Šta je novo?

Prodajem/menjam Deo konfiguracije iz potpisa ili kompletna H2O konfiguracija

Oglas koji označava da se nešto prodaje ili menja za neku drugu stvar

Pega

Slavan
Učlanjen(a)
23.04.2006
Poruke
1,606
Poena
360
Nakon niza godina upotrebe, došlo je vreme da se rastanem od konfiguracije iz potpisa, deo po deo, u celinama ili u potpunosti. Obzirom da se radi o vodi i velikom broju komponenti, unapred se izvinjavam moderatorskom timu i nadam da neće brisati oglas iz razloga neprilagođenosti novim pravilima. Idemo redom.

1. Polukonfiguracija: Asus Rampage III Extreme, Intel Xeon X5650, Corsair Vengeance 20+4GB DDR3 na 2GHz

NAPOMENE: Na ploči ne radi jedan memorijski slot, i to onaj najbliži procesoru. Ploča nije nošena na servis i jedino što sam pokušao je da duvaljkom očistim slot. Pokušaj je bio neuspešan. Takođe, ne radi jedan memorijski modul. Verovatno se problem desio na toj relaciji: modul-slot. Ostalih 5 slotova i modula rade OK. Takođe, primećujem da jedan pin u 24-pinskom konektoru za napajanje na ploči deluje nagaravljeno, mislim da ponekad izgubi kontakt sa napajanjem, ali mi je to tako dugo radilo i verujem da će i budućem korisniku. Za ploču imam i vodeni blok, ali je to druga tema. Vraća se pasivni heatsink. Uz ploču ide zadnji lim. Procesor je odličan i vrlo raspložen za OC. Sada najbitnije, a to je cena za komplet ploču sa procesorom i memorijom i ona iznosi 100e. Na poklon ide mint 1366 Intel BOX kuler.

2. Test bench, da ne kažem kućište: Primochill Praxis Wet Bench

NAPOMENE: Svi delovi Wet Bencha su na okupu, nije oštećen, izgreban i sl. Crne je boje i u pitanju je starija izvedba. Ne znam šta bih posebno naglasio, osim da je vrlo zgodna stvar za test platforme, modding projekte i sl. Cena za članove Foruma bi bila 125e.

3. Napajanje: Corsair HX850

NAPOMENE: Ako me znanje ne vara, napajanje isporučuje 1050W u peak-u, Gold je sertifikat i daje 70A na single rail grani. U prevodu, "smrt u oči". Imam ga u full pack-u, kutija, kablovi, vrećica, prospekti. Cena 75e.

4. Grafika: Sapphire R9 290X 4GB

NAPOMENE: Kartica je besprekorna. Lepo se uklopila u ovaj sistem sa svojih 4GB i 512bit-a. I dalje fino može da potera svašta od igara. Na sreću ili žalost, za nju imam samo full cover vodeni blok EK i sa njim u kompletu se i prodaje. Cena 100e.

5. Vodeno hlađenje: Ozbiljno

NAPOMENE: Ovde ima dosta stvari, i to EK-Supremacy EVO - Acetal Intel CPU block, pa onda R3E full-cover MOBO blok, zatim Swiftech MCP-655 D5 varijabilna pumpa u EK Acetal TOP-u i sa rezervoarom 250ml, pa onda dva EK XTX radijatora, 120 i 140, sa fan-ovima i Tt kontrolerom, dve garniture Monsoon kompresionih fitinga, gomila Phobya i EK fitinga i kolena, kao i Primochill creva i druge opreme. Zaista, nakupilo se dosta toga. Dobro bi bilo da kompletna voda ode kod jednog kupca, ali ako se mora rasčlaniti, onda bih prodavao u segmentima, tipa, dve, tri ili četiri komponente po kupovini. Nikako fiting po fiting. Još bolje bi bilo ako bi neko uzeo i Wet Bench pride. Onda se ništa ne bi skidalo. Ovde ne mogu izaći sa ukupnom cenom, već bih odgovorio na pitanja zainteresovanih ili na eventualne direktne ponude.

Sve se može pogledati u Beogradu na Lionu kod Gradske bolnice. Rezervacije ne radim. Za sve veći popust, za više stvari opet adekvatan popust. Ideja je da se proda.

Inicijalni kontakt putem PM-a. Ako baš mora, može telefonom na 062/404-389.

Živeli!

IMG_4382.JPG
IMG_4383.JPG
IMG_4384.JPG
tempImage675IsL.jpgIMG_4386.JPG
 
Nazad
Vrh Dno