Šta je novo?

Dial Up server Win 2K + 98

  • Začetnik teme Začetnik teme luka.l
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

luka.l

Čuven
Učlanjen(a)
03.01.2002
Poruke
1,174
Poena
649
Posto sam to radio samo sa 98-icom ranije, a ne snalazim se bas najbolje oko konkretno toga u dve'iljadarci, da li bi neko mogao da mi kaze kako da preko modema, dakle dial-up servera povezem win 2k i win 98.

Poz! :wave;
 
luka.l je napisao(la):
Posto sam to radio samo sa 98-icom ranije, a ne snalazim se bas najbolje oko konkretno toga u dve'iljadarci, da li bi neko mogao da mi kaze kako da preko modema, dakle dial-up servera povezem win 2k i win 98.

Poz! :wave;

Control panel....Network and Dial Up Connec....Make new connec.... Accept Incoming connect....

Ovo je za win2k... 98-ici dash user i pass i to je to..
 
Re: Re: Dial Up server Win 2K + 98

septimus je napisao(la):
Control panel....Network and Dial Up Connec....Make new connec.... Accept Incoming connect....

Ovo je za win2k... 98-ici dash user i pass i to je to..

Ok. Hvala. Trebalo je samo malo bolje da gledam kada sam pravio konekcije. ctp;

Poz! :wave;
 
Nazad
Vrh Dno