Šta je novo?

Diablo II Resurrected

Ostaje mi samo da vratim grafiku u classic i da cepam sa drugarima online koji ne radi ;D
 
Moj problem sa paladinom je bio do bindovane aure na krug. Svi paladini na konzolama koji su tako bindovali neku auru su imali taj bug do sinoc, cim se remapira, sve je ok. Inace, meni je stvarno ovo uzivanje na dzojpedu :)
 
Jel to ono kad napraviš štap sa +3 na fire? Ja probao al nije mi nešto uspelo 🙄
 
Ja se malo pripremao par dana pred izlazak, evo nekih stvarcica :)

Early leveling (rune uvek tim redom ubacivati kako pise):
Leaf - Tir + Ral. Tir odma u 2 socket staff od vendora (juriti neki dobar +skill tipa Warmth ili Fireball. Ral na lvl 19 da se dobije Leaf. Najbolje 2 soc staff od vendora oko lvl 11)
Stealth - lvl 17 - Tal+Eth ( +25% Faster Run/Walk, +25% Faster Casting Rate, +25% Faster Hit Recovery, +6 to Dex, Regen Mana 15%, +15 Max Stamina, Poison Resist +30%)
Spirit (lvl 25) is the rune word ' Tal Thul Ort Amn. ' for swords or shields in Diablo II.
Smoke - Nef+Lum - Armor for Hell resistances
Ancients Pledge - Ral+Ort+Tal - early resistances shield, need 34str
Heart of Oak - Ko+Vex+Pul+Thul in Staves & Maces only. Caster weapon.
Lore - lvl 27 - Ort+Sol, +1 skills helm, mana on kill, light res...
Chains of Honor chest - Dol+Um+Ber+Ist - resistances, +2 skills, life stolen, strength...
Rhyme - Shael+Eth - 20% Increased Chance of Blocking, 40% Faster Block Rate, +25 to All Resistances, Regenerate Mana 15%, Cannot Be Frozen, 50% Extra Gold, 25% Magic Items

Mercenary:
Insight is the rune word 'RalTirTalSol' for polearms or staves - Meditation aura
Obedience - Hel+Ko+Thul+Eth+Fal' for polearms - merc weapon

Ort Rune + Weapon → Fully Repaired Weapon
Ral Rune + Armor → Fully Repaired Armor
 
Treći akt je po meni najzahtevniji. Barem kod mene se tako pokazalo.
 
Lionheart, Duress, Treachery i Fortitude su takođe odlični runewords.
Duriel's Shell je dobar unique chest, Shaftstop takođe. Aldur's set čizme. Obedience polearm za merca. Tarnhelm i Rockstopper dobri šlemovi i često padaju...
 
Meni se čini kao da je igra generalno bolje optimizovana nego u beta što je i logično ali sam se ipak lepo iznenadio. Na istim podešavanjima koje sam imao u beta, ovde imam barem 10 fps više na istoj konfiguraciji.
 
Moze da se igra na konzoli. Ima dosta nedostataka u odnosu na PC, ali je igrivo.
 
@Stonecold , isto ga igram na PS5 i ja bih pre rekao da ima barem isto onoliko prednosti u odnosu na pc koliko i mana : ) Cinjenica da u svakom trenutku imam aktivno bindovanih 6 skillova mi je neprevazidjen benefit, kao i 360c kretanje.
Mana je sporije upravljanje inventarom i preciznost castovanja s odredjenim klasama. Ja igram hammerdina i ne planiram vise ni da razmisljam o mouse/keyboard igranju. Da, ko se lozi na sto efikasnije farmanje i speedrunovanje sigurno konzola nece biti prvi izbor, ali za kezual vecernje igranje, konzola je pun pogodak :)
 
Bas me mami da vam se prikljucim, ali znam da ce to kao i u D3 da me kosta 2000+ sati zivota :)

Probacu da se suzdrzim do D4 pa se onda druzimo
 
Hold On Waiting GIF by Fleischer Studios
 
Ja probao na dzojpedu da cepam, jeste lepo kretanje, sve je to picanski, ali jednostavnije je na m+k
 
Ala me istrolova na kraju, Tyrael mi nije otvorio portal kod Baal-a iz nekog nebeskog razloga, pa mi je poslednji cinematic jos zakljucan...
 
Ja pičim sa barbarianom na PS5. Za 4 dana stigao do Diabla. Sve počistio, level 29. Neću da tučem Diabla nego planiram sve iz početka.
 
Sorcericu igram, ostao mi je samo act V Hell. Zeznut mi je sa trenutnim gearom, a necu na kvarno teleportom da prelazim. :D

Moram malo resiste da sredim, pa da predjem i to... pa onda respec za farmanje.

Fale mi 2 Ber za Infinity (samo :rolleyes: ), verovatno se iscimam oko toga pa predjem na lightning.
 
Koliko sam se samo odvikao od 25fps-animacija-endzina i breakpointa, ali u neku ruku, mnogo je i zanimljivije, stvarno treba skilla :)
 
Ne mogu da pobedim diabla sa barbarianom. Joypad definitivno nema brzinu i preciznost tastature i miša koja je ovde potrebna.
 
Normal. Takodje fali stand still dugme koje dosta pomaže.
 
Poslednja izmena:
Koliko sam ja primetio uvek je stand still dok samo drzis dugme za udarac. Ne juri sam monstera koji se krece
 
pa normalno, modovanje nikad nije ni bilo zamisljeno da radi online. samo single player / tcpip / lan
 
Nazad
Vrh Dno