Šta je novo?

Dilema Samsung40F6400 ili LG42LA660s ?

giga545

Cenjen
Učlanjen(a)
11.01.2010
Poruke
184
Poena
180
Postovani,
treba mi pomoc oko izbora tv.
Razdaljina na kojoj ce tv biti postavljen je 3,2m.
Prosecan sam korisnik tv, ne igram igrice, pratim uglavnom sport, malo slabije filmove, signal za tv kanale dobijam preko SBB digitalnog resivera.
Inace budzet je oko 600e, planirani termin kupovine je NG, od prodavaca koji donese tv iz Madjarske.

Hvala unapred.
 
Imam dilemu izmedju LG 42LA620s i LG 42LA6130,pa me zanima da li je samo razlika u tome sto 6130 nije smart ili ima jos nesto? Razlika je 50-60e a meni generalno ne treba smart,tv cu zakaciti na komp svakako
 
620 ima pripremu za magicni daljinski i funkciju Tag On.620 ima Miracast koji omogucava bezicno povezivanje tv i tel,tableta, laptopa..., te funkcije 6130 nema
620 ima procesor sa dva jezgra i ima MCI 200Hz, 6130 je sa jednim jezgrom i ima MCI 100 Hz.
 
Ok,to sam video u specifikacijama,ali sam stvarno laik u ovoj oblasti tako da me generalno zanima sta ove stavke koje nema jeftiniji model znace korisnicima u konkretnom radu tj meni tv pre svega treba da ga nakacim na komp i gledam filmove,serije itd,ponekad odigram sa drugarima fifu ili pes i ponekad nesto u 3d varijanti.
 
Nazad
Vrh Dno