Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Dragi Benchmarkovci,

Pozivamo sve vas koji ste učestvovali u Hipernet diskusijama i svojim sugestijama doprineli razvoju naše platforme da dođete na druženje 14. jula od 16 časova do 18 časova u Yettel Areni, Omladinskih brigada 90, Beograd.

Sa željom da se zahvalimo Yettel Benchmark zajednici za aktivno učestvovanje, sve kritike i pohvale pozivamo vas na druženje uz picu i osveženje i da zajedno uživamo u letnjim danima.

Napominjemo da je broj mesta ograničen. Za sva dodatna pitanja možete pisati na adresu: [email protected], dok je formalar za prijavu dostupan putem LINKA.

Vidimo se!
 
Dragi Benchmarkovci,

Pozivamo sve vas koji ste učestvovali u Hipernet diskusijama i svojim sugestijama doprineli razvoju naše platforme da dođete na druženje 14. jula od 16 časova do 18 časova u Yettel Areni, Omladinskih brigada 90, Beograd.

Sa željom da se zahvalimo Yettel Benchmark zajednici za aktivno učestvovanje, sve kritike i pohvale pozivamo vas na druženje uz picu i osveženje i da zajedno uživamo u letnjim danima.

Napominjemo da je broj mesta ograničen. Za sva dodatna pitanja možete pisati na adresu: [email protected], dok je formalar za prijavu dostupan putem LINKA.

Vidimo se!
Nadam se da nije nešto oproštajno, kako zvuči... Inače lep gest sa vaše strane. 🍺🍺🍺
 
Imam neku intuiciju da ću biti najmlađi tamo :ROFLMAO:
 
Koliko se sada box uređaja dobija uz ugovor? Ranije je beše moglo 2 na mišiće, a sad?
Isto ko i ranije. Kad “dogovaras sa savetnikom” koji ostavi flajer sa brojem u sanducetu ili dodje licno na vrata onda trazis dva boxa i dobijes. Ako ti sam odes u radnju onda ide jedan box, to je standardna ponuda.
 
Da li jos nekom ne radi hntv preko kompa?
 
DA, opet ne radi nikome
 
Koliko se sada box uređaja dobija uz ugovor? Ranije je beše moglo 2 na mišiće, a sad?
Što na mišiće? Meni su u poslovnici kada sam uzimao uslugu 2021. odmah rekli da ako hoću mogu da uzmem dva boxa ukoliko u kući imam 2 TV-a. E sad nisam se tada setio da pitam da li mogu da uzmem 4-5 komada ;);):ROFLMAO:
 
Dragi Benchmarkovci,

Pozivamo sve vas koji ste učestvovali u Hipernet diskusijama i svojim sugestijama doprineli razvoju naše platforme da dođete na druženje 14. jula od 16 časova do 18 časova u Yettel Areni, Omladinskih brigada 90, Beograd.

Sa željom da se zahvalimo Yettel Benchmark zajednici za aktivno učestvovanje, sve kritike i pohvale pozivamo vas na druženje uz picu i osveženje i da zajedno uživamo u letnjim danima.

Napominjemo da je broj mesta ograničen. Za sva dodatna pitanja možete pisati na adresu: [email protected], dok je formalar za prijavu dostupan putem LINKA.

Vidimo se!
Gospodo umesto sto pravite bankete , brancheve, mitinge sa krekerima ,molim vas se pozabavite o ovom ucestalom pucanju , uglavnom kad je neka bitna utakmica , ili jednostavno kada covek dodje sa posla i zeli da uziva uz televizor malo da odradi gimnastiku pred spavanje sa par restartovanja rutera pomeranja komoda skidanja i stavljanja na napajanje, komunikacija sa babavangama kada ce to proraditi ???
 
Na jednom boxu je izbacio "Greška pri učitavanju" još oko 21:40h . Isto tako je pokazao i na telefonu (mobilna aplikacija povezana na mobilni internet) i na laptopu povezan na kućnu mrežu. Na drugom Boxu u drugoj sobi je TV program išao normalno do 22:00h, dok mu nisam promenio kanal i onda je i na njemu pokazao "Greška pri učitavanju"
 
Poslednja izmena:
Na jednom boxu je izbacio "Greška pri učitavanju" još oko 21:40h . Isto tako je pokazao i na telefonu (mobilna aplikacija povezana na mobilni internet) i na laptopu povezan na kućnu mrežu. Na drugom Boxu je TV išao normalno do 22:00h, dok mu nisam promenio kanal i onda je i na njemu pokazao "Greška pri učitavanju"
Isto, sutra idem da vidim kako da raskinem ugovor. Ovo je nepodnosljivo vise. Bezobrazluk.
 
