Šta je novo?

Diablo 3 scammer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

atomi

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
09.11.2009
Poruke
1,033
Poena
199
Ovaj clan me je prevario za Diablo 3 acc:

http://forum.benchmark.rs/member.php?3831-Preacher

I to za 2x acc Diablo 3 i poslao sam supportu poruku da mi je hakovan i pruzio sve informacije,a oni su odgovorili:


Greetings,

Thank you for contacting Blizzard Customer Support regarding your rollback request.

We were unable to detect any play activity for the Diablo III license associated with this Battle.net account. As a result, we cannot provide the rollback you have requested.

For additional information on how compromises are handled for Diablo III licenses, see (http://battle.net/support/article/5400056).

Account security is critically important. To help protect your account, we recommend following the Security Checklist (http://battle.net/security/checklist) on our Account Security site (http://battle.net/security/).

Thank you again for contacting us. We hope you continue to enjoy your experience in Diablo III!

Regards,

Customer Support
Blizzard Entertainment
http://battle.net/support

Sta da radim?
 
Poslednja izmena:
Kako te je prevario?! Kako ti je hakovao nalog?
 
koliko razumem, prodao je 2 naloga clanu Preacher, a ovaj mu izgleda nije uplatio.
najbolje bi bilo da se sam Preacher javi na ovakve optuzbe, stari je clan i dosta ga ljudi zna sa foruma (od 2004-te je na Benchu :) )

mozda je doslo do nesporazuma ili covek nije stigao da uplati
 
Dogovorili se za 1500 din i on otisao kao do banke da plati ,a nije nista uplatio i rekao je kao da mi je uplatio 1500 din i i ja mu poslao sve informacije i on izmenio to i rekao sam mu da imam jos jedan acc,a on je rekao da mora da pita druga 99 % uzima i drugi i danas oko 7:00 otisao kao do banke da uplati i ja mu dao i drugi ,racunam ovde je clan odavno kad ono nista nije uplacivano,ja mu to kazem da nije uplacivano preko skype a on me block..posaljem mu poruku preko beca sto me prevari,bio je online video da znam da me je prevario..itd

Tj prevario me za oba acc..ni jedan nije platio.. :smash:
 
Okaci slike, ne znam sto bi ti iko ijednu rec verovao s obzirom da si svaku temu istrolovao najstrasnije.
 
Ako je account registrovan na tvoje ime, pošalješ blizzardu sken lične karte i gotovo.
 
ccc... sledeci put prvo sacekaj pare da legnu na racun (ili da ti ih licno da) pa onda daj to sto prodajes :)
 
Promenio je mail..

NpNGD.jpg


RvjjW.jpg


PUd3m.jpg


6lv9M.jpg


A3uPI.jpg
 
Sad su mi poslali:

Hey there,

I'm really sorry I couldn't reach you earlier, Due to the high ticket queue status our response time was increased. Rest assured we are doing our best to speed up this process and get in touch with players as soon as possible. Hopefully your next petition will be answered in more reasonable time. I appreciate your patience and understanding. In the meantime please take a look at answer which I prepared to shed some light on your problem.

I have located your Diablo III account which is currently merged to new Battle.net account. It seems that this account has been registered on your name quite recently as well.

To allow us to remind you of your Battle.net account name, please reply to this ticket and provide us with the following information in the form of a text document file (e.g. a Notepad or Word document), as an attachment to your reply:

- Your full real name
- Your Secret Question and answer

For security reasons, we ask that you do not write your account details in the main body of your ticket reply.

Should you be unable to provide any of this information, we will have to request a legible scan or photo of a piece of government-issued photo identification, such as a passport or driving license matching the first and last name of the registered account owner, as an attachment to your reply.

As soon as we have received this information we will provide you with the account name. As per your request we will also issue a password reset.

Should there be anything that we can do that would make your Blizzard games more enjoyable, please don't hesitate to let us know so that we can investigate the issue.

Regards,

XenomeratH
English Game Master Team
Blizzard Europe


Znaci stvar je resena..tako ce i za onaj prvi acc sto me prevario...

Meni je iskreno zao lika toliko dugo clan ovde i zbog dva Diabla 3 acc da se tako izblamira..

Nemoj-tega ban sa foruma..pokusacemo da mu objasnimo da to nije lepo sto radi.. :smash:
 
Poslednja izmena:
Dogovorili se za 1500 din i on otisao kao do banke da plati ,a nije nista uplatio i rekao je kao da mi je uplatio 1500 din i i ja mu poslao sve informacije i on izmenio to i rekao sam mu da imam jos jedan acc,a on je rekao da mora da pita druga 99 % uzima i drugi i danas oko 7:00 otisao kao do banke da uplati i ja mu dao i drugi ,racunam ovde je clan odavno kad ono nista nije uplacivano,ja mu to kazem da nije uplacivano preko skype a on me block..posaljem mu poruku preko beca sto me prevari,bio je online video da znam da me je prevario..itd

Tj prevario me za oba acc..ni jedan nije platio.. :smash:

Opet ista prica, a kakav je to D3 account za 1500 din, gde to ima uopste da full nalog tolko vredi ?
Sinko mnogo si sumnjiv.
 
Poslednja izmena:
Po onom chatu na skype-u se vidi da je on uplatio u 11:47. Ti su ga u 12:53 već napušio da te prevario.
Ne znam koliko si upoznat sa problematikom, ali od uplate do pojavljivanja novca na izvodu obično prođe 24h.

Milism da si prerano nazvao čoveka prevarantom.
 
Juce sam mu poslao acc (prvi acc) i navodno juce je uplatio oko 10 sati danas oko 14:00 proverio i nema uplata..poslao mu pm na becu to me prevari on bio online i nista ne javlja,ali ako uplati ja mu vracam acc-ove (ako meni vrate ovi sa supporta) ..valjda ce

Video je poruki u na becu i na skype,ako mislite da sam ja njega prevario....
 
Kupio lik cd-key na g2play i aktivirao na acc i igrao i trade se sa mnom..nemoj sad da ga cimam u vezi toga. :smash:

Cek kupio lik a ti prodajes ? Sta si ovde napisao uopste, sigurno ni sam ne znas.

Ova tema moze lock ! begama ja odavde.
dont-feed-the-troll-1316286463763399354.jpeg
 
Kupio key na g2play aktivirao ga na acc (koji je predhodno kreirao) igrao dok ga igra nije smorila i menjao se sa mnom za neke igre.

Oni koji nemaju nista reci u vezi teme mislim na @zokocx i @Ixinho neka se ne javljaju.
 
Poslednja izmena:
Zasto mu nisi prvo trazio da skenira ili da ti posalje fotografiju uplatnice pre nego sto si ga optuzio za prevaru. Kada sam uplacivao preko poste treba i do dva dana da upata prodje pa sam uvek slao skeniranu ili fotografisanu uplatnicu kao potvrdu.
Ako vidis da nema ni toga ili da izvrdava odgovor onda znas sigurno, ovako deluje da si malo ishitreno odreagovao.
 
Poslednja izmena:
e pa u tome je problem,trebao je da udje u banku.
 
inace, kako stoji to prodavanje accounta sa blizzard eulom? :)
ako im preacher sada posalje ove slike koje su stavio u prethodnim postovima, ako nije dozvoljne, verovatno ce da banuju account :)
 
Nikada u zivotu nisam nikoga prevario pa ni ovaj put.
Kada smo se dogovorili oko uplate poslao si mi link sa skeniranom karticom tvog tekuceg racuna.
Posto je racun iz Vojvodjanske banke direktno sam uplatio u toj banci.
U atachmentu se nalaze oba transfera.
U cemu je problem?
 

Prilozi

  • uplata.PDF
    980.2 KB · Pregleda: 380
Provericu danas jos jednom, ako nema uplata,ovo sto si okacio je fotosop. :smash:

Cim sam mu javio da nije bilo uplata ..odma je sa skype otisao offilne i na forum sam mu bacio pm i nista nije odgovorio ..tek kada sam danas vratio acc,pokazuje neke uplatnice...
 
A ako je bilo do banke, onda nikom nista, a?!? :mad:
 
Dobar je 'atomi', jes da malo spamuje teme,ali sto se tice trgovine igrama - znam da je korektan.
Verovatno je ispao problem u banci, doslo je do nekog 'zaglavljivanja' para :lupko:
 
Meni ovo ne deluje kao PS. Atomi, zaleteo si se, ne prolaze uplate momentalno, mada je i preacher mogao da ti pošalje isto ovo čim je uplatio. Da sam ja na preacherovom mestu, sada bih ti tražio 3000 dinara nazad + 1000 dinara što si se zaleteo i odmah kontaktirao blizzard, em bih ti napakovao blizzard i banovao ti account.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno