Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kada kinezi poteraju iz 1 u 2 u zaustavnom vremenu :)

A sto se Kineza tice...I ovde samo kopiraju...Nisu oni trend setteri...Kad neko krene da kupuje na zapadu, oni samo kopiraju, samo mnogo jace i vise. Isto je i za prodaju i za sve sto rade inace.
 
naravno da sam prepotentan kada moram svakih 2 meseca da se ponavljam i objasnjavam sa likovima sa 0 postova.
 
Poslednja izmena:
Ako mislis na mene, imam ja postova dosta... nisam ja kriv sto brojac ne radi
Izvinjavam se za off...
 
Kad smo kod brojaca ..imam 1000 postova a pise mi samo 3 ..jel to negde treba da se uplati smsom za brojac
 
bouncy, bouncy. ja sam kupio malo ispod 360, a sad i ispod 365 - nemamo jos snage za 350.

btw, kupio sam gtx 970 na newegg-u od profita na trgovini, ekstra mi se svidja kako lagano ide plaćanje.


haha, i akko napisem to neko dampuje. :D

ako probije support od 350 cekam ga tamo na 320~330.
 
Poslednja izmena:
Pa na to sam mislio. Kada je kraj, odnosno kada je dosta para...To je bilo pitanje...

Gle ovako, dok sistem funkcionise nema kraja. Sve dok zaradjujemo ne verujem da ce iko od nas izaci iz price. Nema logike odreci se love. E sad ako situacija kao sto je sada potraje duze vremena sigurno ce odredjeni procenat ljudi s manje strpljenja izgubiti zivce. To je poslednji short :)
Mi ostali cemo sacekati neka bolja vremena i probati da obrnemo lovu. Ako se prica nastavi kraja nece ni biti ;)
 
Bilo to pre neki dan... Svi to cekamo. Ako je po grafikonu onda cekamo april ipak ali proslost ne odredjuje buducnost.
 
KnCMiner is going to stop selling miners to “unhappy customers” and will instead focus on mining themselves. Hot on the heels of Magnus Daar Esq. of Nova, a law firm based in Sweden, stating that KnC’s actions might hurt Sweden’s reputation for other Swedish companies, KnC’s co-founder Sam Cole has admitted to closed and less-than-honest business dealings with former KnC customers. Here is his quote from his interview with Niclas Rolander of Bloomberg:

“When we don’t have these customers buy our hardware it becomes a different business model. It becomes much easier, much more open, much more honest,” Cole said in a phone interview. “There’s still going to be $2 billion, at today’s price, mined in the next few years. That’s a lot of cash that’s up for grabs, and we’re going to do our best to take a decent chunk of it.”

KnCMiner has decided to stop selling to individual miners entirely. Instead, KnCMiner will continue building up its datacenters in cheap-electricity regions of the world.



U prevodu imace jos vise BTCa i LTCa za dumpovanje
 
Hoće na 300-330 do ponedeljka(ili kasnije malo), da prodam bar nešto sad pa posle da dokupim, šta kažete?
 
Ok pratiću ...mada pošto duuugo nisam petljao na berzi velika je šansa da poraste kad ja prodam :)
 
Nema veze ako poraste. Bitno je da ce pre ili kasnije pasti. :)

Ja prodao 5 btc po 375 i on je dosao do ~387, ali ni trunke nisam brinuo jer sam znao gde da ga cekam. I docekan je na 355-351. Meni dosta.
 
Jel ovo "zaglavljeno" ili je nešto u najavi...:p
2014-10-26_115536.png

edit: skontao :D
 

Prilozi

  • 2014-10-26_120036.png
    2014-10-26_120036.png
    23.4 KB · Pregleda: 191
Poslednja izmena:
loše vesti od Fincen-a u vezi zahteva za otvaranje novih menjačnica.

ghashu isporučena subpoena.

biće da su ovi što su do sada dampovali bili oni sa insajderskim informacijama.

možda se uskoro desi onaj pad na 300.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da sam opet bio upravi kada sam pre desetak dana rekao da ni ovog meseca nikakvog velikog pumpa nece biti.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno