Šta je novo?

Diablo 3

Haha ja pokusavam znaci vec 4h :) mora da si usao na USA servere :p
 
Nisam usao na USA servere, tu mi je heroj. Igram normalno vec 1h. :D

Jedino sam ja online, niko iz friends liste.

Collectors editon benefits. :D
 
Ja sam igrao oko sat vremena bez problema na EU serveru.Radio AH, čak mi je i latenicja bila ok 65-70. Јеdino nije bilo nikog na Friends listi.
 
I ja sam usao posle duzeg spamovanja :) jos sam stavio password prste da slomim dok ukucam :D
 
Malopre sam se uspeo logovati i cak odigrati dobrih 5 minuta. Nakon toga BENG! izbaci me zajedno sa greskom 74. :S
 
Igrao sam 2 min taman da roknem zutog bossa kad ono krc :) ebes ovo necu nida pokusavam danas vise.
 
I meni je tako bilo na trenutak. E sad nesto opet cackaju pa prsti error 37 (da bog crko).

Tama sam hteo da vidim kako mi proslo cenkanje na AH a izgleda nista od toga.
a status servera svi zeleni, jeste
http://us.battle.net/d3/en/status
 
Ovi su više unajmili dizajnera i marketing agenata da se reklamiraju nego što imaju kvalitetnih programera koji znaju šta rade. Najžalije mi je to što mi je D3 prva igra koju sam kupio za puni iznos. To nikako neću prežaliti. Prešli su svaku granicu strpljenja. Postao sam ravnodušan! Od svega što sam očekivao od D3 sve su redom us*ali, sve do jednog!!!
 
kEoMz.jpg

wtf is this ? :)
 
samo kucaj /leave general


malo pre dodjoh s posla, raspremih se, upalih igru i udjoh iz prve :D
 
Nisam nikako mogao da udjem celo poslepodne i vece.

Otisao onda lepo u teretanu (nakon 10 dana), pa kod frizera, istusirao se, obrijao, jeo kao covek za stolom i sad sam miran sto se tice mog real world avatara :d
 
zato ja posle celog dana posle, kad ocu malo da opustim mozak dobijam error; glupa online igra koja nije trebala da bude online...bar ne za sp!!!
 
zato ja posle celog dana posle, kad ocu malo da opustim mozak dobijam error; glupa online igra koja nije trebala da bude online...bar ne za sp!!!

Upravo. Sve vreme pikam single jer osecam pritisak kad igram s nekim u ekipi da ga ne ispalim ako moram zbog necega da napustim igru. Jednom sam samo usao u ortakinjinu igru da joj dam par svojih starih zutih itema jer isto igra sa barbom i to je sve. A sad eto ti ga... ne moze ni single player zbog 37-ice. Bar se uvek setim onog debeljka na youtube-u sto se sprda sa ovim errorom "WTF are the other 36? Shouldn't this be Error #1 - I can't log the f*ck in? :D:D:D Kralj!
 
Je'l mene nesto nece veceras, ili su povecali tezinu na Act I inferna?
Pre patcha bih samo projurio, veceras mi svaki champion pack zadaje muke...
 
5k dps na nightmare, diablo here i come :D
 
završio sam Normal i lvl 32 sam, kao i većina ostalih.
čisto da iznesem moje utiske:
poenta cele igre je AH i uzimanje para od igrača. razumem ja da Blizz treba da zaradi pare, ali ovo je sramota. svaki apsekt igre je osmišljen tako da te jednostavno gura u AH. npr:
-drop je katastrofalan i po pitanju kvaliteta i po pitanju kvaliteta, tako da je jednostavno nemoguće igrati sa svojim dropom. zašto? da bi kupovao na AH.
-pravljenje predmeta je preskupo i besmisleno. treba da napraviš neki predmet 50 puta da bi dobio dobre statove. zašto? da bi ga potražio na AH.
-kakav je to RPG ako nemaš slobodnu raspodelu att poena? ovde kao sa svakim nivoom dobijaš poene, ali je to potpuno isto kao da ih i nema. svi likovi istog nivoa su potpuno isti i jedino što pravi razliku među njima je oprema. likovi napreduju jedino nabavkom bolje opreme, koju naravno, moraš da kupiš,jer ne može da ti dropne ništa.
-potpuno je nebitno kog lika vodiš, igra je ista za sve. naravno, da bi dobijao beskorisne predmete koje ćeš da prodaješ na AH.
-statovi predmeta nemaju veze sa klasom predmeta. ima Magic predmeta koji su bolji i od Legendary. koja je poenta ove zbrke? da bi se na AH prodavali klincima koji vide da piše Legendary.
-zašto je takva težina na Hell i Inferno? obzirom da je drop takav kakav je, jednostavno moraš da ideš u AH i da trošiš milione na opremu.
-zašto uvek padaju predmeti nižeg nivoa nego što je tvoj lik? da bi napravio novog lika sa kojim ćeš da ih koristiš i opet trošio milione na AH, jer će ti biti nedovoljni.
-veliki razlog zašto su se odlučili za neprekidni on-line je da bi ti AH uvek bio na dohvat ruke, pa koliko god da nećeš da kupuješ predmete, nekad ćeš da baciš pogled i da ti pođu bale kad vidiš šta sve tamo ima :)
naravno, igra nije pravljena za Srbiju. kad krenu razmaženi američki klinci da kupuju sve živo za pravi novac, Blizz će da se usere od para. a uopšte ne sumnjam da će najveći deo vrhunskih predmeta prodavati baš Blizz preko lažnih naloga.

sad mi je žao što sam dao pare za igru. ne zbog same igre, nego zbog neviđeno pohlepnog Blizzarda.
 
Slazem se za AH da je katastrofa i da se ceo sistem potrage za bolju opremu vrti tu.Sam blizz forum je pun zalbi povodom toga. Ali ajde sada zar ne bi bilo glupo da nakon 2 nedelje imas brdo likova koji imaju full epic iteme.
U d2 si mogao da za 5 sati stignes do lvl 90 i do solidnih itema. A za 7 dana i do full epic.
 
završio sam Normal i lvl 32 sam, kao i većina ostalih.
čisto da iznesem moje utiske:
poenta cele igre je AH i uzimanje para od igrača. razumem ja da Blizz treba da zaradi pare, ali ovo je sramota. svaki apsekt igre je osmišljen tako da te jednostavno gura u AH. npr:
-drop je katastrofalan i po pitanju kvaliteta i po pitanju kvaliteta, tako da je jednostavno nemoguće igrati sa svojim dropom. zašto? da bi kupovao na AH.
-pravljenje predmeta je preskupo i besmisleno. treba da napraviš neki predmet 50 puta da bi dobio dobre statove. zašto? da bi ga potražio na AH.
-kakav je to RPG ako nemaš slobodnu raspodelu att poena? ovde kao sa svakim nivoom dobijaš poene, ali je to potpuno isto kao da ih i nema. svi likovi istog nivoa su potpuno isti i jedino što pravi razliku među njima je oprema. likovi napreduju jedino nabavkom bolje opreme, koju naravno, moraš da kupiš,jer ne može da ti dropne ništa.
-potpuno je nebitno kog lika vodiš, igra je ista za sve. naravno, da bi dobijao beskorisne predmete koje ćeš da prodaješ na AH.
-statovi predmeta nemaju veze sa klasom predmeta. ima Magic predmeta koji su bolji i od Legendary. koja je poenta ove zbrke? da bi se na AH prodavali klincima koji vide da piše Legendary.
-zašto je takva težina na Hell i Inferno? obzirom da je drop takav kakav je, jednostavno moraš da ideš u AH i da trošiš milione na opremu.
-zašto uvek padaju predmeti nižeg nivoa nego što je tvoj lik? da bi napravio novog lika sa kojim ćeš da ih koristiš i opet trošio milione na AH, jer će ti biti nedovoljni.
-veliki razlog zašto su se odlučili za neprekidni on-line je da bi ti AH uvek bio na dohvat ruke, pa koliko god da nećeš da kupuješ predmete, nekad ćeš da baciš pogled i da ti pođu bale kad vidiš šta sve tamo ima :)
naravno, igra nije pravljena za Srbiju. kad krenu razmaženi američki klinci da kupuju sve živo za pravi novac, Blizz će da se usere od para. a uopšte ne sumnjam da će najveći deo vrhunskih predmeta prodavati baš Blizz preko lažnih naloga.

sad mi je žao što sam dao pare za igru. ne zbog same igre, nego zbog neviđeno pohlepnog Blizzarda.

A šta ti očekuješ od blizza,da pravi igru od koje neće imati dobru zaradu ? Brate pare su u pitanju,sve se vrti oko para,ceo svet.Svako gleda kako da zaradi što više..Svet se menja,ništa više nije kao što je bilo,pa čak ni video igre.Možeš da se prilagodiš ili da teraš neki inat i bojkotuješ sve živo..

Kako god okreneš d3 je odlična igra,tek je 16 dana od kako je izašla,ne sumnjam da ce probleme oko logovanja uskoro rešiti i baciti se na ostale probleme..
 
Znas sta meni nije jasno - Sta je starije *****ka ili Jaje.
Dakle, da bi kupio na AH ajtem, NEKO mora prvo da ga nadje i postavi.
Mozes da kraftujes, mozes da budzis MF do besvesti - OPET neko MORA da postavi ajtem koji bas tebi treba na AH.

Nazalost, kad malo bolje sagledas scenu, shvatis da ce tamo neki Sejk radije da plati $$$ za Ajtem nego da farma - pa kada ga ubije prvi plavi mob opet - i tako u krug.
Ja iskreno, ne zelim da pazarim ajteme sa AH - jos manje za Pravu valutu.

Sinoc je ortak otvorio Inferno, i sa 147% MF dobio je u Prvom Delu ACT 1 2 mnogo dobra zuta ajtema za mog monk-a (on igra DH)
Naravno, covek nece da prodaje nego mi lepo uruci ajteme. I ja sam ti isto radio kad sam ja bio lvl 50 a on lvl 30 ... sve ajteme koji mi nisu trebali samo sam mu trejdovao.

Kad je blizzard u pitanju - cinjenica je da su oni gramzive gnjide koje ne postuju svoju bazu korisnika, niti im izlaze u susret.
Jedino ako bas bas krene veliko ******, onda naprave neki kompromis.
Uglavnom, ja mislim da je blizzard prdnuo u cabar.
Jako velika masa igraca pocinje da se "detoksikuje" od njihovih proizvoda - mada ruku na srce njihove igre su jako pitke :)
 
Bas mi je drago da ima i onih koji su kupili igru i nije im problem da iznesu kritike.
Po meni posle SC2 jos jedna bljutava igra iz blizarda, sve mi se cini da ovo postaje trend :(
 
Šeik ;)

ne bih baš rekao, odakle ti ovo? i wow i sc2, a sad i diablo 3 imaju ogromnu bazu korisnika, MOŽDA se malo smanji u jednoj igri, ali ih je zato d3 sad izvukao za sve pare, ako je imao šta da ih izvlači...

Ciljao sam debele amere :) koji jedu u meku i piju sejk :) A poznato je od ranije da seik finansira jedan wow server ..

Vidim ja po wow-u kakva im je baza. Iskreni ljubitelji mmoa nemaju sta da rade u wowu pa igraju tu i tamo druge igre. Svi stariji igraci koje znam (35+) su na swotru. Ovi sto su oatali, cekaju gw2. Mislim da ce sa pandarijom wow biti smesan.
Zar ti nije sumnjivo, kad je krenuo najjaci flejm po blizzu, oni ti daju d3 za dz ako placas wow godinu dana. Pa ti daju apaurdno jak scroll of ressurection. Pa recruit a friend. Znaci da se drma stolica.

