Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad je tamo aprila stigao do 31k pao je na nešto ispod 25k, tako da bi bilo skroz normalno da sada dođe tu negde 26-27k
 
Normalno je da svako vidi situaciju onako kako njemu licno odgovara, ako si long onda je "skroz normalno" da ode na 35k, ako si short onda je "skroz normalno" da padne na 25k :D

U sustini, po meni, skocice dobrano ako se odobri spot ETF sredinom avgusta, ako se odbije ide dole.
Pasce dobrano dole ako bude neki black swan event.
Do tada je neko range cimanje kao sto je sada trenutno.
 
Ne mislim da bi se zaustavljao na 34, 35k.....tek na 38k.

U principu u situaciji kakva je sada, klackanje do 31.5k, razlog za 38k ne vidim.

Gradicu long u opsegu 27. 5 do 27k, leverage 45x, pa cemo videti
 
Hrabro nema šta .. držaću ti fige :)

Mali je ulog u pitanju, vise kratkorocna trgovina, nece puno boleti ako budem likvidiran.

Ali, mnogo sam ozbiljniji za poziciju 25k i 24.5k tu nam je support i 200D MA.... Bicu na 19x, cross margin sa kolateralom za likvidaciju na 18.5k. I naravno spot trade kupovina na 19k ako do toga dodje, da ublazi bol.
 
Dobar plan . Ja nikada nisam dobro prošao sa marginom većom od 25. Jednostavno kao što ti reče "mali ulog" pa mi malo kad skoči, ostavim na čekanju i redovno dočekam nagli pad i likvidaciju. Zato sam juče, long na levridž 15x, 10 ETH od 1851usdt zatvorio mi sinoć na 1899usdt. Lagan profit 400 usdt . Evo sad klizi opet ka 1850 ako dođe ponoviću sve. ma da oprezno moram jer je jučer "očito" bilo da će odskočiti a danas nisam baš siguran. Gledam uporedo, i to mi pomaže, odmnos ETH/BTC. Ako je nisko i krene BTC gore, ETH ne prati baš ali kad se poveće odnos BTC/ETH, redovno bude jači skok i ETH-a u odnosu na USDT, naravno ako je bilo kakav pokret ka gore BTC-a u tom periodu..
Eto to je moj setup, možda ti pomogne, vrlo sam zadovoljan u poslednje vreme sa ovom taktikom :)
 
Dobar plan . Ja nikada nisam dobro prošao sa marginom većom od 25. Jednostavno kao što ti reče "mali ulog" pa mi malo kad skoči, ostavim na čekanju i redovno dočekam nagli pad i likvidaciju. Zato sam juče, long na levridž 15x, 10 ETH od 1851usdt zatvorio mi sinoć na 1899usdt. Lagan profit 400 usdt . Evo sad klizi opet ka 1850 ako dođe ponoviću sve. ma da oprezno moram jer je jučer "očito" bilo da će odskočiti a danas nisam baš siguran. Gledam uporedo, i to mi pomaže, odmnos ETH/BTC. Ako je nisko i krene BTC gore, ETH ne prati baš ali kad se poveće odnos BTC/ETH, redovno bude jači skok i ETH-a u odnosu na USDT, naravno ako je bilo kakav pokret ka gore BTC-a u tom periodu..
Eto to je moj setup, možda ti pomogne, vrlo sam zadovoljan u poslednje vreme sa ovom taktikom :)

Meni je to preveliki rizik za mali dobitak. 18k za 0.4k
 
Ne može bez rizika!!. Ne znam gde si vidio "preveliki rizik"? Na leverage 15x, 10ETH-a je faktički ulog 1500-600 usdt-a. Na tu sumu sam prezadovoljan sa profitom 400 usdt-a.
 
Poslednja izmena:
Samo da vas pozdravim i da javim da fokusiram mesecnu kupovinu na DOT ( njega imam ko i ADA-e, a verujem mu vise nego ADA-i za koju mislim da moza lako podbaciti sledeci bull )

Juce uzo ~20 komada ..

Mic po mic prtfolio raste ako skoci sve ovo nekad super... Ako ne skoci necu mnogo plakati :)

Uzivajte u letu nadam se da ste isli na odmore i lepo odmorili
 
Poslednja izmena:
Ja adu ne ocekujem mnogo preko 5$, ostavicu neku kolicinu u nadi da ce doci do 7$ ali vecinu planiram da prodajem na 3-5$.
 
Samo da vas pozdravim i da javim da fokusiram mesecnu kupovinu na DOT ( njega imam ko i ADA-e, a verujem mu vise nego ADA-i za koju mislim da moza lako podbaciti sledeci bull )

Juce uzo ~20 komada ..

Mic po mic prtfolio raste ako skoci sve ovo nekad super... Ako ne skoci necu mnogo plakati :)

Uzivajte u letu nadam se da ste isli na odmore i lepo odmorili
Isto radim za DOT, bez nekog posebnog razlofa. Ajd videcemo!
 
Samo da vas pozdravim i da javim da fokusiram mesecnu kupovinu na DOT ( njega imam ko i ADA-e, a verujem mu vise nego ADA-i za koju mislim da moza lako podbaciti sledeci bull )

Juce uzo ~20 komada ..

Mic po mic prtfolio raste ako skoci sve ovo nekad super... Ako ne skoci necu mnogo plakati :)

Uzivajte u letu nadam se da ste isli na odmore i lepo odmorili
Koja ti je prognoza za sledeci bull za DOT ? :)
 
Pa sad je 5$ ako ga pridam za pola od onih 50 koliko je bio prosli ATH kud ces bolje, a realno nemam ama bas nikakvu prognozu.
 
Da DOT ode i na 20$ ja sam zadovoljan ali mislim da ce ici i vise od toga ako BTC ode na 100k+. Uglavnom ja se vodim time da ako BTC skoci 3-4x i altovi ce 3-4x. Neki manje, neki vise. Samo da ne potonu mnogo. E sada kada bi se to desilo niko ne zna. I da li bi. Do tada se DOT stejkuje i prodaju se nagrade. Sve preko 5$ je ok za prodaju.

Inace prodao sam onaj LTC koji sam kupio na 100.5 na 101.5 i zaradio oko 200$😀 jer mi se nije svidelo kako se sve razvija tako da sam opet na 20k USDT sa kojim ne znam sta tacno da radim. Jos uvek. Cekam neki veci dip ( 20% ) pa bih mozda uleteo u nesto i da probam nesto da zaradim na brzinu. Ako ne bude nista od toga izvlacenje i kupovina bajsa. 😀
 
Bukvalno sam danas isto pomislio gledajuci LTC, jedina razlika je sto ja imam oko 150$ u njemu :ROFLMAO: 😅
 
ne mogu a da se ne slazem sa tom konstatacijom :(. Mozda ispade veca beda ovaj dash. Nemam pojma u kom pravcu ide, al da imam veru u dash , ko sto nemam od kada je ljosnuo 100% za par dana , sada bih sav ltc menjao 3:1 odnos , nikad bolji *(ili gori) u zavisnosti sta se gleda.
 
Da DOT ode i na 20$ ja sam zadovoljan ali mislim da ce ici i vise od toga ako BTC ode na 100k+. Uglavnom ja se vodim time da ako BTC skoci 3-4x i altovi ce 3-4x. Neki manje, neki vise. Samo da ne potonu mnogo. E sada kada bi se to desilo niko ne zna. I da li bi. Do tada se DOT stejkuje i prodaju se nagrade. Sve preko 5$ je ok za prodaju.

Inace prodao sam onaj LTC koji sam kupio na 100.5 na 101.5 i zaradio oko 200$😀 jer mi se nije svidelo kako se sve razvija tako da sam opet na 20k USDT sa kojim ne znam sta tacno da radim. Jos uvek. Cekam neki veci dip ( 20% ) pa bih mozda uleteo u nesto i da probam nesto da zaradim na brzinu. Ako ne bude nista od toga izvlacenje i kupovina bajsa. 😀
Meni ostao jos cetverecifren iznos (LTC, u coin-ima) koje ne prodajem ispod 125$ makar propao 😂😂. Ako dodje 125$ ili vise, ide sve u nekretninu. Ako ne, vracam na cold wallet i cekam iduci bull.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno