Šta je novo?

Diablo 3

Igra je obrisana...Ceo hell i dva akta inferna su prosli bez item-a koji su dovoljno dobri da ih bar neko vreme setam(skoro svaki item koji nosim ima +X% za magicne iteme). Za ~ 100 sati igranja nasao sam jedan legendary item a i on je dosao na nightmare nivou tezine. Blacksmith mi je lvl 10 a ni za hell tezinu nema sta da ponudi, brdo zlatnika je potroseno na budzenje kovaca zajedno sa gomilom istopljenih itema u nadi da ce iskovati nesto bar solidno ali nista od toga. Zlatnika imam ~20.000 a za taj iznos ne mogu carape za barba da kupim :)
Kada sam se pomirio sa cinjenicom da necu dobiti dobar item u igri, a znam da mi treba najmanje 1.500.000 zlatnika za prosecnu opremu na AH kako bih samo prezivljavao inferno odlucio sam da je obrisem. Da bih sakupio dovoljno zlatnika treba mi jos 20+ sati igranja, jos toliko bih potrosio licitirajuci na AH,pa da licitiram jordan patike za sebe ne bi mi samo licitiranje palo tesko pa da traje 150 sati :) ali za cipelice mog virtuelnog junaka, BS.

jedno vreme me je drzala parola:
"I'd give up Diablo, but im no quiter" :d ali ipak diablo nije cokolada :D
 
Tsk tsk... kakvi ste vi ljudi sa malo strpljenja :p

Ja igram World of Tanks godinu i po dana, imam skoro 9000 bitaka odigranih, pa imam tek dva top tier tenka i ne žalim se :)

Ne razumem baš taj sistem razmišljanja... valjda zato što ja uglavnom igram igre koje nemaju tako definisan krajnji cilj, već je sama čar igre... zamisli... u igranju.

koji ti je battle tag :) da te dodam u list ako se slazes :)
Dandy#1610
 
Poslednja izmena:
e ovo i mene zanim.
i baš bih voleo da vidim taj daibo koji ima bolje statse od dva 1-ručna oružja.

Znas kako, kad igras DW dps ti se ne povecava za kolicinu oruzja koje imas, vec ima formula. Ja sam celo hell presao kao dw monk sa +
Attack speed, spirit regen, crit i jos dva statsa. Nijedan 2h nije prismrdeo ovom kombou a dps mi je bio max 2.5k.
Na hell diablu mi je pao mnogo dobar 2H i sad mi je dps oko 11k, kritovi po 34k ...
 
Tsk tsk... kakvi ste vi ljudi sa malo strpljenja :p

Ja igram World of Tanks godinu i po dana, imam skoro 9000 bitaka odigranih, pa imam tek dva top tier tenka i ne žalim se :)

Ne razumem baš taj sistem razmišljanja... valjda zato što ja uglavnom igram igre koje nemaju tako definisan krajnji cilj, već je sama čar igre... zamisli... u igranju.

100 sati bwe, gde tu nedostaje strpljenja ? :) gde je "čar igre" kada se sve svodi na sakupljenje zlata i trosenje istog u AH-u ? :d ja bih malo i da uzivam u igri, ne u licitacijama i pwnovanju sada smesnih protivnika sa hell tezine jer sam "quite a pussy" za inferno na kojem obican zombi vs Ja traje kao sampionski mma mec od 5 rundi :d

na termin "čar igre je u igranju" svako gleda drugacije...
 
Pa šta znam... ja sam recimo tek stigao do nightmare-a jer igram sa pet likova različitih klasa naizmenično i uvek mi je interesantno jer menjam stalno taktike i eksperimentišem.
 
^ +1

To je poenta diabla. Skoro breskonacan izbor mogucnosti, kombinacija i ogroman replay value.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Eeeee quiteri, tek ni mesec dana nije prosao od izlaska igre a vec neko odustaje. I to jos igrano samo sa jednom klasom a imas ih jos 4.

Sta da ja kazem 75 sati, stigao po Belial a ni jedan Legendary, ni jedan jedini. Samo rare itemi prste, ali to svaki 10 stavim na AH.
 
To je avatar forma wizard-a.
 
Bolje da vam ne padne legendary nego ko meni da vam na barbu padne legendarny shield sa inteligencijom kao glavnim statsom...
 
Bolje da vam ne padne legendary nego ko meni da vam na barbu padne legendarny shield sa inteligencijom kao glavnim statsom...

udeli nekom wizardu (meni :D )

btw, upravo sam trejdovao CS GO za 1,5mil D3 golda, sad mogu da se igram na AH :)
 
btw ,sinoc mi pade onaj legendary hellrack 2hand xbow na inf act1 ,
instant sam ga okacio za 2mil na ah :) pa sta mi bog da
a ako prodam,castim vas :)
 
Diablo se igra i igra i igra i igra i igra i igra......godinama!
 
aaa jel imas jos neki cs go za trade :p

imam, ali dizem cenu
Dota 2 za 1mil, CS GO za 2mil :D

farm for your games :)

salu na stranu, kupih ovaj item za samo 10k i sad igram totalno drugu igru :D DMG mi je 10k, bez bafova, lvl50
 

Prilozi

  • stuff.jpg
    stuff.jpg
    55.8 KB · Pregleda: 122
Poslednja izmena:
^Ne unistava se ni gem ni item kad ga rastavis kod draguljara

Inace, AH mi ne radi vec 3-4 dana. Bezobrazluk.
 
Poslednja izmena:
Došao sam nekako do drugog act-a na infernu i vreme je da se odustaje, oprema koja treba je nekoliko miliona po komadu, tako da ....
 
Zavisi. Ja sam sas act 3 upravo downovan prvi boss. Malo solo malo sa drugarom koji tankuje. Ali opusteno nisam platio nijedan item preko 150k. Samo ako imas malp vise vremena da trazis po AH.
 
ni ja ni jedan preko 150k, danas sam kupio solidan shield za 5k golda i neck za 900 golda :D (samo sam oruzje platio 500k a za 2 miliona bi otislo na ah za sec, kupio na slepo cim sam video dps, da sam gledao staste, nestalo bi, kao sto mi se desilo x puta) sad mi je act-2 bas lak, opusteno tenkujem i ubijam sve, ali act 3 je horror :D cini mi se da je bar 2 puta tezi nego sto je a2 tezi od a1 :D sve iteme sam placao u proseku oko 50-100k, a i dalje igram bez res, mislim se da je res u igri overrated i itemi sa 50+ "res to all" a da imaju solidne i ostale statse su preskupi, na pocetku a3 ne verujem da bi mi ni 900+ res pomoglo, oprema od par milona po komadu je mozda potrebna za act4 za act2 nije sigurno.
 
Poslednja izmena:
koja je ovo bolestina da mi za 5 min dropuje 2 itema koji imaju jedan 57 res to all a drugi 67 res to all + ostali statsi extra :D, i to sve posle ovog mog poslednjeg posta :D
 
Hmmm nije mi baš jasan random itema posto sam dobio 2 indetična rare itema u istoj sobi 15 sec razlike. Jedan bacio elite mob a drugi iz kovcega. Potpuno iste sve vrednosti.
Item čak i nije loš uopšte - štit sa 50 all res i svašta po nešto .
 
meni je vec 4 zuti item dropovao za redom sa res to all :D, a do danas za 95 sati igre nikada, valjda vidi igra da mi treba :D
 
Poslednja izmena:
Zavisi. Ja sam sas act 3 upravo downovan prvi boss. Malo solo malo sa drugarom koji tankuje. Ali opusteno nisam platio nijedan item preko 150k. Samo ako imas malp vise vremena da trazis po AH.

Ma kojih 150k wtf?! Ja neprestano tražim iteme na AH ne bih li mogao da pariram kripovima iz Act II, Inferno naravno, pukao sam do sada preko 1,5 M zlatnika na opremu, digao resistanse na preko 600, armor 9,2 k i opet me jbne musice ubijaju kao malu bebu. Stvarno ne znam koliko jak za Act II trebam biti? Act I mi je smešan sada, mogu preći kompletan do Butchera bez da zaginem i da ne pazim.
 
Nazad
Vrh Dno