Šta je novo?

DFI ploce?

GreenCheese

Čuven
Učlanjen(a)
12.04.2003
Poruke
2
Poena
601
Zanima me da li negde u gradu ima da se kupi DFI LAN PARTY UT NF4 SLI-DR Expert?
 
Tesko ces je naci novu.... Kada sam ja jurio DFI pre nekih godinu i po dana uvozila je firma Microsystems [link]www.racunari.net[/link]....
 
Tako sam i mislio...a jel moze eventualno da se nadje neka druga kvalitetna s939 ploca koja je dobra za overclock-ovanje?
 
Mozda neki DFI ali polovan.... Mada ako tek sada kupujes komp sto ne uzmes neku savremeniju platformu od s939???
 
Ma nije to u pitanju...crkla mi je ploca pre par dana a imam dosta dobar procesor i veoma kvalitetnu memoriju od 2 giga...a garanciju kao da nemam posto sam ceo komp uzeo preko newegg-a...
 
E super, hvala ti puno!...zvacu ih sutra ujutru.
 
ja sam u tehnicomu uzeo DFI LanParty UT Crossfire rdx 200 plocu za 105 evra.

za te pare vise nego dobra ploca
 
Nazad
Vrh Dno