Šta je novo?

Diablo 3

Ljudi znam da sam dosadan, Ima li neko ko igra Diabla , Placam Pivom da prodjem sa njim nekoliko riftova , da uzmem bar neki item za monka, Sve sam probao ali ne mrdam od T1.. Neverovatno.. ... Hvala.. Pivo Obavezno.. :)
 
Ja bih ali nisam igrao ove sezone nista, inace bih te rado boostovao.. :D
 
ja i ne igram sezonu. bio sam poceo. ali jako kasno.. a ostalo mi bukvalno svi zadaci u 4 krugu.. . bustivao sam monka.. ali ne mrdam sa njim u obicnoj igri..
 
Poslao sam na Klan Becmarkov. ako moze da prihvati neko.. Hvala.
 
done :)
 
uh ja malo igrao pre neko vece, dok nisam pohvatao skillove, navikao na poe/marvels flasks/medkits spam :)
 
Posto ce uskoro nova sezona, ima li nekog zanimljivog klana gde nema "male dece"?!

Verovatno moj najveci achievment u prosloj sezoni je paragon level kada sam delimicno zavrsio svoje "putovanje"!

Pogledati na sopstvenu odgovornost :)

Jedini ozbiljni klan u kojem sam bio je bio <Ws> Woods, medjutim sad su se vinuli u nebesa tako da slabo i da upadnes, mozes da nadjes sa kim da poigras par dana osim "male dece" koji ostanu bas kao i svaki novi. Ovako od nasih ne videh nista. Mene internet malo zeza sa pingom, ako igram Diablo ja igram 5-7 dana nolife.. Jedino ako nadjem 2-3 coveka koji bi da pocnu sezonu seo bih da igram, ako ne pocnem prvog dana preskacem ovu koja mi je verovatno i poslednja.
 
Ne trebaju meni ti nolife klanovi jer ne planiram dugo da igram sezonu. Problem sa svim klanovima gde sam bio, stalno svi hoce powerlvl recimo da bi morao sam da levelujes drugog lika, pisu razne gluposti po cetu, hoce lootshare a onda udju sa drugim likom i slicno. Igra je bolja kad igras i sa drugima, ali je ocigledno da su u vecini klanova sve solo igraci kojima su drugi potrebni samo za neki boost i kukaju kad ih niko ne boosta...

Ja sam do sada otprilike samo sa jednim drugom i igrao, retko sam nailazio na neke ljude po klanovima koji hteli da rade stvari zajedno od kojih vecina igra samo na hc, a meni to ne odgovara bas previse zbog druga koji ne igra hc (a nisam ni ja neki ljubitelj istog, igram ga samo zbog achievmenta posto nema sta drugo da se radi :D)
 
Ja generalno kod ARPG igara ne volim uopste klanove i njihov koncept. Jer na kraju to se sve pretvori u no life, sto jednim delom npr. PoE(meni najbolja ARPG igra i koju najvise igram) i sam po sebi i jeste:d

Elem, izgleda da nam stize nesto krupno za Diablo, da li D2 HD ili remaster kako god ga nazvali ili potpuno nova igra.
 
ja uopste ne vidim ulogu klanova u ovom tipu igara? nije ovo wow pa da se organizuju raidovi

ako hoces u BENCH mozes, bice nas sad kad krene sezona
 
ja igram svaku sezonu u prvih mesec dana,imam par drugara za grupu i nikad nije dosadno. moze da se prikljuci ko god oce :)
 
Ima li ljudi aktivnih za igranje D3 generalno.. Ne vezano samo za sezonu.. ako ima neka me dodaju B3l1#1511 , Poz..
 
Eskpanzija?

http://www.diablofans.com/news/48838-artwork-of-female-and-male-necromancer-leaked#comments

necromancer_male_female_art.jpg
 
^
An old interview with Jay Wilson back before Diablo 3 was released:

"We are trying to design the Witch Doctor class so that if we did bring back the Necromancer, there's room for him. We're looking out ahead of time at what our expansions are going to be, so we've got to keep room open for some of those other classes down the road."
 


A big bit of Diablo news came out of BlizzCon today, as Blizzard announced that the original Diablo is being recreated in Diablo 3. The update, which will be a free event, will feature almost everything you love about that great old game, from 16 levels and four main bosses to a special graphics filter that will make the graphics "pixelated and grainy," and even character movement that's locked to eight directions.

"There will be many secrets to discover as well. If you love Diablo, this anniversary event will be very nostalgic," chief development officer Frank Pearce said during his presentation.

Pearce also revealed, not entirely surprisingly, that the Necromancer, inspired by the Diablo 2 class of the same name, is coming to Diablo 3. The Necromancer will go on sale next year as part of character pack that will include some other new features as well.
 
Mislio sam da ce Necro stici uz ekspanziju, ali halapljivi kao hero bundle ili sta vec. Ovako moze samo Blizzard niko drugi:d

Fino sto su ubacili ovaj event za keca, ali jasno Diablo serijal im trenutno nije u vrhu prioriteta.
 
Necro je verovatno ostatak od napustene ekspanzije, ciju smo vecinu sadrzaja vec dobili do sada u okviru patcheva.

Bice sigurno zanimljiva sezona kad pack bude pusten u prodaju, samo da ne drapnu bezobraznu cenu. :)
 
Više se ne sećam, koliko je bio RoS kad je izašao? Ovo, ako će biti samo char pack, pa max 15€ vredi.
 
RoS u pre-order je kostao ako se ne varam 40 evra. A ovog Necromancera su trebali da daju jednostavno kroz update a ne da ga prodaju.

Kao da nisu uzeli dovoljno para od prodaje same igre, ali ako im ovo prodje sa ovom likom eto nama jos novih likova po novim cenam a posle toga se ne bih zacudio da pocnu i neke iteme i druge stvari da ubacuju za pare da se kupuju.
 
Ocekivao sam nesto totalno nerealno, solo sezonu odvojenu kao HC. Ovako.. igra pada u zaborav, i ovu sezonu ostavljam lagano i spreman sam na delete char.
 
Sve u svemu fina novina, ja i nisam puno ocekivao iako se hajpovalo maksimalno. Tati Blizzardu su druge igre na prvom mestu sada, ulaze se kao sto vidimo puno u Overwatch, HS. Sto se tice novog lika, 10-15e max, sa nekim dodatnim itemima za sam Diablo i ostale igre. Odigracu kao i do sada verovatno svaku sezonu, uradicu Chaptere i to je to.. Grind me ne vuce kao pre, osim ako igra masovno ne ozivi sledece sezone, ali sumnjam.. [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
quin sumirao stvari

 
i full video koga ne mrzi da pogleda (sa svim novinama)

 
Konacno su se setili da ubace ovu mogucnost da ne moras da imas 5 likova za 5 razlicitih bildova opreme, nego jednostavno da menjas sa jednim likom setove koje hoces bez da svaki cas podesavas sve ostalo i da menjas.

Ima lepih novina ali samo jos jedan pokusaj da vestacki produze igru.
 
Nazad
Vrh Dno