Šta je novo?

Diablo 3

Udjoh danas bzv na DH..Nista od opreme nema, samo nekakvi bow sto su mi giftali iz partya i offhand koji sam kupio za 50k na Ah, reda radi..

I svaki put kad pucnem, izbaci po 4-5 hellfire kugli.. o.0

YP4nPZP.jpg
 
Sinoc pikao malo kad sam dosao sa posla i pade mi buzdovan za Crusadera,mislio sam da oprema za Crusadera pada samo u RoS-u.
 
miro miro miro mirjana runda 2 :d

U2wY9Al.jpg


2UPsu5e.png


518 str od 524 max
215 vita od 218
84 all res od 85
11% speed od 12
 
GZ !

Ja dobio dc nakon sto sam ubio skeleton kinga... I sad ne mogu da se ulogujem u igru. Iako net radi normlano.
 
meni nije htelo, pa je usao malopre
 
Nerfovali su i podrum :)
 
nisu nerfovali act III keep 3 2 1 :p
 
P.s. Jel neko skoro kupovao ROS preko gifta sa americkog sajta? Da li radi to jos ?:) Kontam da ne moze da se nadje nigde jeftinije od tih 39 dolara.
 
P.s. Jel neko skoro kupovao ROS preko gifta sa americkog sajta? Da li radi to jos ?:) Kontam da ne moze da se nadje nigde jeftinije od tih 39 dolara.

Neko je pisao o tome par stranica unazad, koliko sam razumeo uspešno je obavio kupovinu, potraži.
 
P.s. Jel neko skoro kupovao ROS preko gifta sa americkog sajta? Da li radi to jos ?:) Kontam da ne moze da se nadje nigde jeftinije od tih 39 dolara.

Ja sam uzeo ROS pre nekih 4-5 dana. Direkt sa svog naloga giftovao svoj e-mail, onako ko Mr. Bean :D. Sestrić isto uradio preključe.
 
Eh kako me nece...

Dodjem danas sa posla, da upalim racunar kad cvrc pregorilo napajanje :-/ Nema d3 dok ne stigne novo.
 
Ubija latency...pojavio se ponovo rubber band issue, samo sad sa monkom :S:
 
@nrnemanja
@[Miki]

Kupite sa kinguin.com
I tamo ima cdkeys cini mi se

Oni su posrednici pri kupovini sa svih ostalih sajtova koji daju reselling, i cim nesto ne valja, vracaju pare
 
Odradio like i dobio kupon :).I ja sam to isto citao.Samo da uplatim evrice na karticu i kupicu odatle.
 
Iscitao sam par foruma svi kazu da je ok. Jos odradis like na FBu i dobijes jos 5% popusta. Izadje ~2700 din.

Nekad je bolje platiti i 1000 dinara vise pa da budes siguran 100%,nego gatati u pasulj i razmisljati dali ces biti prevaren ili ne!Zna se koji su sajtovi pouzdani za kupovinu!
 
i gde zure??
 
Svaka čast za P500 ali što reče illidan čemu žurba. " Pregoreće" ljudi. Juče gledam Kripp-a kaže čovek da mu dosadio argp (D3, i PoE).
 
Nazad
Vrh Dno