Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Ne. To je ona verzija koju su povukli u roku od odmah
 
Ja sam imao najnoviju verziju (2.17.2) na set top boxovima. Međutim, kad su iz tehničke podrške pokušali da mi otvore sve kanale iz L paketa, prilikom restarta Set top boxova oni su se vratili na prethodnu verziju (2.13.3). Ovi iz tehničke podrške nemaju način da mi puste novu verziju.

Takođe, još uvek nisu otključani svi kanali iz L paketa.
 
Neko link da skinem hipernet tv app za android telefon. Na PlayStore izbacuje da nije dostupna u moju državu
 
Kod mene se EPG i dalje zaglupljuje posle par dana rada. Restart aplikacije popravi stvar - na nekoliko dana.
Pozdrav
 
Sad se EPG uvek vraća na kraj a i zapper ne pokazuje emisiju koju gledaš već onu koja je trenutno na programu.
Ranije se EPG vraćao gde si ga ostavljao i vrlo lako se pritiskom na EPG mogao dovesti na tenutnu emisiju. Sad se ne može lako vratiti tamo gde je bio.
Znam da nije lako ugoditi svima, ali ako ste se odlučili za jedan pristup -
držite ga se jer sam se taman bio navikao i sad moram opet da se prilagođavam.
 
Sad se EPG uvek vraća na kraj a i zapper ne pokazuje emisiju koju gledaš već onu koja je trenutno na programu.
Ranije se EPG vraćao gde si ga ostavljao i vrlo lako se pritiskom na EPG mogao dovesti na tenutnu emisiju. Sad se ne može lako vratiti tamo gde je bio.
Znam da nije lako ugoditi svima, ali ako ste se odlučili za jedan pristup -
držite ga se jer sam se taman bio navikao i sad moram opet da se prilagođavam.
Meni zapper pokazuje emisiju koju trenutno gledam... Ništa mi nije jasno...

EPG se uključuje svaki put na kanalu koji gledam, ali na vreme sadašnje - prethodno se uključivao tamo gde si ga ostavio, ali nije pratio program nego se uključivao na kanalu na koji je ostavljen.

Idealno bi bilo da se EPG uključuje na program koji se trenutno gleda... Ali ajde, to valjda za sledeći update 😁
 
Ima bag gde pokazuje kanal koji gledaš a emisiju koja trenutno ide na RTS1, odn. prvom kanalu na listi. Mrzelo me da slikam ali mogu ako treba.

Druga stvar, sada svaki put kad gledam nešto od ranije, ako ću da pauziram moram po dvaput da pritiskam play/pause. Prvi put da se pojavi OSD i drugi put da bi actually izvršio komandu.
 
To sam i ja primetio da ponekad prikaze sa rts1 na brzoj programskoj semi, otprilike ako se nije koristilo duze vreme, onda se pojavi jednom, posle nece.

A za pauziranje ja koristim ono namesko dugme na daljincu play/pause, i ponasa se tako kako si opisao, mora duplo, to je pre radilo sa jednim pritiskom za uzivo i premotavanje, sad je kao OK taster.

Ima i bag nakon azuriranja na novu verziju da su globalna podesavanja sa jezik titla ponistena, tj. nije Srpski po defaultu, pa mora da se ponovo podesi.
 
Poslednja izmena:
Ima bag gde pokazuje kanal koji gledaš a emisiju koja trenutno ide na RTS1, odn. prvom kanalu na listi. Mrzelo me da slikam ali mogu ako treba.

Druga stvar, sada svaki put kad gledam nešto od ranije, ako ću da pauziram moram po dvaput da pritiskam play/pause. Prvi put da se pojavi OSD i drugi put da bi actually izvršio komandu.
Aha, da, sad sam provalio i ja kad si mi rekao. Interesantno je da se ne pojavljuje svaki put, nego ponekad... E jbga.
 
ima li nekog ko placa samo TV, da li su isti problemi sa app, ili pak ta verzija radi korektno?
 
Je l ima jos neko problema trenutno da samo stoji Hipernet TV loading screen i nece da udje u app? probao da restartujem uredjaj vise puta bukvalno ne radi... kaze nema neta a hbo max radi :D
 
To se cesto desava ako je iskljucen box duzi vremenski period. Nekad nece dok se ne poveze box kablom za net, tako da ako ti je na wifi zna da se gubi cesto.
 
Je l ima jos neko problema trenutno da samo stoji Hipernet TV loading screen i nece da udje u app? probao da restartujem uredjaj vise puta bukvalno ne radi... kaze nema neta a hbo max radi :D
Zdravo,

Postojale su određene prijavljene smetnje koje su sada sve otklonjene.
Kakva je sada situacija?
 
Evo kod mene sada samo vrti krug, kada uđem u Hipernet TV.
HBO Max i Move Smart aplikacija rade normalno.
 
Nazad
Vrh Dno