Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
NO TRADE zona narednih 5-6 dana dok se ne iskristališu trendovi.
(Po mom skromnom mišljenju)
 
Sinhronizovan je previše sa BTC-om.
Chart-ovi SOL-a i BTC-a su vrlo slični, ili zajedno skaču ili zajedno padaju, gotovo u istim trenucima (razlikuju se samo amplitude).
 
Hex je došao na vrednost od 31.12, nešto malo ispod. Btc je 31.12 bio daleko ispod sadašnje vrednosti.
 
Eto zasto je SOL dobar za brze trejdove. Napravice on opet 86->100.

Da mi je dzigijev budzet pa ovih 15% ne bi bilo pilicarenje.
Da ti je dzigijev budzet ne bi rizikovao sa SOL-om. Max koji bih ja ulozio u SOL je 20k i ne vise od toga pa cak i na 9.6$ sto sam propustio. 15% na 20k je 3k sto me ne zadovoljava a da ulozim 60-100k u SOL ne bih smeo nikada. Pre bih ulozio u neki drugi coin koji nije upetljan u desavanja oko FTX-a. Neka moja ideja za SOL je bila long term hodl i to bi se po svemu sudeci dobro pokazalo jer bi trenutno 20k bilo 200k ali krastavac sada kada sam odsutao.
 
hah pa skoro je bio death cross na weekly chartu pa nakon toga je bilo samo UP only :) Sada se ocekuje ponovo kontra :) Samo da prodje ovo prenaduvano ETF ludilo i samo DOWN ONLY mod 🤏
 
Navlacis nekog na tanak led da spomene ime uglednog forumskog clana i time ga navuce i na ovu temu da je spamuje.
 
Verovatno objavljen tvit pre vremena. Da je hack ne bi mogli da povrate nalog tako brzo a i hakeru bi se mnogo vise isplatilo da napise da je etf odbijen.
Ipak, videli smo da je cena svega na "laznu" vest otisla gore, a nakon toga pad cene btc ali i btc.d.
Dobar nagovestaj sta treba raditi sutra ako/kad se odobri.
 
U koliko sati po našem vremenu se očekuje ishod? Ako tržište ovako odreaguje, da uzimamo večeras još što se uzeti može 😄..
 
Slabo nešto ima dešavanja danas..očekivao sam da će da leti perje na sve strane.
 
Pa da li je izasla neka konkretna vest? Bilo kako bilo iskoristio sam pump ARK-a koji je skocio za 25% tako da sam ga prodao na 0.825 ( kupljen na 0.67 ). I kupio sam jednu kolicinu DCR-a jer je lepo pao a on zna da ima poprilicne skokove. Njega sam uzeo za medium/long term osim ako ne skoci opet na 23+ gde cu ga sigurno prodati jer je to gain od 8+ dolara po novcicu. Steta ne iskoristiti. I kupio sam Strax koji je pao ispod 1 dolar i tu se mota oko 0.95. Tako da cekamo. Ako Strax skoci preko 1.2 prodaje se, ako ne ide u stejk i ceka se swap.

I cekam da se nesto desi sa BTC-om da vidim sta raditi. ETH lepo skace ali njega ne diram on je u stejku odavno.
 
Nema nikakve vesti, natrpao sam sve relevantne "medije" u feed, i twitter je na notifikacijama.. samo neki clickbait-ovi kre*enski izlaze.Ne verujem da ce bilo sta pre 9-10PM po nasem.
 
Ja očekujem (ne)očekivano. I dalje sam veoma bearish u pogledu ETF-a i sve se mislim da će naći neki ludi izgovor da ga ne odobre što će srušiti tržište za preko 20%.
 
Pa to i ja negde mislim, evo pumpaju ga vec na 46,5+ zadnjih 2sata.Svakako i da odobre i da ne neki dump mora da otresu whale-ovi.Al aj opet nagadjanja..
 
Ovolika očekivanja nakon odobrenja ETF-a trebalo bi da niko ne prodaje BTC, da svi povuku sell ordere ,a ovakav otpor na 46-47k nije viđen odavno... nešto tu ne štima nikako ???
 
Impresivan bounce do sada.

Kako da ti objasnim a da me razumes 😅

Moj ulaz u alt kroz btc je na 10% iznad trenutnog... Hoce li altovi krvariti? moguce, jos 10-20%.
Hocu li biti u plusu kroz btc odnos u toku godin? Hocu!
Hoce li se to pozitivno odraziti na kolicinu btc-a koju cu imati? Hoce!
Sve jasno!

E sada, meni je ovo 4 ciklus, 3 da aktivno ucestvujem trgovinom... Bio sam i neuspešan i uspešan i ovakav i onakav. Dakle 12godina pracenja.

Veruj mi, sto vise vas ocekuje taj dump, sve vise mislim nece ga biti sada. Ide na 52k. I da, ocekujem mini alt u naredna 2 meseca. I da trenutna filozofija mi je po principu "imam takav osećaj" 😘😁
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno