Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zalsno je kada je jedina novost za coin koji hodlujes to sto ce se pojaviti na nekoj mjenjacnici:d
Ja sam noob i dok je bilo na snizenju prije neki dan, podebljao sam dodatno konto sa OMG, kakvi etheri kakvi ltc i bakraci.
Nije financijski savjet, samo javno iznosim u sta sam ja ulozio.
 
Pravi se i ltc fork za upotrebu na Balkanu posto vide da je popularan ovde☺
Zove se vdinar
 
Molio bih stare trejdersku za savjet oko IOTA.
Izgleda kao da sprema zalet prema gore preko 1$.
Šta vi mislite?

Poslano sa mog XT1635-02 koristeći Tapatalk
 
Iota...
ee7e68971f830603472cce76438e80ae.jpg


Poslano sa mog XT1635-02 koristeći Tapatalk
 
Iota 1.01[emoji106]
dd686c4df1b4287cee81502ef4a26aa4.jpg


Poslano sa mog XT1635-02 koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne znam sta si hteo sa tim da nam pokazes, to je smesan skok.
 
Ima li vas na MONACO ?

Ogroman skok zadnji dan.
Sinoc mislio da sam tradao, ustvari, ostalo na BID i krastavac :D Jutros se budim. Nije proslo :(
 
Ima li vas na MONACO ?

Ogroman skok zadnji dan.
Sinoc mislio da sam tradao, ustvari, ostalo na BID i krastavac :D Jutros se budim. Nije proslo :(
Ja zamalo jutros da kupim jer malo eksperimentišem sa altovima (i za sad ne ide jer nikad nisam imao sreće u kockanju :)

Ripple je u solidnom padu. Šta mislite da li ima tu neke šanse za skok, oni bi trebalo da su kud i kamo ozbiljni?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Realno je 1$ kad tad
 
Misliš na Ripple da će biti 1$ kad tad?

Ja sam se za Monaco nećkao dok je bio 6$ i krastavac sutra ujutru je bio 11$...
 
Sledeći put, kada se ne budeš nećkao, biće 1$. [emoji1] [emoji16]
 
berza nije kao kocka ogranicena vremenom
ovde ti order stoji beskonacno,ako neces da izgubis na trgovini jednostavno neprodaj
 
Ko je namirisao ovaj fenomenalan skok BCH od juce taj se lepo opario.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ja kupio bch, bio ubedjen da ce skociti, i prodam ga pre rasta da bi kupio neke 0.00 coine .. :p vidim btc dobro stoji, nema nista za sada od bch.. ipak se prevario
 
Otisao je duplo za 2 dana. Malo li je.

Ja sam prerano izasao, opet ga potcenio.

Mada ako bude jos skakao, lagano otvaram short. Ne moze on daleko.
 
Cena kriptovaluta (trgovanje, predviđanja, analize, grafikoni...)

MoZe, a onda ce i 100$ vrlo brzo.

Da dodam jos nesto. Ltc i xrp mi mogli na neki pump , nisu dugo, cini mi se da je njihov red posle bch , videcemo...

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
BCC raste zato sto je juce podeljen na poloniex-u i sada kitovi podizu vrednost da bi ga povoljnije zamenili za BTC, mozda ce dohvatiti i 0.2 BTC a to je oko 800 USDT. Na bittrexu je kada se pojavio dosao do 1450 USDT. Ko je dobio BCC na poloniexu treba sam da odluci na kojoj ceni ce izaci jer svakako sledi pad.
 
Eth, dash, ltc za sada mirisu lepo. Videcemo samo kojim redosledom ce ici ali ocekujem sva tri da skacu.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
MoZe, a onda ce i 100$ vrlo brzo.

Da dodam jos nesto. Ltc i xrp mi mogli na neki pump , nisu dugo, cini mi se da je njihov red posle bch , videcemo...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Slazem se i nadam se :). XRP i LTC su malo zivnuli danas. U longu sam na oba. BTC moze da nastavi jos dole. Ako tako bude ltc sigurno jaca. A xrp je danas pojeo lepe zidice koji su branili 4k.
 
Ova glupost se blizi 1000.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno