Šta je novo?

Deus Ex: Universe [PC & next-gen]

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Next-gen Deus Ex game in development at Eidos Montreal

deus-ex-universe.png


I’m really excited to let you know that we are working on an ambitious idea which we’re calling Deus Ex: Universe.

The concept behind Deus Ex: Universe is to create an ongoing, expanding and connected game world built across a generation of core games. It’s a commitment on our part to deliver meaningful content that expands the franchise on a regular basis and to deliver a deep conspiracy that will span several connected Deus Ex games, creating a more immersive and richer experience than ever before. Deus Ex: Universe will include PC and console games, but also additional Deus Ex games and experiences available in other media such as tablets, smartphones, books, graphic novels, etc... You might have seen the name pop up recently in the press – well this is what it’s all about.

I’m pleased to confirm that we are already into production of the starting point for Deus Ex: Universe with a new game for PC and next-generation consoles.
We’re very excited about it at the studio and I wanted to let you know that most of the team behind Deus Ex: Human Revolution is already working hard on this new game. It took us four years to learn how to create a unique Deus Ex experience with Human Revolution and it was important for me to keep this knowledge within the franchise.

I want to leave you with a piece of concept art from our next-gen Deus Ex game that shows trans-humanism segregation, which is a backdrop to our vision for the next Deus Ex. It represents a "ghetto-city' voluntarily built in order to separate the classes. The people in this segregated class have reshaped their environment, nostalgic for their ideal of Cyber Renaissance. This dark and dystopian vision sets the tone for things to come in Deus Ex.

For now, I hope you are excited about the future of this game that we love so much. Deus Ex is coming to next-gen, it’s early so don’t expect to hear much more from us just yet, but I wanted you to know.

I'm very excited as a developer and gamer!

http://community.eidosmontreal.com/blogs/Future-Vision-for-Deus-Ex?theme=deusex
 
Što se mene tiče, uz HR šablon ne mogu napraviti lošu igru.
 
Samo da urade bolji engine, malo teze boss-ove, vece lokacije.
HR je imao fascinantan svet, jedna od najboljih igara u zadnjih par godina.
 
Odlično :p

HR je bio super, kao uostalom i Missing Link...
 
Ovakva igra moze pametno da uposli tablete i telefone.
 
Mozda ismeva Deus Ex naslov sto su najavili za iOS, samo sto ne vidim kakve to veze ima sa ovim. :)
 
Mislim na aktuelni trend gde AAA igre po svaku cenu pokusavaju da "prodube iskustvo" prelivajuci se na tablete i telefone i onda kada to nema smisla. Ipak, Deus Ex, Watch Dogs i slicne imaju potencijal da tu naprave nesto zanimljivo.
 
Dobra igra bese poslednji deo sko se ne varam, pre godinu ili dve sto je izasla. Meni i bolji od ME i pomalo podseca atmosferom na onaj prvi Max Pain, ekstra bi za danasnje igre mada bi mogli neke stvari ipak poboljsati.
 
Deus Ex HR je bila odlicna igra, radujem se nastavku. Nisam siguran da ima veze sa Max Pain-om to su dve razlicite igre po konceptu ali i atmosferi...
 
Mene je bogami podsetio u vise navrata na Max Pain... u onom hotelu/bordelu recimo, pa na krovovima nekih zgrada i onim ulicicama, Human Revolution bas.
 
Zar ima Deus Ex igra koja nije bila dobra? Prve dve ne treba ni diskutovati. Ne racunam ovu iOS sklopociju sto spremaju. :p
 
Ako na mene mislis ja sam samo poslednji nastavak odigrao...
 
Aj da pitam HR vs prvi deo, da li ste imali isti osecaj kad ste igrali? Ja sam prvi deo presao par puta(brutalna mi igra), drugi deo sam igrao 30 minuta...nije me nesto vuklo da igram
 
Hm, ne baš, al' opet... Različita razdoblja. Više mi je prijao HR, definitivno.

Ovaj, da li je iko igrao IW? Koliko razumem, mnoštvo ljudi je tu igru preskočilo.
 
Aj da pitam HR vs prvi deo, da li ste imali isti osecaj kad ste igrali? Ja sam prvi deo presao par puta(brutalna mi igra), drugi deo sam igrao 30 minuta...nije me nesto vuklo da igram

OFF

To je zato sto si mator gamer :).

Nekada je sve bilo lepse, bolje, brze... to je greska u mozgu povezana za nostalgijom ;).

Tako i ja imam divna secanja na recimo Doom 1, odlicna igra, buradi koja eksplozivaju, shatro 3D, full :D, a realno sad kad bih probao...
Prosle godine sam mislim krenuo malo da igram moju najomiljeniju igru svih vremena, Tomb Raider 1. Jedva sam je presao, 3D igra koja ne podrzava 3D graficke, muljave teksture a i gejmplej nije odusevljavajuci kao sto je bio onomad, prosto proslo je dosta vremena. A secam se kao da je bilo juce, kad sam je u leto gospodnje 1997 instalirao i krenuo da igram. Takav osecaj prve prave 3D igre i ekstra kvalitetnog platformsko-arkadnog gejmpleja se nece nikad vise ponoviti :). Prava mala revolucija u pogledu inovacije/kvaliteta...
 
Poslednja izmena:
U pojedinim trenutcima zaista podsjeca na prvi dio, ali i na Bloodlines. Pogotovo kada se setate ulicama Detroida, ili kada se cuju neke muzicke numere iz prvog dijela na radio stanicama.
 
Poslednja izmena:
Jedva cekam nastavak na DE:HR. Samo sto osecam da nece stici u sledece 2 godine...
 
Uh, HR je zaista bila fenomenalna igra, ako nastaveu tom smeru, pa makar i isto kvalitetna bila, samo sa vecim "svetom", to ce biti uspeh.
 
Uh, HR je zaista bila fenomenalna igra, ako nastaveu tom smeru, pa makar i isto kvalitetna bila, samo sa vecim "svetom", to ce biti uspeh.

Slažem se, HR je po meni igra sa najboljom atmosferom tj. teško koja tolko dočarava takav doživljaj.
 
HR je bio odlican, bas mi je prijao sa stvarno unikatnom atmosferom, jedva cekam nastavak. mislim da su mi ostala jos 2 achievementa za 100% prelazak, bas cu da skinem opet sa steama i pokusam da predjem i to.
 
Nazad
Vrh Dno