen kako bi uspesno nastavio put ka dole. Pokazao je '17-te da moze i na 0.0027.

Isto i xrp, skoro godinu dana krvario i onda u Oktobru oporavak sa $0.2 na $0.8 i polako nazad u bunar.

Slicno je bilo i 2015-te za LTC, krvario je do 0.006 i onda oporavak do ~0.01 pa ajmo nazad. Tu dosta i BTC utice. Ako krene jako ispod $3000, ne postoji u svetu charli koji ce ga iscupati i spasiti od bunarcine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno