Šta je novo?

Disable ACPI ...

  • Začetnik teme Začetnik teme Ha
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Ha

Čuven
Učlanjen(a)
09.07.2000
Poruke
339
Poena
619
Da li neko ima bios 7n verzija za Abit KT7 ploce, na svojoj maticnoj ploci?
Elem, ovo pitam jer kod mene u BIOS-u ne postoji opcija za disable-ovanje ACPI-ja.

Ako neko zna nesto o tome nek' govori 😀

Ima jos jedna stvar a to je takodje vezano za ACPI, u W98 mi se nakon nekih hiljadu pretumbavanja, pojavilo i zauzece jos jednog IRQ-a :whip
a mislim da je to posljedica enable-ovanog ACPI-ja ... ima slika u atachment-u.
Ma, nebi ovo ni dirao da mi se ne zaledjava sistem :whip ...

ako neko ima neku sugestiju, dobro dosao 🙂

pozdrav!
 
Nazad
Vrh Dno