Šta je novo?

Dell Latitude E7440,i7 4600C 2.1 GHz,14 inca,8 GB,256 GB SSD,Intel HD 4400,kakav je?

Zujka

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
16.05.2014
Poruke
364
Poena
69
Nema kutiju? Razmisli zašto nema kutiju i obrati pažnju na korporativnu nalepnicu na poklopcu (vlasnik radi u NBCU). Sumnjam da u Šapcu ima lokalna kancelarija NBCU.
Dalje, proveri rezoluciju ekrana jer prema DELL sajtu nije fhd nego 1366x768.

evo pa pogledaj ostale podatke http://www.dell.com/support/home/us/en/04/product-support/servicetag/4R8RJ12/configuration


Budi oprezan. Takav laptop je odličan ali ovde je konfiguracija najmanji problem.
 
ma kakvih 600e .... evo bilo na benchu prosle nedelje 2 lap topa duplo bolja od tog za manje para ....

Vidi ... ima i7 4600U ... to je dual core procesor ... i sramota treba da je intel da to prodaju sa i7 onakom a to rade evo vec godnu dana.

Ja sam pre tipa ... 7 meseci kupio ovde na oglasima lap top ... donesen iz svice ... bio iscukan ... i lik je naravno precutao neke sitnice tipa ne radi kamera i mikrofon, da mu je baterija na umiranju i da se greje pod teskim opterecenjem.

E sad ... kupio sam bateriju onu prosirenu za novu za 35e ... kupio sam donji poklopac koj je bio slomljen na 2 mesta (nista strasno smao ruzno izgleda) za 1200din, stavio SSD moj stari .... i to je to ... ovaj CPU sto imam u lap topu .... i7 2670 QM jede taj i7 4600U za dorucak ... sa pola snage :)

Elem zasto sam ti ovo sve pisao .... jer je po meni nebuloza dati za polovan lap top 600e ... a da je tako jadan, i jos sto je Broz primetio ... to je neko lapio preko ... a ovaj bilmez bez mozga se kurci nalepnicama, verovatno misleci da je to do jaja ... ima gomilu nalepnica ... wow ...

Zaobidji ti ovog :)

elem ... na benchu ... 2 kom jedan je bio 490e ... drugi 520e ... taj prvi je Dell Precision ... radna stanica ja sam na prosom poslu imao najnoviji model toga la topa ... realno nista sto sam u zivotu drzao a drzao sam ih gomilu ne daje taj osecaj, taj Dell je .. tezak (ok nije bas plus za lap top), cvrst, tih, i ima mesta za sva prosirenja, ah da sa dockom mozes da koristis 2 spoljna monitora + njegov display :)

e a taj za 520 je bio nesto poput ovog sto si postovao ... samo duplo bolji :) mislim da je HP bio u pitanju, ali imao je i7 4xxx QM i imao je ... nvidia 750 karticu sto nije za bacanje ... ako ti i ne treba ... posluzice jednog dana sigurno :)
 
Evo ti šta ima za 600eura.

Da, procesor nije šampion u brzini ali je:

1. novo
2. legalno
3. validna garancija a ne "majke mi" garancija
4. original windows
5. Full HD
6. touch screen

Btw, kao što čovek reče ja polovan laptop nikad ne bih kupio od nepoznatog lika na oglasima za preko 300e a da ga prethodno dobro ne pogledam. Masa te elektronike dolazi sa smetlišta širom EU, kupuje se na kilo ili je neko zaplakao itd.
 
Nazad
Vrh Dno