Na jednom boxu je izbacio "Greška pri učitavanju" još oko 21:40h . Isto tako je pokazao i na telefonu (mobilna aplikacija povezana na mobilni internet) i na laptopu povezan na kućnu mrežu. Na drugom Boxu je TV išao normalno do 22:00h, dok mu nisam promenio kanal i onda je i na njemu pokazao "Greška pri učitavanju "
Ista greska je i kod djerma , i kod cvetkove , ali fenomenalno radi dok su ljudi na poslu 😂
Kako sada premijerno da se gleda porodicno blago 😔
 
Ja ću izdržati da istekne Ugovor kako ne bih plaćao penale. Evo još 8 meseci i pozdravićemo se i vraćam se na SBB kao novi korisnik i njihove pogodnosti.
 
Ja ću izdržati da istekne Ugovor kako ne bih plaćao penale. Evo još 8 meseci i pozdravićemo se i vraćam se na SBB kao novi korisnik i njihove pogodnosti.
Meni su okej potpuno, samo im zameram zbog aplikacije za mobilne telefone, što neće da je ažuriraju i poprave.
Ko bojagi dobio odgovor programera. Ako je programer dao ovakav odgovor, onda nemam reči. Slika u nastavku.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-07-03-17-38-15-025_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2023-07-03-17-38-15-025_com.google.android.gm.jpg
    89.2 KB · Pregleda: 69
Meni su okej potpuno, samo im zameram zbog aplikacije za mobilne telefone, što neće da je ažuriraju i poprave.
Ko bojagi dobio odgovor programera. Ako je programer dao ovakav odgovor, onda nemam reči. Slika u nastavku.
Naravno da nije programer. Sto se tice raskida, ide obracunavanje "penala" ili kako oni zovu instalacioni radovi od 10999 rsd. Jedino pisana reklamacija, i natezanje sa advokatom da se postigne mozda raskid bez tih penala. Da cesto baguje televizija, baguje, neko je zadovoljan ili ne. Ali da je neozbiljno jeste, sobzirom da se placa hipernet duo m 3000 rsd, ili 36000rsd za godinu. Nije mala para za nesto sto baguje.
 
Nema nikakvih penala ukoliko jedna strana ne ispunjava svoje ugovorne obaveze, u konkretnom slucaju ugovorena usluga nije na zadovoljavajucem-ocekivanom nivou. Potrebno je dokazati u kom smislu usluga nije na zadovoljavajucem nivou, a dokazna sredstva su najcesce pisani prigovori, kao i primera radi obavestenja o prekidu usluga i dr. Uvek postoji mogucnost da se prigovori izjave i Trzisnoj inspekciji, a ne samo Operateru ili Ratelu. Zakon o zastiti prava potrosaca je krovni propis i primenjuje se pre svih ostalih zakonskih akata, izmedju ostalog i pre Zakona o elektronskoj komunikaciji, a pored njega se primenjuje i Zakon o obligacionim odnosima. Ukoliko je vise nego jasno da postoje smetnje u kontinuitetu, onda su se stekli uslovi za jednostrani raskid ugovora. Naravno da ce operater negirati ispunjenje napred navedenih uslova, ali ovo je tablica mnozenja i za nekog prosecnog pravnika. Samo je potrebno dokazima argumentovati svoje tvrdnje.
 
Dragi Benchmarkovci,

Pošto je sezona letovanja već počela, a mi želimo da se družimo sa što više vas, odlučili smo da pomerimo okupljanje u Yettel Areni sa 14. jula na septembar. Tačan datum ćemo naknadno objaviti, kao i formu za prijavu.

Uživajte u ovim toplim letnjim danima, a mi se vidimo u septembru!
 
Da li ste sigurni da ce te se do septembra zvati Yettel? Prica se da vas kupuju arapi.
Iskreno se nadam da ce arapi popraviti poslovanje.
 
Umesto druženja bolje da bude nova nadogradnja sad u julu mesecu, sa novim opcijama, poboljšanjima i mogućnostima u aplikaciji.
 
Meni je zao vas koji morate da koristite box jer ovo je blagi uzas i tiha jeza.
Srecom, koristim ga samo za Arene, ali kad bih morao svakodnevno da ga koristim, ovo bi bilo opasno mucenje.

Ne verujem da postoji jos negde ovakav krs od boxa (aplikacije).
 
Meni je zao vas koji morate da koristite box jer ovo je blagi uzas i tiha jeza.
Srecom, koristim ga samo za Arene, ali kad bih morao svakodnevno da ga koristim, ovo bi bilo opasno mucenje.

Ne verujem da postoji jos negde ovakav krs od boxa (aplikacije).
Prijatelju baš ga tako pokopa, nije baš tako sasvim korektno radi i ja ga koristim svaki dan. Lično ja u svoje ime pokopavam aplikaciju za mobilne telefone. Jer nisu uradili kako treba, kada će pitaj boga. To važi pre pod ovime što si naveo.
 
Ono što sam ja primetio - kad ne gasim boks, sve radi jako dobro. Ne smeta mu da bude upaljen 7 dana, radi baš dobro.

Ali, ako ga gasim, ili ako, ne daj Bože, ga ne palim par dana - to je katastrofa. Treba mu skoro ceo dan da prestane da baguje...

Kakvog to smisla ima, ja pojma nemam 😁
 
Vrh Dno