Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
"I smell fear" :D...
 
Ma zezam se, to je i kod mene... 5:25 :p..
 
.. Btc jos par dolara gore ,pa stagnacija ili padanje.. A onda kupovina Ltc-a tj pumpanje i tako opet u krug.. Kakva bre sira slika, ljudi su u ovome da bi uzeli brzu lovu, a ne neku tamo siru sliku da btc bude prihvacen da moze neki kinez da kupi patiku u Americi sa btc-om..

Lepo rekoh pre dva dana...
 
$2.4, aj da vidimo dokle ce ici. Ja svoj stek prodajem kad dodje do $75. :p
 
Lepo rekoh pre dva dana...

Tačno kako si rekao, da sam bar više btc-a menjao za ltc, ali ostala samo neka sića posle prodaje.
Da pitam -jel vi na btc-e kad prodajete kupujete ltc jel prodajete za $ ili menjate za btc? znam da je student spominjao da se lakše barata sa btc/ltc nego sa $ na btc-e, ali mi nekako lakše bilo da sam prodao recimo pre 2 nedelje ltc za 2,2$ pa kupio za 1,65$ i prodao sad na 2,4+. Ovo menjanje i prebacivanje btc/ltc me zbunjuje ponekad :).
 
Tačno kako si rekao, da sam bar više btc-a menjao za ltc, ali ostala samo neka sića posle prodaje.
Da pitam -jel vi na btc-e kad prodajete kupujete ltc jel prodajete za $ ili menjate za btc? znam da je student spominjao da se lakše barata sa btc/ltc nego sa $ na btc-e, ali mi nekako lakše bilo da sam prodao recimo pre 2 nedelje ltc za 2,2$ pa kupio za 1,65$ i prodao sad na 2,4+. Ovo menjanje i prebacivanje btc/ltc me zbunjuje ponekad :).

Kako kad...Generalno moras biti brz kada su ovakve oscilacije. Kada je mirno menjas ltc/btc, kada je frka radis kako stignes pa na kraju sumiras :)

Samo ljudi pamet u glavu...Ovaj pump je izazvan stagnacijom BTC-a...Cim malo BTC krene da raste (ako krene) bice ludacki dump, jako je prazna buy strana...
 
Poslednja izmena od urednika:
Mislim da je pametnije ipak drzat ltc nego muljat sa vetrenjacama... zarad 5-10%, naravno da ce dumpovat ako vide priliku da kupe jeftinije kasnije
 
@student -Ok. Dobar je i ltc/btc ali je nekako jednostavnije ltc/$ jer je odmah jasno da ako sam kupio po1,8$ npr pa prodao na 2,4$ da sam zaradio toliko i toliko i obrnuto prodao po većoj kupio po manjoj, moraću i ltc/$ ubuduće.
Da sad treba paziti (kao i uvek) kada će se srozati opet cena, i prodati pre toga naravno ako može :D. Ja danas kupio na 0.0123 neku siću pa i ako zaradim 25% ok..

@željko - pa donekle si u pravu, za nas laike na berzi je sigurnije ćutati dok ne dođe neka cena koja je prihvatljiva nego pokušavati dodatno zaraditi jer je lako pogrešiti ;). ja sam u nekom blagom plusu ali za to i nije bilo vredno maltretirati se i buljiti u monitor satima u poslednje 2 nedelje...
 
Poslednja izmena:
Tačno kako si rekao, da sam bar više btc-a menjao za ltc, ali ostala samo neka sića posle prodaje.
Da pitam -jel vi na btc-e kad prodajete kupujete ltc jel prodajete za $ ili menjate za btc? znam da je student spominjao da se lakše barata sa btc/ltc nego sa $ na btc-e, ali mi nekako lakše bilo da sam prodao recimo pre 2 nedelje ltc za 2,2$ pa kupio za 1,65$ i prodao sad na 2,4+. Ovo menjanje i prebacivanje btc/ltc me zbunjuje ponekad :).

sto se mene tice situacija je mnogo prosta tu, 2x ti je bolje da promenis u dolare, ne zbog lakseg racunanja nego zbog cvrste valute, jer dolar nikad ne moze da padne (al ni da skoci) a btc moze, al trenutno je u padu.. u svakom sl, win win situacija sada je da radis sa dolarima/ltc.. bar po meni..
Ja sam svoj 1 ceo btc prodao po 195, iako je sajber kurajber tvrdio da ide do 200000$ :) to su price za malu decu, kazem vam sve je ovo samo spekulacija i biznis, samo gledaj da ti drzis veliku kolicinu btc-a sta bi radio i kako bi radio.. pretp da postoji vec neki kartel, koji drze dobar deo btc-a i da koordiniraju medjusobno
 
Pa rekao sam. I dalje to mislim. Ne mora sve da se desi bas danas. Rekao sam i da je lako moglo da se desi da se napumpa duplo, nije bas dotle otislo. Sad su se resili da pumpaju LTC.
Njihova lova, oni odlucuju kad ce sta da pumpaju, nase je da plivamo u tome.
 
Svaka cast majstore! Imaces priliku za 30-50% zarade...

Hvala kolega, hvala :)

Nisam bas pratio sta se desavalo zadnja 2 dana ali vidi da se cijena uglavnom krece u rasponu od ~175-185$. Ja sam ocekivao da ce pasti na 150$ ali za sada nista od toga.
 
btc se vravto u roku od 3 dana, fluktuacija ~10%. Ipak odredjeni nisu bili u pravu sa crnim prognozama :smoke:
 
Ja pre 7 dana povukao neke pare sa bitstampa, ali nisam dobio još, verovatno sad treba više dana da legne nego pre par nedelja/meseci..
 
E to nisam video. Ma stize to sledece nedelje gotovo sigurno.
 
ja pitam kako je to moguće, nisam rekao da sam izmislio toplu vodu

Sa goxa ne mogu da se izvuku pare, ljudi trguju i kupuju btc da bi ih izvukli napolje i to gura cenu. Nije bas 100% ovako, ali sam se trudio da uprostim.
 
Takodje na BTC-e samo krimosi rusofilski mogu ugurat kes zato su i najeftiniji ;)
 
Kako god, ja sam se malopre na 256 izvukao iz aprilskog kraha, ovog puta mozda dogura i do trista i preko, ali sto je sigurno sigurno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno