Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
lol, to sa mekdonaldsom ce na kraju biti onaj novac od monopola.

ne nasedajte na ovaj fake recovery ni na te ćorke. sad se uistinu odjavljujem, prosla slagalica i akcija...idem da projektujem neki film.
 
zatvorila se dnevna sveća. shooting star.

po meni bearish. ona priča da će ići ispod 100 je i dalje više nego validna. da je uistinu došlo do reversala sada bi blejali komotno iznad 302, sto je long term resistance.

avaj. debeli dampovi danas su se desili.

l noć.
 
Kad ide na 100$ prodas sve bitcoin-e i cekas a ne trgujes sa 4 BTC-a

Ono sto ja vidim na grafikonu da smo probili 300$ pad je bio short "pilicara" jer to najbolje znaju da uvate jos vece pilicare ispod...i sad je 278$ cena prirodno raste jerdino je ovi shorteri pokusavaju oborit i to je sve sto se vidi...
Realno 80% onih sto trguju na berzama nisu nikakvi berzanski trgovci vec su obicno shorter-i to jedino i znaju nakon godinu dana pada...
 
Poslednja izmena:
zasto da ne trgujem ako vidim priliku da zaradim tj. povecam svoj racun...svasta...

trgovacu za onoliko koliko smatram u odredjenom trenutku da mi je prihvatjlivo sto se rizika tice.

i da, to znaci da cu nastaviti da dampujem iskopano.
 
Poslednja izmena:
Poenta je da masa pilicara ide protiv trenda, zakon trzista kaze da ce tako biti dok im neko ne polomi zube... moze njih 80% da shortuje ako im 2% sa mnogo vise kesa istrese sve iz gaca :) (sto je verovatno jedini nacin da BTC debelo skoci) :)
 
ma to meni ne znači ništa što ti pričaš.

ja ti kazem da je danas bila niikad bolja prilika da se prekine sa visemesecnom praksom cedjenja i neko je dampovao u facu svima ne znam koliko, 10~15 k...

ništa od tog filma.
 
ma to meni ne znači ništa što ti pričaš.

ja ti kazem da je danas bila niikad bolja prilika da se prekine sa visemesecnom praksom cedjenja i neko je dampovao u facu svima ne znam koliko, 10~15 k...

ništa od tog filma.

Pa slazem se ali taj je dumpovao jer mu je to preslo u naviku, realno za drugo nezna... ali to ne znaci da ako je uptrend makar i on bio mizeran na kraju se zna ko ce pobediti
 
www.cnbc.com/id/102369183

"2015 marks bitcoin's ascendance into adulthood"

"Digital currencies need not be limited to a single blockchain. In fact, multiple digital currencies would add to the decentralized appeal"

"The Wild West reputation of digital currencies will quickly be forgotten as institutional investors enter the space."
 
Poslednja izmena:
pa znamo da se nece desiti nista kada otvore novu menjacnicu u usa. :D

tj. desice se dump.

302 je inace veliki resistance, sad ce biti korekcija na ~250 $.

....

Svaka čast geniojalčino!!

Neznam što se vas dva prepucavate? Svako prodaje i kupuje na berzi
kada to njemu odgovara. Ovi sto sad prodaju kupili su ispod 200
Kada su videli da neće ići preko 300 krenuli su sa dumpovanjem. Samo je pitanje koliko imaju?
Naravno da im je u interesu da ga obore što više da ponovo kupe.
Zvali vi njih pilićarima, shorterima ili kako hoćete, imaju velike pare, mogu to da rade
i ja bi da mogu, ne samo ja nego svi mi. ;)
 
Kakve su prognoze ?
Sta kazu stepenice ?
Dosadno ovo kada amplituda padne ispod 30%, izgleda se sutra uz jutarnju kafu cita crna hronika umesto gledanja u wisdom :(
 
nemam pojma za grafikone, ali iz nekog mog iskustva mogu da kazem da ce biti sledece>

iznenadni damp na 220~230 i onda sporiji rast do 290. mozda cak i preko 300, ali ce cena fejlovati da se odrzi iznad te linije, i onda ce uslediti onaj finalni damp na 100~200 $. u taj damp se ulazi za sve pare. :D

naravno, to ce trajati nedeljama, nece se odigrati u dva dana. :)
 
Poslednja izmena:
Pre bih rekao:

LTC on Gox ...
 
Prodao na 256... kupio nazad na 237.
Nadam se blagom oporavku pa ponovo u short.
 
ne kupovati jos, nije ovo jos gotovo, prebrzo smo stigli ovde.

rekao bih da cemo u ovom talasu mozda pasti i ispod 200.

jedino ako ne zelite da probate na brzaka, tj. bounce-u zaradite neku siću.
 
Poslednja izmena:
Ja uzeo malkice, tj par komata na 221, pa da vidim ako se ista odbije da prodam na bounceu, cisto onako rekreativno.
Il cu da zavaljam sad ako ne vidim da ce da prdne..

EDIT: Ipak prodo bataljujem, ovo je bounce mrtvog konja :)
 
Poslednja izmena:
Gde je dno(a da nije nula :) ), kakva je vasa procena? Jel ide ispod 200 nocas?
 
Sta kaze? :) a jesam, samo da znam na koliko da redjam kupovinu :)
 
Poslednja izmena:
Ja bih jedinicu umesto te trojke...130 sasvim realno :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno