Šta je novo?

Diablo 3

9X0369R.jpg
 
lol :d
 
Lepi itemi nema sta! Jos samo da docekamo update. Jel ima neke naznake kada bi mogo da se ocekuje novi update? Kontam da je rano pitati ali sto da ne?
 
da, 2.1.2 ce doci sa seasons 2 u decembru
 
ma vec imam bolestan int furnace , nije mi toliko zao za furnace koliko za woh

hteo sam samo da pokazem kako me je igra iztrolovala u roku od 3 lvla da su mi pala 2 veoma retka dropa
 
Ako može neko da proba da se loguje u igru, meni ne radi nešto.
 
Ne radi ni meni tako da znas da nisi jedini :).Do njih je nesto.
 
Poslednja izmena:
Dzaba kada je lag 250ms, radi katastrofa, jos mi ptr snimljen na hdd, uzas zivi.
 
PTR je uvek imao minimum 250ms... Izgleda zanimljivo novi M6
 
lag je zato sto je samo 1 server i on se naalzi u americi negde

m6 maruder sada kida 5 sentry + cluster = x5 critovi od 300 mill svaki cast

Krider je sada bis Elemental arrow kao generator i cluster kao spender

taskerice = sada usles jer sentry pucaju kad i ti pucas tako da nema vise breakpoints

sada ce cindercoat bude dobra stvar ili magefist ili ko ide cold frostburn
 
Bas cu da probam frostburn-ke malo, mada cini mi se da radi losije nego inace zbog navale ljudi na ptr.
 
Zna li neko da li ima ačivmenta koji se mogu propustiti u prvoj sezoni? Znam samo za one u okviru Feat of Strength da su missable.

EDIT: To ustvari ja kapiram da su missable, a nigde nemogu da pronadjem bilo kakav info.
 
Poslednja izmena:
ja sam probao na brzinu mog range monka u ptr-u i sada wol diluje 300 mill (fire runa) a moze crit da ide i preko 400 mill za sada mi se svidja :D
 
Probao sad malo ptr. Kridershot stvarno zlata vredi, ali ce dh morati u sirokom luku da zaobilazi elite sa reflectom. Posto sad sentry puca onda kad i ti jednostavno primas vise dmg nego sto mozes da primis. Mozda da pucas u zid, a sentry na mobove :)
 
Cao ljudi, par pitanja posto sam uzeo ekspanziju, presao je i sada krecem ovaj advnture mode sto svi igraju. Naime moram reci da igru igram casual, kada stignem posle posla neki dan. I naravno kao od d2 - sve mi se jako svidja i obozavam je. :)

Jel ima neki dobar community, youtube kanal, forum sa guidovima/tips/tricks oko manje vise svega? Znaci sta je sta, riftovi, skillovi, oprema itd.
Igram sa barbarinom i za sada samo sa njim. Imam gomilu pitanja oko skilova, opreme, setup-a. Npr nemam problem oko aoe dmg ali single target dps mi je ocajan. Naime oprema mi je pocetna, tek sam lvl 30 paragon, ali opet znam da tu nesto ne radim kako treba. :)
 
ostavi ovde battle tag, dodacemo te u friend listu, pa mozes sa nekim igrati, pitati itd
 
Vazi stavljam kada dodjem kuci jer ne znam napamet, lakse je tako nego ovde da se ispisu par strana.
thx :)
 
Cao ljudi, par pitanja posto sam uzeo ekspanziju, presao je i sada krecem ovaj advnture mode sto svi igraju. Naime moram reci da igru igram casual, kada stignem posle posla neki dan. I naravno kao od d2 - sve mi se jako svidja i obozavam je. :)

Jel ima neki dobar community, youtube kanal, forum sa guidovima/tips/tricks oko manje vise svega? Znaci sta je sta, riftovi, skillovi, oprema itd.
Igram sa barbarinom i za sada samo sa njim. Imam gomilu pitanja oko skilova, opreme, setup-a. Npr nemam problem oko aoe dmg ali single target dps mi je ocajan. Naime oprema mi je pocetna, tek sam lvl 30 paragon, ali opet znam da tu nesto ne radim kako treba. :)

Ovo bi i mene interesovalo. Daj link do tvog D3 naloga pa ce ti sigurno neko pomoci ko isto igra sa barbom.
Ono sto sam nasao i da je vrlo lepo objasnjeno je bas za barbariana i DH.
Nazalost za ostale karaktere jos nema.

http://www.icy-veins.com/d3/barbarian-build-furious-charge-fire-with-the-legacy-of-raekor

Inace sada mi je jasno zasto nema vise skoro nikoga od benchovaca na pravoj igri, kada su svi na PTR-u. :)
 
E super, hvala za link!
Boze kakva harmonija u buildu i itemima sa skilovia, strasno :) :) :)
 
Nazad
Vrh Dno