Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Za sada prenos nijednom nije zakucao, možda zato što sam u podešavanjima umesto automatski promenio u HD...

U poređenju sa EON boxom slika kasni ni manje ni više nego OSAM SEKUNDI... :oops:
 
Normalno je da internet stream kasni u odnosu na dvbc
 
Ne mogu traze da se plati sta nisi koristio. Ali ima podvala naplate uvodjenje 10000 to nema ni jedan drugi operater da ja znam.
 
Kakav popust? Tražiće da se plati cela godina po 3000 za m.
1.600 din je puna cena za paket koji koristim. Odobrili su mi popust od 600 din po mesecu, a koristio sam 4 meseca paket..dakle, 4m x 600din =2.400 din
 
@Yettel Srbija
Transfer blama, da li ste čuli nekad za to?
E tako sam se ja večeras osećao, bili mi neki prijatelji, pa pitali šta je ovo.
Rekoh im Hipernet tv, a vi to nemate?
Prijatelj reče: hvala Bogu pa nemam, ja sam na SBB a ako mi budu trebale arene gledaću ih preko interneta, a ti si dve godine sa ovima?
 
@Yettel Srbija[/USER] morate da pozurite sa izbacivanjem aplikacije posto je od juce MTS blokirao koriscenje IRIS aplikacije na vasem netu tako da nam se suzavaju mogucnosti posto pretpostavljam da ce i SBB uskoro da se odluci na taj korak. I naravno da appbude bar malo funkcionalna u odnosu na ovo sto imate na boxu i Aplpha verziju koju smo ugrabili sa LG store-a.
 
Posle dva meseca koriscenja hipernet tv-a, mogu reci da sam napravio katastrofalnu gresku i odjavio Supernovu. Internet prekida vise puta na dan, a naravno i programi zakucavaju. Stb i daljinski, ne dao Bog nikom. Em sporo, em baguje, nekada mi ne dozvoljava da udjem u meni. Zakuca na yt, moram restart da bi ga vratio u normalnu i usao na kanale. 2.4ghz mreza konstantno puca, probao sve sto sam mogao, 5ghz radi korektno, mada i tu dolazi do pucanja. Moracu da reklamiram i da dodju i provere sve. Ja se nekako snadjem da pokrenem ovo sranje, al zena i roditelji tesko. Par sekundi treba nakon komande na daljinskom da promeni kanal. Kako su mi napricali bajke, razocarao sam se.
 
Ako nesto ne radi onda ne radi od pocetka ako radi onda ima da radi dok je usluga aktivna. Nemoguce je da je prvih mesec dana stb i televizija da su bili u full-u i da je sve sljakalo a da sada odjedared da se sve sunovratilo. Ili mozda zato sto je doslo dosta novih korisnika pa da su preoteretili svoje kapacitete.
 
Ma od pocetka to nije bilo kako treba nego ja nisam hteo da priznam sebi da sam sw z****** . U poslednje vreme stb radi ocajno, sporo, baguje, zakucava, nekada radi samo volume dugmad, ostalo ni da mrdne. Internet od pocetka ne radi kako treba. U pocetku su mi govorili kako su radovi u toku po gradu, pa dolazi do prekida u radu, ili ostecenja vlakana. Gluposti! Isto je i kod komsije, u istoj zgradi, katastrofa.
 
Iskreno meni net radi isto kao i kod mts-a sto mi je radio, nema prekida osim ako oni nesto ne cackaju pa zato bude ali evo koliko imam njihov net do sada ni jedan prekid ni na sekundu. Ali ja nisam uzimao televiziju jer mi ne treba, na mts-u sam imao iris ali ni to za dve godine koliko sam imao box 3 paket nisam nesto redovno pratio televiziju. Drugar mi je dao jedan slot za ssb televiziju gde sam ja instalirao neon na andorid tv-u i sada za nedaj boze ako mi bas treba tv imam i to mada ja televiziju ne gledam odvikao sam se.
 
Drugar mi je dao jedan slot za ssb televiziju gde sam ja instalirao neon na andorid tv-u i sada za nedaj boze ako mi bas treba tv imam i to mada ja televiziju ne gledam odvikao sam se.
Toliko branis Yettel od opravdanih kritika na ovom forumu da bi mogli da te zaposle, samo se potrudi onda da izbacis ovakve recenice jer ti je skroz promasena tema.
U podforumu yettel digitalne tv ti nam objasnjavas kako imas sbb-ov eon, i da slozicu se sa tobom, jeste, to je ubedljivo najbolja televizija!
 
Ja da nekoga branim nemam nameru, samo pisem kako jeste stanje kod mene, jer sto se vise ljudi izjasni kako im radi radi net i televizija vece su sanse da vam pre poprave problem. Kada me budu placali da ih reklamiram tog dana cu dobiti ban sa foruma zvog spamovanja a dogod u moj dzep ne ulaze njihove pare ili dobijam besplatnu uslugu neces videti da ih dizem u nebesa ali ako nesto radi onda to treba napisati cisto da ljudi koji budu citali sa 2 nedelje ili 2 meseca da znaju sta da ocekuju samo od neta ili u paketu sa televizijom ali opet ima i toga ko je na kojoj lokaciji. Jer ako je neko presao sa mts gde mu je 2 godine sve radilo i nije imao ni jedan restart to isto moze da ocekuje od yettela, ovde ce me @vladat1 demantovati jer on ima problem sa pucanjem neta.

Ono sto vi radite je da kukate na Arena kanale zbog fudbala a niste u istom tom periodu uzeli da pogledate kako radi Fox ili neki drugi HD kanal... da li i tamo ima taj problem buferovanja slike. Jer ako ima onda je opsti problem ali ako samo buferuje Arena onda je problem previse korisnika na jednom linku i da treba da pojacaju kapacitet linka ili da smanje broj korisnika koji je nakacen na taj link.

Sto se tice sbb-a samo sam ga pomenuo da ga imam ali da ja televiziju ne gledam, ovo je cisto da se kaze eto da je imam.

Ja imam licnu kolekciju od 20TB serija na hardovima i gledam sta mi se gleda. Pored toga imam HBO Max i jos neke streming servise.
 
I kad sam vec kod toga, dok "gledam" Hipernet tv, dodacu da jedna ozbiljna ekipa kao sto je Benchmark, nije smela sebi da dozvoli onakav opis Hipernet-a jer dovodi do upitne kredibilnosti i za ostalo, vec je sve to trebalo da ide pod oznakom "SPONZORISANO"
@Kovac Tibor
Hipernet tv nemas, i ne nisu problem samo Arene.
Istina je i da su vidljive samo loše stvari jer se ljudi kojima sve radi ne bune...
Ali eto nek se javi neki izuzetak, kome sve radi kako treba, koji potvrđuje pravilo, pa da onda nas par diskusiju nastavimo u privatnim prepiskama sa Yettel.
Da ne plasimo buduce korisnike, ako smo na nivou statisticke greske i dozvoljenog "zazora" :)
 
Poslednja izmena:
Da, internet radi savršeno, sa pravim brzinama, nema nikakve greške
Tv je neka druga priča
 
Ovo je forum o televiziji, a koliko se da primetiti ispadne doslovno gori izbor od irisa. Ovo je doslovno alfa test televizije, a korisnici su testeri tako da nike hypernet za dinar nego ljudi za dinar mogu da budu beta testeri. Obicno je obrnuto plati se da neko testira.
offtopic:Fali ti dodatak kad se plati fiksna javna ip adresa.
 
Sve ok i da MTS ima poseban kanal ali Tibor skače na svaku moju napisanu rečenicu.

To mi smeta.
 
Ja imam licnu kolekciju od 20TB serija na hardovima i gledam sta mi se gleda. Pored toga imam HBO Max i jos neke streming servise.
A vidi, ja imam kombajn i na odmor obicno idem pocetkom leta, dok sam u kasno leto i ranu jesen na njivi...
E bas je zanimljivo s tobom...
Nego vodimo besmislene razgovore a od podrske proizvodjaca na ovom forumu, @Yettel Srbija, ni traga ni glasa.
Ako neko ima volje nek okaci datum kad su se poslednji put javili...
 
Danas zvao support, i lik mi je objasnio da imaju tehnickih problema, naravno sa njihove strane i da se uveliko radi na tome, a očekivanja su da će sve biti kako treba početkom oktobra. Produžili su mi za još dva meseca promo, al rekoh, famillijo, nije problem u promociji i parama, daj da ovo radi kako treba, to je bitno. Resetovao stb, ja prebacio na njegovoj preporuci tv na 5ghz i za sad radi, samo ne znam do kad. Istrpeću i do tog oktobra, pa onda da vidimo.
 
i meni su produžiji još dva meseca
 
a sta ste radili da bi vam produzili?
 
Verovatno su rekli kako usluga ne radi zadovoljavajuce i da bi se ovi izvinuli su dobili 2 meseca pride gratis. Uostalom javice se neko pa ce reci.

Sto je fer i korerektno da ako nesto ne radi da se dobije produzenje promo perioda ili umanjenje racuna za taj period.

Problem je sto neki nemaju strpljenja da se sve zavrsi i da dodvedu televiziju u bolje stanje. Koliko im treba to sve zavisi od povratnih informacija ali te informacije treba da idu na email da ih oni direktno citaju i vide a ne ovde na forumu ili twiteru.
 
Nazad
Vrh Dno