Game design ima dosta mana, koje nisu zaobisle ni diablo3.
Krivo mi je sto blizzard north vise ne postoji. Verujem da se sada smeju ovom dijablu kojeg igramo.
 
A šta ti očekuješ od blizza,da pravi igru od koje neće imati dobru zaradu ?
ma nije problem što zarađuje, i treba da zarađuje. ali preteraše ga brate! cela igra je osmišljena samo i jedino kako da uzmu što više para. ko **** igrače, daj da im skinemo kožu!
znaš kad bi im ovaj sistem prošao, da se ne radi o D3? ljudi su ovo čekali 10 godina, napravljen je neviđeni hype. mogli su i da šamaraju svakog ko kupi igru, pa bi je opet prodali u milion primeraka.

@mmarkovic
uopšte ne sumnjam da dobar deo predmeta sa vrhunskim statovima koje viđaš na AH prodaje sam Blizzard. preko lažnih naloga, naravno. sad nas samo navlače dok ne počne prodaja za kintu, a tek će onda da puste gomilu predmeta koji će da koštaju Boga Oca.
 
@mmarkovic
uopšte ne sumnjam da dobar deo predmeta sa vrhunskim statovima koje viđaš na AH prodaje sam Blizzard. preko lažnih naloga, naravno. sad nas samo navlače dok ne počne prodaja za kintu, a tek će onda da puste gomilu predmeta koji će da koštaju Boga Oca.

Pazi ne sumnjam ja u ovo Uopste, daleko od toga da neko iz blizzarda ne sedi i pravi ajteme i salje ih na AH.
Znam kada je na jednom WOW serveru Ekonomija PUKLA 100%, blizzard je uleteo, ne zelim da duzim i opisem kako ali znam da je taj dan server bio offline jedno 3 sata.

Problem je u tome sto ja iskreno mislim da je community jaci od njih. Dakle ja cu radije da farmam ajteme i da ih trejdujem sa ortacima nego da dajem 23$ za Legendarni Bodez.
Za sada ima dosta foruma za free razmenu i razmenu u goldu.

Jos jedan problem:
- Blizz misli da uvodjenjem kupovine za pravi novac ubijaju gold farmere i fejk ajteme.
Aj dont tink so. Daju im povod da spuste cenu i dodatno obezvredne igru.
Tipican fail = kupis na blizz store-u peta i prodajes ga u wow-u kroz AH.
U Roku od 2 dana na mom serveru, cena je pala sa 50k na 6k.
A preko noci se pojavilo oko 10 stranica sa petovima, od lika ???
 
završio sam Normal i lvl 32 sam, kao i većina ostalih.
čisto da iznesem moje utiske:
poenta cele igre je AH i uzimanje para od igrača. razumem ja da Blizz treba da zaradi pare, ali ovo je sramota. svaki apsekt igre je osmišljen tako da te jednostavno gura u AH. npr:
-drop je katastrofalan i po pitanju kvaliteta i po pitanju kvaliteta, tako da je jednostavno nemoguće igrati sa svojim dropom. zašto? da bi kupovao na AH.
...
Trenutno sam na Nightmare-u, i ni jedan jedini put nisam osetio da sam underpowered i da moram da kupim nesto sa AH (sva oprema mi je iz drop-a ili od merchant-a)...
 
Game design ima dosta mana, koje nisu zaobisle ni diablo3.
Krivo mi je sto blizzard north vise ne postoji. Verujem da se sada smeju ovom dijablu kojeg igramo.


Torchlight I i II radi Runic Games,u kome su dvojca osnivača Blizzard Norht-a.Sa obzirom koliko je njesra Torchlight I ne verujem da imaju prava da se smeju Diablu 3.Za Torchlight 2 nemogu da pričam jer nisam probao,ali po onome što sam video iz game trailera Diablo 3 je za klasu bolji,bar što se tiče dizajna...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno