Šta je novo?

Diablo 3

Sacred 2 ce biti u rangu sa novim Diablom...

Pa dok nisam video D3 palio sam se na Sacred 2 ali ono u fazonu bice dobra (valjda) cisto da nadje zamenu Titan Quest a sada ce biti igra koja ce se igrati dok ne izadje D3... a posle skuplja pasinu ,jer Blizzard je Blizzard a tek hype to je strasno... posto ovo nije tema od S2 idemo na D3...

Evo jos brisem bale sa tastature posle odgledanog gameplay trailera :p... onaj pocetak u onim rusevinama me je ocarao extremno odlican dizajn nivoa neprijatelji jeste da nisu bas tolko marcni ali surovi iali krvavi jesu ... nadam se da je neko primetio tamo pri kraju kad explodira onaj kultist znaci bice krvi do kolena, jos onaj deo kad onaj prvi boss ubija onog barb strelca makaze mace i leti meso.

Sto se tice rusevina meni uopste ne izgleda cartoon like grafika jeste da nije mega mracna kao D1 ali daleko je od WoW-a , koji nisam igrao ali sam se ga nagledao dosta, kad se izadje napolje e tu je vec malo sareno ali izgleda nedovrseno ... Titan Quest jeste saren ali ipak drukcija je tema a i grafika.

Sto se tice klasa imam neki osecaj da nece biti Necromancera :( jer po magijama Witch Doctor ga najbolje zamenjuje summonig, spells i curses. Ali nezna se jos koje ce klase biti licno bi bio zadovoljan kad bio bio jos Necro a ostali ni nemoraju najmanje volim Paladina (jer je gay :banana: ) i dosadna klasa a necro,barb,sorc,druid,assasin i delom amazon su ok.
 
Poslednja izmena:
Pa bice ono fora Archer ili tako neshto... :D
 
Ova igra ce biti apsolutni hit kada se pojavi. Diablo 1 i 2 su legende koje ce se uvek rado setiti svi pravi gejmeri. Must Play! :)
 
Ako grafika bude sarena kao sto se vidi po ovim slikama, i ako nema nasilja u igri, onda kod mene nema sta da trazi. Kad kazem nasilje, mislim na masakriranje neprijatelja na razne mastovite nacine, sekirom , buzdovanom ,shmajserom.... i slicno :)

Ako D3 bude prosao kastraciju, samo da bi se priblizio sto sirem krugu publike, onda je dosao kraj sveta. Upropastice igru koja ih je proslavila. Doh!

Mada cu ga igrati sigurno, makar me nista ne kosta :p
 
Sacred 2 poput Diabla, da - al' na drugoj planeti.
Ma samo da Barb, Druid i Amazonka budu kako valja, ostalo me ni ne interesira...:smoke:
Ju, mora se D2 opet instalirati vidim ja, da se obnovi shtivo...:D
 
ko neće da se bakće sa blizzard downloader-om, evo ekstraktovanih torrent fajlova za artwork, cinematic i gameplay trejlere...
 

Prilozi

  • Diablo3-artwork-cinematic-gameplay-trailers_en-US.zip
    75.3 KB · Pregleda: 57
Da imas pravo postu ne postoje Amazoni :d , ali Assassin i Sorccere moze ...

Kapiram da moraju da ubace barem jos jednu fighter klasu,ali ne pure kao sto je barbarian vec neku alternativu,recimo neki rouge ili hunter,tako nesto :)
Necromancera takodje smatram da nece biti jer je ovaj witch doctor ima dosta slicnih skilova.Sorceress znaci ispada,ali mora neka zamena,neki pure mage/wizard ?
I jos jedan...

@KuzmaX: kako nema nasilja? Pa neprijatelji prste na sve strane. :)

Vidim mnogi se zale na grafiku,mene je odusevila.OK,mozda moze malo tamnija,ali to nije problem doraditi.Dalje,cemu zoomiranje do kraja i onda gledanje? Igrace se sa maksimalnim zoom out-om,tu nema polemike. Animacije pokreta i raznih skillova naseg barbariana su odlicne.
Ja znam kakvo je bilo moje iskustvo sa grafikom u Diablu 1 i 2 bilo: kec kad je izasao,odusevljenje.Dvojka,veliko razocarenje sa grafikom,pa opet se pikalo samo tako.
 
E krastavac sad ne moze se svima udovoljiti. Meni je D2 bio skroz ok i dan danas mi je i mogu da ga igram jer zaista nije sve u grafici. Meni nece preterano smetati i da ostane ovako (rekoh voleo bih malo vise dark fazona) jer ja ocekujem od ove igre ono sto je i D2 imao a to je super gejmplej i odlicnu atmosferu.
Meni je samo zao sto se ne zna nista o datumu izlaska. Nadam se da ce to biti ubrzo posle izlaska SC2 koji takodje jako mnogo obecava.
 
a odakle vam svima da nece biti charobnice ? jbt, da je neko od vas chitao lore diablo sveta, znao bi da amazonka pripada klanu gde mushki vode senate i drzavicu, a zenke ratuju (tlo im je takvo da je zahtevniji dexterity, i maleno telo, nego robusno telo mushkarca) a sorserica pripada klanu koji neguju elementalnu magiju bez demonskih uticaja (pure magic) gde se za to spremaju samo malene devojchice.

a i potvrdjeno je od strane blizzard-a da iako se ne zna da li ce se nekro pojaviti, nije tachno da je witch doctor zamena za njega.

choveche, do juche ste svi u onom ledu videli artasa, a sad prichate kako ce sigurno biti ovo, a nece biti ono... to je blizzard/diablo, i NIKO ne zna shta ce biti, osim njih samih.

dodushe, izvesno je da ce paljke da bude, on mora da bude. on mu dodje kao MK shkorpion, u Diablo svetu.


ja bih eto, voleo da vidim shto vishe caster-a, i pored ovog doctora, zanimala bi me neka wiz varijanta neke tamo leve sekte u D svetu, a gotivio bih da bude i neki ninja like lik - lakshi od barbarice, a mlati onim motkama sa zaoshtrenim vrhovima ... ne znam dal je iko od vas gledao kineski film - Curse of the gloden flower (ko nije, odma download), i zadnja shorka scena u filmu, ono je prelepo, skroz diablo like - jedan lik, vrti Guan Dao i kolje nevidjeno veliki broj vojnika, koji imaju naredjenje da ga sachuvaju zivog, a niko ne moze ni da ga rokne da oce.
 
Pa rekli su da ces za svaku klasu imati izbor pola.

..znao bi da amazonka pripada klanu gde mushki vode senate i drzavicu, a zenke ratuju (tlo im je takvo da je zahtevniji dexterity, i maleno telo, nego robusno telo mushkarca) ..

A sta ces da radis sa mushkim 'Amazonom' u Diablu,ces da vodis senat? :d

ljudi se zbune, kad igraju sa Necro-om, pa insistiraju na njegovim top skilovima, shto je greshka. kao shto je nevidjena grshka budziti poison nova-u.

cela char sa necro-om je da se zbudzi nekoliko kletvi, a fenomenalni amplify damage (prvi level curse) + golum u svojim varijantama = win. a ljudi to ne znaju, pa budze lower resist, pa krkaju poene na bone spirit i bone prison ...

Lepota Diabla je u velikom broju buildova sa jednom klasom.A taj golem+iron maiden je jedan od prvih necro buildova(uz corpse explosion),i kao takav dosadan do bola. :)
Eplify damage jeste odlican,ali ja ne bih rekao da je lower ressist losh,naprotiv.Ako su u party-u Vengence paladin,sorc,berserk barbarian(ranije je lower resist skidao i magic resistance,nisam siguran da li su na kraju to izbacili),elemental druid,lower resist ima neverovatno pozitivan efekat.

.. chak sam jednom i zbudzio golem-a jacheg od full varvarina.

E,ovo malo teze. ;)
 
Poslednja izmena:
...jbt, da je neko od vas chitao lore diablo sveta...
Sada i ti, kontash ovde ima ljudi koji iako vole igru pak nisu toliki fanatici..A i radije cu da chitam npr. Jutejina Gordera negoli lore Diabla iako sam nad istim proveo godine.
'Fala prijatno.
 
Poslednja izmena:
bem li ga, svi ti story tajpovi mogu da se koriguju -

baja Amazon ce da bude neki elder, koji izmedju ostalog trenira amazonke, ima gadan skill, i poseduje pravo prve brachne noci :p

na shta li ce onda da lichi barbarian-ka ... brkata riba, il pak neka nalik na grace jones iz konana :D

Sada i ti, kontash ovde ima ljudi koji iako vole igru pak nisu toliki fanatici..A i radije cu da chitam npr. Jutejina Gordera negoli lore Diabla iako sam nad istim proveo godine.
'Fala prijatno.

eh sad, pa dobro, ja eto, volim da prochitam igru, pre nego li je instaliram ... zbog NWN sam prochitao sve monster manual-e, knjige i ostalo od DND-a, za WoW, dok sam pikao, znao sam ceo set, od a do sh. eto, od svega toga sam samo WoW pozaboravljao, znam samo da su elfovi uje*ali neki bunar, pa ima neki mnogo zaguljeni demon shto zivi u nekoj drugoj dimenziji, koji sve vreme truje svet, neko vreme su posao sa elfovima odradjivali 7 zmajeva koji su se smorili, pa ovi shto nisu hteli da napuste magiju bunara preshli na drugi kontinent, pa tamo postali andedovi, glavni elfovi su odradili uber sleep, dok im zena vodi drzavu, silvana se jedina pobunila od leech kinga, a pre toga je bila ubojit strelac, ljudi su sve vreme vodili neke bitke, a onaj glavni ork je vaspitan u stormwindu i sad poznaje dva fajting skill-a pa svi mogu da mu se sagnu, i tako to ...
 
Poslednja izmena:
bem li ga, svi ti story tajpovi mogu da se koriguju -

baja Amazon ce da bude neki elder, koji izmedju ostalog trenira amazonke, ima gadan skill, i poseduje pravo prve brachne noci :p

na shta li ce onda da lichi barbarian-ka ... brkata riba, il pak neka nalik na grace jones iz konana :D



eh sad, pa dobro, ja eto, volim da prochitam igru, pre nego li je instaliram ... zbog NWN sam prochitao sve monster manual-e, knjige i ostalo od DND-a, za WoW, dok sam pikao, znao sam ceo set, od a do sh. eto, od svega toga sam samo WoW pozaboravljao, znam samo da su elfovi uje*ali neki bunar, pa ima neki mnogo zaguljeni demon shto zivi u nekoj drugoj dimenziji, koji sve vreme truje svet, neko vreme su posao sa elfovima odradjivali 7 zmajeva koji su se smorili, pa ovi shto nisu 1hteli da napuste magiju bunara preshli na drugi kontinent, pa tamo postali andedovi, 2glavni elfovi su odradili uber sleep, dok im zena vodi drzavu, silvana se jedina pobunila od leech kinga, a pre toga je bila ubojit strelac, ljudi su sve vreme vodili neke bitke, a onaj glavni ork je vaspitan u stormwindu i sad poznaje dva fajting skill-a pa svi mogu da mu se sagnu, i tako to ...

1. nenenenene andedovi (tj scourage) su nastali tako sto je arthas u trecem delu (tj. Kel Thuzad pre njega) napravijo kugu koju koju su u brasnu prosirivali po humanima i ostalim zivuljkama koje umesto da umru kad riknu vracaju se u zivot i nemaju slobodne volje, undeadovi iz WoW-a su zajebancija jer su se otrgli kontroli Lich Kinga (cisto onako sinulo im) i sad su kao slobodni, napravljeni su cisto da se ljudi nebi u wowu bunili da nemogu igrati sa undeadovima.

2. Mesas high elfove i night elfove, 2 totalno razlicite rase, night elfovi (takodje NE u wowu), su elfovi koji zive po sumama njima je zena bila vodja (tj. i dalje je dok se malfurion nevrati iz emerlard dream-a), a High elfovi su oni pravi elfovi (blood elf u wowu) koji su jedno od najstarijih bica u azerothu, koju si bili uz alijansu u prva 3 rata, ali kad ih je napao arthas zbog sunwella alijansa im nije dosla u pomoc (tada je silvanas postala undead, prvo banshee a onda pravi undead, ali zato sto je high elf arthas je nije mogao kontrolisati, a izmedju ostalog i zato sto nije umrla od kuge), i tada je vecina poginulo al arthas se ubrzo povukao odatle, i zato mala grupica high elfova (koji sada sebe nazivaju blood elfovi ili sin'dorei) pod vodjstvom kael thasa sunstridera obraca se thralu za pomoc, i od tada se smartraju kao clanica horde, silvanas im salje pomoc i idalje se vode bitke oko njihovog ostrva kao i oko sunwella.

RESPECT THE WARCRAFT LORE :whip:
 
Vidi se da niste temeljno ispratili kampanju u RoC i TFT, bruka i sramota.
 
E a sta mislite ako Blizzard poludi pa omoguci da se igra kao Diablo?
 
Poslednja izmena:
Dodushe tek od Burning Crusade, ali opet, ima ih i u WoW-u...:smoke:

Shu shu shu ... ovo je "Diablo 3" tema nije tema "Sve Blizzardove igre" tako da night,blood, regular elf nemaju sta ovde da traze ... jer D3 world to nema, jos samo neko da spomene StarCraft svet i onda je ostislo predaleko ... mante se WarCraft-a.

I da stavili bi Arthasa tamo ... (na onu sliku) pa njemu su sad vedj dani odbrojani ... vec vidim vest guild Nihilum killed Arthas ... hehe.

Btw , ko je rekao da igra nema krvi i mesa... pa pogledajte onu scenu kad onaj demonski kultist explodira (9:43) pa posle bosovi koji umiru na komade. A tek sta me je odusevilo kako ginu i heroji, kad onaj final boss otkida glavu Barbarianovi .. znaci odgriza je ko sargarepu.... ko nije gledao gameplay trailer neka ne komentarisi kako igra izgleda.

Uzgred primetio sam da je textura zemlje (tamo napolju kad witch doc. mlati) verovatno pozajmljena iz WoW-a zato izgleda tako cartoon like.

Ma ovo ce biti paljevina igra prvo SC2 a tek ovo ... aaa nove generacije brzo D1 i D2 da se nauci stivo.
 
Poslednja izmena:
Moram dopisati, kako Whirlwind fensi izgleda u trojci to je majka...:smoke:
 
Isti je ko u dvojci :D
 
Shu shu shu ... ovo je "Diablo 3" tema nije tema "Sve Blizzardove igre" tako da night,blood, regular elf nemaju sta ovde da traze ... jer D3 world to nema, jos samo neko da spomene StarCraft svet i onda je ostislo predaleko ... mante se WarCraft-a.

E taman posto si prvi pomenuo Starcraft, ocu da kazem kako je ta igra ......... ;)
Salim se.. da se vratim na temu!
Elem, mene je licno ovaj demo odusevio, i jedini razlog zasto vi mislite da ovo nije dovoljno "mracno" je zato sto su ovi likovi bili previse jaki, sa vec namestenim magijama i setovima armora, pa su monsteri padali iz prve, a ni onaj "glavni" nije bio nesto strasan protivnik.

Trebate da vidite kako bi u d3 izgledali isti monsteri da svaki skida dobar deo hp-a a ti ne mozes da ih ubijas kao muve. Onda bi bili strasniji zar ne?

Meni nijedan protivnik iz d1 i d2 nije (bar graficki) terao strah u kosti, ali onda kada me udari i oduzme mi jednim udarcem 90% hp-a, tada postaje bar tih 90% strasniji nego na prvi utisak. Toliko se bojim da ne smem da mu pridjem. :p

Taman sam se odusevio time sto d3 uopste izlazi (ma kakav da je) a vi morate da mi unistavate hype neproverenim informacijama i raznim kukanjima bez razloga.
Sram vas bio :smoke:
 
Prati 'minimap' u gornjem uglu :)
Sada citam onu peticiju i procitam sta sam ustvari hteo da kazem.:)

- Light radius, as all of you can remember, Diablo dungeons were characterized by the combination of a light radius system with shadows, everything that resides outside of the character vision sight is shadowed.
Light radius.
Mislim da to moraju da ubace pod obavezno. :)
 
Nazad
Vrh Dno