cyberdude
Čuven
- Učlanjen(a)
- 24.12.2002
- Poruke
- 830
- Poena
- 630
da kada testirate d3d 7 i d3d 8 hardversku akceleraciju rezoluciju koju test izabere je 640×480, dok u d3d 9 testu rezolucija je 800×600. mislim, zašto ?
prvi put kada sam instalirao directx 9 i kada sam pokrenuo dxdiag.exe i odradio sve testove vidim ja značajno sporije se ona kocka okreće u d3d 9 modu, rekoh WTF, puko sam tolke pare na gpu a neću moći da igram igre pisane u directx 9 :beat:
jel ima neka caka u redžistriju da mi se svi testovi vrte u 640×480, čisto da vidim da li je i tada sporo okretanje kocke ?
prvi put kada sam instalirao directx 9 i kada sam pokrenuo dxdiag.exe i odradio sve testove vidim ja značajno sporije se ona kocka okreće u d3d 9 modu, rekoh WTF, puko sam tolke pare na gpu a neću moći da igram igre pisane u directx 9 :beat:
jel ima neka caka u redžistriju da mi se svi testovi vrte u 640×480, čisto da vidim da li je i tada sporo okretanje kocke ?