Da li neko ima bios 7n verzija za Abit KT7 ploce, na svojoj maticnoj ploci?
Elem, ovo pitam jer kod mene u BIOS-u ne postoji opcija za disable-ovanje ACPI-ja.
Ako neko zna nesto o tome nek' govori 😀
Ima jos jedna stvar a to je takodje vezano za ACPI, u W98 mi se nakon nekih hiljadu pretumbavanja, pojavilo i zauzece jos jednog IRQ-a :whip
a mislim da je to posljedica enable-ovanog ACPI-ja ... ima slika u atachment-u.
Ma, nebi ovo ni dirao da mi se ne zaledjava sistem :whip ...
ako neko ima neku sugestiju, dobro dosao 🙂
pozdrav!
Elem, ovo pitam jer kod mene u BIOS-u ne postoji opcija za disable-ovanje ACPI-ja.
Ako neko zna nesto o tome nek' govori 😀
Ima jos jedna stvar a to je takodje vezano za ACPI, u W98 mi se nakon nekih hiljadu pretumbavanja, pojavilo i zauzece jos jednog IRQ-a :whip
a mislim da je to posljedica enable-ovanog ACPI-ja ... ima slika u atachment-u.
Ma, nebi ovo ni dirao da mi se ne zaledjava sistem :whip ...
ako neko ima neku sugestiju, dobro dosao 🙂
pozdrav!