Šta je novo?

Diablo Immortal

Plaćanje se odnosi na quality of life stvari. Više mesta u inventaru i kozmetiku. Preporuka je imati dodatne kao i specijalne stash-eve. Za početak je dovoljno oko 30e za udobno igranje. Naravno može se kupiti neograničeno stash-eva.
AH ok znam za to, nisam ga igrao godinu dana pa sam pomislio da su uveli neki iznos na mesecnom nivou.
 
Plaćanje se odnosi na quality of life stvari. Više mesta u inventaru i kozmetiku. Preporuka je imati dodatne kao i specijalne stash-eve. Za početak je dovoljno oko 30e za udobno igranje. Naravno može se kupiti neograničeno stash-eva.
Igrao sam POE povremeno i neobavezno, nikad dinar nisam dao, a problem prostora i stash-a rešavao kreiranjem novog mula lika...
Takođe, glede itema, razmena lepo funkcioniše nema potrebe da se plaća ništa za neko neobavezno igranje...


Probaću malo ovaj Diablo preko vikenda...
 
Zanimljivo mi danas bilo u PvP, više ne ulazim tamo, recimo da nismo mogli da izađemo iz spawna. Lik je spucao najverovatnije više hiljada evra, sve 5/5 i 3/5 gemovi

Desktop Screenshot 2022.06.16 - 20.02.11.96.png
 
Evo dve od tri partije koje sam odigrao, treca je bila izgubljena ali i tu sam imao najvise ubistava. DH je upitanju, 37 paragon.
 

Prilozi

  • Screenshot (255).png
    Screenshot (255).png
    2 MB · Pregleda: 30
  • Screenshot (257).png
    Screenshot (257).png
    2 MB · Pregleda: 33
Imam i ja takvih partija koliko hoćeš, čekaj da naletiš na nekoga ko je uložio hiljade evra da vidim onda kakav rezultat će da ti bude.
 
Garant je i @KovacTibor ulozio pozamasnu sumu novca,ali se pravi da je F2P igrac samo da bi se lakse socijalizovao sa ostalim forumasi!:giggle:

 
Aha nemam pametnije stvari u zivotu da kupujem nego cu da ulazem u nesto sto sutra mogu da prestanem da igram. To je sto se zove pocetnicka sreca.
 
edit: glup sam, upravo videh da mogu klikom na onu ikonicu atributa 😶
Je l mogu da se inspectuju drugi igraci? Neko napisa gore da je protivnik imao sve 5/5 i 3/5 gemove, pa me zanima da l je samo guess u pitanju ili moze da se vidi nekome gear? ja ne primetih opciju
 
Poslednja izmena:
Moze kliknes na ikonicu tog igraca u levom uglu i dole ima papiric ili tako da ga nazovem na njega stisnes i moze da se vidi sve, sta ima od opreme, koje skilove koristi, koje gemove ima koji su lvl, bukvalno sve moze da se vidi, koje je skilove budzio ma sve, dps, combat rating.
 
a zamisli das silne pare i niko ne moze da vidi :)
 
Ladno mogu da kažem da je igra i za f2p igrače uživanje, osim pvp-a, tako da ko i ne mari mnogo za pvp može da uživa.
Kupio sam samo pocetni battle pass , onaj jeftiniji za 5$, verovatno ću tako i na dalje dok igram.
 
A kakvo je uzivanje u endgame-u u ovoj igri ? Ponavljanje elder rift-a koje mozes da radis zatvorenih ociju za shit dropove ? Ili mozda brain dead 5 min dungeon-i ?

Igra je super 1 - 60. I onda vidis da cak i da nije zestooooooki p2w igra je trash tier. Borba je dobra and thats it.
 
Ko te tera da igras elder rift? On sluzi cisto da se skupljaju rune, kazes tamnice isto lake, jesu kada imas ljude koji znaju sta rade i da iskoriste svoju izabranu klasu i imate dps da ubijete boss-a. Onda je sve lako ali ako imas u timu jednog ili dvoje sta treba da rade onda krece problem jer se umire cesto.

Svrha endgame je sada na sto veci paragon da se ide, da se skupljaju rune i sa njima kraftaju jeftiniji legendarni gemovi koji sluze kao materijali za nadogradnju tvojih glavnih gemova u opremi i igranje tamnica i slicno da se nadje oprema sa tri glavne statistike i tri pomocne i dizanje combat rejtinga.

Tako reci sve isto sto se radi u D3 endgame-u.
 
zaradili su 24 miliona dolara za dve nedelje
 
A kakvo je uzivanje u endgame-u u ovoj igri ? Ponavljanje elder rift-a koje mozes da radis zatvorenih ociju za shit dropove ? Ili mozda brain dead 5 min dungeon-i ?

Igra je super 1 - 60. I onda vidis da cak i da nije zestooooooki p2w igra je trash tier. Borba je dobra and thats it.
Ovo je pravljeno da se igra na klonji jednom rukom dok drugom brišeš guzicu. Endgame je prekopiran iz starih korejskih p2w mmo igara tipa Cabal ili Mu Online, znači nađeš veću prostoriju ili hodnik i ideš ukrug i ubijaš mobove koji se respawnuju i tako dok ne dobiješ level ili opremu koju tražiš a onda promeniš prostoriju i radiš to isto.
 
Oops...Kinezi im lupaju rampu: https://www.reuters.com/technology/...ortals-china-launch-shares-tumble-2022-06-20/

Verovatno im se ne sviđa tematika, koske i krv...ništa, ili će da izbace "prečišćenu" verziju za Kineze ili će za Zapad da izbace patch koji će da smanji P2W i poveća drop rate gemova, tako nešto, ne bi li nadoknadili izbubljenu kintu od zapadnjaka, pa ko se primi...

Postoji i glasina da je neko iz Net Ease-a brbljao nešto protiv Xija na društvenim mrežama pa ih zato koče...ko zna.
 
Ne znam sta je veci meme - dal sama igra u vakuumu kao entitet ili ljudi koji je slepo brane da moze da se uziva kao F2P.
Nah.
 
1657109125400.png
 
Pa sa tom svrhom je i napravljen.
 
Zvuči mnogo ali realno to je sića kad se uporedi sa drugim igrama.
 
A sta je tačno definicija da može da se igra kao f2p?

Pošto sam ja sa 2 battle passa na svom serveru koji je trenutno level 60(122) u top 20 u svojoj klasi i za challenge riftove san uvek u top 10 kad ih igram a da čak i nemam nameru da se posvetim tome nešto studiozno?

Battleground win rate mi je preko 60% pa me zanima jel moram da budem najbolji na svetu da bi se reklo eto može free to play da se igra?
 
Igra je P2W i tu nema sta da si polemise previse.Meni je najveci problem sto ne znam kakav mi je skill ili koliko sam ili nisam dobar u ovoj igri.Kazes da si u top 20 na tvom serveru?Dali si se ikada zapitao koji bi bio na listi da nije p2w aspekta..mozda u top 5 igraca?To nikada neces saznati.
Ako ti nije bitna bilo kakva kompetitivnost onda je ovo sasvim dobra igra.Meni je vazno koliko mogu daleko da doguram na toj nekoj listi.

 
Meni je P2W pre svega iz aspekta što postoje upgrade elementi koje je moguće isključivo kupiti za realni novac, konkretno mislim na dawning echo.

Ono što hoću da kažem jeste da kao f2p igrač za dva meseca nisam osetio da sam nešto drastično inferiorniji u odnosu na P2W igrače ili sam prosto imao sreće da ne nalecem na takve.

Poredio sam ocene sebe i onih koji su top5 - razlika je bila 20% - tome pridajem i legendary crest sreću koju nemam pa ne dobijam kao drugi f2p igrači ni od kuda 5 star gemove već od 10 dobijem 9 1star 😂
 
Poslednja izmena:

Sto mi ga je zao, ulozio covek 100k dollara u igru i ona kukak kada je bukvalno pobedio sve koji postoje na serveru i ima toliko visoku battleground poziciju da ne moze vise da nadje mec da sa nekim igra ili da kazem da se izivljava sada kuka ko devojcica i kao hoce da trazi povrat novca jer on je ulozio tolike pare u igru da bi mogo da pravi pare sa tom igrom.

Ja stvarno ne znam sta je ovom liku bilo u glavi i sta je on zamisljao da ce svi da sada krenu da ulazu stotine i milione eura u ovo. Koja dijabila.
 

Sto mi ga je zao, ulozio covek 100k dollara u igru i ona kukak kada je bukvalno pobedio sve koji postoje na serveru i ima toliko visoku battleground poziciju da ne moze vise da nadje mec da sa nekim igra ili da kazem da se izivljava sada kuka ko devojcica i kao hoce da trazi povrat novca jer on je ulozio tolike pare u igru da bi mogo da pravi pare sa tom igrom.

Ja stvarno ne znam sta je ovom liku bilo u glavi i sta je on zamisljao da ce svi da sada krenu da ulazu stotine i milione eura u ovo. Koja dijabila.
Ako ovo prodje bice kao u koreji gde je bacanje pare na igru normala. Pogledaj koliko su davali na Lost Ark u koreji samo da bi bili top igraci.
 
A u duši ...mrak 👆

Skidam,da vidim kaka je,sa kojom klasom najmanje boli?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno